Strona 788 z 1002
Pokaż wyniki od 7,871 do 7,880 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej..
    Ja gotuje obiadek i czytam forum
    Z rana juz spacer i plac zabaw zaliczony, ale okropny wiatr zimny wieje :/

Juz nie moge sie doczekac kiedy urodze... Juz daje mi sie we znaki ciaza. .
    Chyba w tym tyg dopakuje jeszcze reczniki do torby i wyparze laktator i smoka i juz wsio gotowe Mozna rodzic

Witaj nowa mamusiu

Magdzia ladna waga synka jak na ten tydz ..

2. dzieckozakupy.pl
    Witam nową mamusię - nie jestem sama, która dołączyła tak późno

Super wieści z wizyt. Teraz trzymamy za Yzę !!!

A to żebyśmy sobie trochę poryczały

http://www.edziecko.pl/rodzice/7,793...-pokazuje.html

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie.

Mam wrażenie że mieszkam po drugiej stronie bieguna. Kiedy u Was słońce, u mnie deszcz. Kiedy u Was deszcz u mnie słońce.. Dziś pogoda średnio na jeża, jest zimno i dopiero teraz się przejaśnia.

Noc miałam koszmarną. Nic mnie nie bolało co prawda, ale oka nie zmrużyłam. Biegałam do kibelka co 15 minut na siku. Rano z ledwością zwlekłam się z łóżka i dziś wyglądam jak zombie.

Dzisiaj kończę 37 tydzień ciąży, i nie skłamię jeśli napiszę że już jestem gotowa do porodu, psychicznie, bo fizycznie ciało nie chce się jeszcze poddać.

Natknęłam się ostatnio na reklamę TV dostawek do łóżek Chicco. Oczywiście wiedziałam że istnieją takie cuda, jednak nie brałam pod uwagę zakupu. Mężowi natomiast bardzo się to spodobało, i tak proponuje zakup, niekoniecznie firmowe.
    Ciekawa jestem czy któraś z Was ma taki wynalazek i jakie są Wasze opinie na jego ten temat. Może się podzielicie?

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hej hej

U mnie dziś raczej spokojnie. Pojawiają się od czasu do czasu leciutkie plamienia, ale staram się nie wkręcać za bardzo. Stres też nie służy.
    Ogarnęłam dom, szarlotka z jabłkami się studzi, teraz trochę poleniuchuję.

Moje dziewczynki też miały niską wagę urodzeniową. W drugiej dobie zleciały w dół po 150 g. Za to gdy juz byłysmy w domku, to bardzo szybko nadrobily brakujące kilogramy

Położna mnie podnosiła na duchu, że takie dzieciątka bardzo dobrze sobie radzą - miala rację

Znajoma ma córkę- równolatke mojej Madzi. Urodziła w 31 t.c. z powodu nadciśnienia, waga ok.1800 g. I co? Teraz przerosła moją

Dlatego nie przejmuję się tym, że mój Synek też bedzie maleńki. Wiem, że sobie poradzimy. Mam pozytywne nastawienie

Żółtaczka rzeczywiscie dluzej się utrzymuje przy karmieniu piersią.
    Takie wczesniaczki moga miec ją dłuzej. Moja Kaja miała ok.1,5 m-ca.
    Madzi zeszła szybciej.
    Fizjologia...

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Czesc Wam

spedzilam 1,5h w markecie.... padam z nog ide polezec bo brzuchol sie napina. Ostatnio nie moge lezec na lewym boku bo mnie biodro boli.... nawet jak sie uloze do snu na lewym to potem budze sie na plecach :/
    Hej dziewczyny!

Ja też coś mam z tym spaniem, jak się obudzę boli mnie biodro, a jak wstaję rano to boli mnie na dole brzucha, tak jakby mały mnie strasznie kopał tam n a dole na plecach też spać nie mogę,bo dzidzia szaleje w brzuchu i jest jeszcze gorzej, więc kręcę się bardzo.

Co do podpasek to też słyszałam,że najlepiej zwykłe bella, żeby nie haczyły o szwy, koleżanka miała problem,bo kupiła always i coś tam jej się stało

Ja też zazdroszczę tym dziewczynom, które znają termin. W czwartek dowiem się jaka jest waga małego i czy dam radę go urodzić naturalnie. Ale czekanie najgorsze

Dziś wieczorem idę na imprezę urodzinową do koleżanki, pewnie wytrzymam max 2 godzinki i do domu ;D trzymajcie się!

Ps. buggygim to super sprawa, sama się zapiszę po połogu, ale w Szczecinie może któraś jest z moich rejonów??

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Fajny pomysł z facebookiem żeby zrobić zamkniętą grupę.

Może po porodach/połogach zrobimy sobie jakieś listy osób z danego regionu, fajnie byłoby się pospotykać w większych grupach, dla nas i dla maluchów też

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Domi208 Zobacz posta
    Fajny pomysł z facebookiem żeby zrobić zamkniętą grupę.

Może po porodach/połogach zrobimy sobie jakieś listy osób z danego regionu, fajnie byłoby się pospotykać w większych grupach, dla nas i dla maluchów też
    Kurcze a wy wszytkie u ciekniecie na fb a ja sama zostanę bo nie mam fejsa.... no cóż nigdy nie czułam potrzeby aby go mieć....

Już mam dość... ledwo żyje doszło chyba jeszcze jakieś zapalenie ucha bo mnie boli z lewej strony i do tego gardło znów.... boję się że do 6.04 nie dam rady pokonać tej choroby... a nie wyobrażam sobie żeby kasłać po cc...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Jak byłam w ciąży z synem, to dziewczyny również zaproponowały fejsa i niestety to już nie było to, potem została utworzona zamkniętą grupa na m jak mama... ale też z czasem coraz mniej dziewczyn zaglądało ...

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    domi można o tym pomyśleć

Mama_mami wiem że idzie żółtaczkę rozpoznać tylko mój jest już po naświetlaniach i jest cały w czerwonych chrostach więc nawet w szpitalu bez zbadania krwi nie wiedza ile tego naprawdę jest. Po za tym wcześniakom żółtaczka dużo wolniej niestety schodzi i niebezpieczne jest wypisać je za szybko.
    Kiedy nas wypiszą nie wiem raczej nie w weekend bo nie ma mojej lekarki od wcześniaków tylko jakieś zastępstwa które nie będą podejmować tych decyzji.

No fb już nie będziemy anonimowe dla siebie decyzja należy do większości - wiadomo, że nic na siłę, a z drugiej strony pewnie większość sprawdza fb codziennie - przeglądnęłam forum kwietniowe maluszki na fb i powiem tak za duża tam grupa - ale miło jest popatrzeć na dziewczyny i ich maleństwa i brzuszki i wyprawki itp. Z czasem i tutaj może być cicho - moja siostra na grupie jest od 5 lat, spotykają się raz w roku i w ogóle fajna z nich paka ona mnie zachęcała do forum - zdjęcia z roczków potem z przedszkoli wymieniają się przepisami, pomysłami na obiady itp. Decyzja musi być wspólna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów