Strona 785 z 1002
Pokaż wyniki od 7,841 do 7,850 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wam
    My dzis bylismy kafelki do lazienki wybierac i takie tam rozne rzeczy i tak mnie to wymeczylo ze padam.. Spac sie chce okropnie.. Aha i bylam z rana oddac krew.. Paciorkowca mam ujemnego tak jak z Nati wiec nic sie nie zmienilo

Magdzia Gratulacje serdeczne..
    U mnie Nati miala bardzo ostra zoltaczke i spadala mocno z wagi..

Ja mam tez herbatke na laktacje ale juz nie pamietam jakiej firmy wiem ze granulowana i mozna takze ja pic na zimno i to bardzo duzy plus jak dla mnie
    Dla dzidzi tez kupilismy herbatke z kopru wloskiego tak na wszelki wypadek jakby miala zatwardzenie, ale wszystko wyjdzie w praniu jak zawsze..

Mi dzis okropnie stawia sie brzuch.. No mozna powiedziec ze co chwile. Musze chyba odpoczac :/

To prawda dzis nie mozna narzekac na pogode Piekne sloneczko bylo

2. dzieckozakupy.pl
    sysiasia - urządzanie domu jest extra - wnętrza to moja pasja i ciagle coś komuś doradzam myślę nawet o zmianie w tym kierunku po odstawieniu dzieci do przedszkola

Meg W - jeżeli jest taka historia to ja nie tłumacząc się niczym pojechalabym tam gdzie są serdeczni Tobie ludzie. Mój mąż też ma takie doradczynie - ale on je pogonił od razu i już się nie wtrącają choć próbują, jak to z ludźmi bywa lubią wsadzać nosy w nieswoje sprawy uciekaj jak masz gdzie to najszczęśliwsze momenty w życiu i szkoda nerwów !!!
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 24-03-17 o 17:00

MegW A ja mojemu dziecku również wycieram pupę chusteczką - nie wszystkie są dzidostwem: hipp, Tesco loves baby, mustela czy velvet mają bardzo dobry skład. A szwagierki jak mają ochotę myć dupkę wodą to niech przyjdą na przebieranie i to robią średniowieczne poglądy może jeszcze do tetry wrócimy i będziemy prać cały dzień, prasować i krochmalić

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Magdzia dużo zdrówka dla Twojej pociechy i dla Ciebie i gratulacje!!

Do nas jutro tesciowie przyjeżdżają. Cudownie...
    Szykujcie się na wylew mojej frustracji wieczorem

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Dziewczyny, a temat znieczulenia przy cc? W sumie nie wiem jakie robią u mnie w szpitalu, ale jeśli byłby wybór, to które jest lepsze: zewnątrzoponowe czy podpajęczynówkowe?
    Ja mialam podpajeczynowkowe. Ale nie wiem czy jest jakis wybor i ktore lepsze.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Macierzanka, trafione w sedno

Magdzia, gratulacje! Tak myślałyśmy, że Ty już rozpakowana. Dużo zdrówka, będzie dobrze

Oj, Meg, to rzeczywiście macie do pogadania. Ale pamiętaj, że teraz najważniejsi jesteście Ty i Dziecko, więc nic na siłę.

Ja się zmusiłam i w końcu dopakowałam torbę do szpitala i nawet do auta zapakowałam. Wolałabym nie zaczynać rodzić na uczelni i to 100km od domu, ale niestety zjazd dość ważny i lepiej żebym pojechała

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Meg W przykro się czyta takie opowieści. Bądź silna i tym razem nie pozwól sobie na takie teksty.

Jeśli chodzi o torby, wstyd się przyznać, ale moja nie jest jeszcze gotowa, każdego dnia myślę aby zajrzeć do niej i dopakować co trzeba, ale jakoś nie potrafię się zmobilizować, a czasu w sumie to już nie mam.

Co do karmienia i pokarmu. Ja jak urodziłam synka, nie miałam pokarmu, pojawił się dopiero chyba w 4 dobie. Piłam femaltiker i na karmi też sobie pozwoliłam, ale czy to tak na prawdę pomogło, nie wiadomo. Pokarmu i tak miałam mało i musiałam dokarmiać mm, karmiłam tylko do skończonego 4 miesiąca.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Jesteś szalona Ala uważaj na siebie i się nie przemęczaj na uczelni!

My w końcu wylądowaliśmy na wizycie u dr, nie naszego bo się urlopuje, ale jego kolegi po fachu. Zmierzył, zbadał i do poniedziałku raczej dotrwam by iść do szpitala. Nie ma powodów do niepokoju, Mała gigantem nie będzie, najważniejsze jest zdrowie a ciąża już donoszona więc jest dobrze.
    Później zakupy w galerii, lody i do domu.
    Zaraz kładę Ulę spać.
    Zaczynam się tak stresować poniedziałekiem, że o niczym innym nie myślę.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Ala to mialyscie dobre przeczucie ja probowalam Wam dac znac tel. na forum ale nie umialam i dopiero jak maz przywiozl komputer to napisalam.

Dzieczyny czy sa tu jakies ze Slaska bo fajnie byloby sie kiedys spotkac.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Magdzia Zobacz posta
    Ala to mialyscie dobre przeczucie ja probowalam Wam dac znac tel. na forum ale nie umialam i dopiero jak maz przywiozl komputer to napisalam.

Dzieczyny czy sa tu jakies ze Slaska bo fajnie byloby sie kiedys spotkac.
    Ja chętnie jestem mobilna więc jak malutka troszkę podrośnie to bardzo chętnie spotkam się np. na spacer

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów