Strona 781 z 1005
Pokaż wyniki od 7,801 do 7,810 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ogólnie jestem za tym by dać dziecku czas na dostosowanie się do nowych warunków. Jestem absolutnie za tym by na początku nie faszerować dziecka lekami/ suplementami! Chyba, że pediatra każe inaczej. Dajmy czas dzieciaczkom by przystosowały się do "normalnego jedzenia". Karmiąc piersią nie trzeba dopajać czy przepajać, mleko matki dostosowuje się do potrzeb dziecka. A w razie boleści brzuszka, może warto zastanowić się i zmienić swoją dietę, a nie od razu leki dawać!

No i przede wszystkim jeśli coś będzie nie tak w kwestii brzuszkowej, to raczej do pediatry trzeba iść, a nie samemu bawić się w lekarza czy też słuchać rad koleżanek!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    A napisałam widzę teraz głupote kropelki są od 1 miesiąca życia nie od roku. Rozkojarzona coś strasznie ostatnio jestem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, a herbatki laktacyjne można stosować od początku?
    Wiecie coś na ten temat?
    Polecacie jakieś czy to nie ma znaczenia?

Zastanawiam się czy kupić bo przy wrażliwym brzuszku Ulci nie mogłam pić normalnej, czarnej herbaty, nie mówiąc już o owocowych. Białą piłam herbatkę, ale kojarzę, że laktacyjne też, ale nie pamiętam czy od początku, czy później.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Yza wszystko też fajnie jak można karmić naturalnie przy mm trochę już to inaczej wygląda

Życzę wszystkim i samej sobie jednak karmienia naturalnego
    Choć jestem tym razem przygotowana, że będzie to samo co z córką. Mam dwie butelki śliczne szklane z lovi bezkolkowe i ze smoczkami nie zaburzającymi odruchu ssania. Nawet mała puszkę mleka kupiłam. Ale ja to nauczona doświadczeniem. Za pierwszym razem nie miałam nic tak się naszykowałam na karmienie naturalne, apotem musiałam kombinować i prosić się wszystkich dookoła.
    Wam jak czytam biusty pięknie urosły i nawet siarę już macie. A u mnie dupa... piersi ledwo z B na C i w cale nie są nabrzmiałe, czasem tylko delikatnie same sutki drażliwe. Przy córce to chociaż coś leciało już w 7 miesiącu teraz lipa. Ciekawe co z tego wszystkiego będzie.
    Dostałam w prezencie laktator elektryczny canpol, może on coś pomoże.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Można stosować od początku tą już mam zakupioną

Pomaga też słód jęczmienny. Jest fajna kawa w rossmanie mamacofi właśnie z jęczmienia w smaku pycha już testowałam, ją też od razu można pić.

Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Dziewczyny, a herbatki laktacyjne można stosować od początku?
    Wiecie coś na ten temat?
    Polecacie jakieś czy to nie ma znaczenia?
    Mi kilka osob polecalo nie tyle herbatki co Femaltiker. Kupilam na zaś jedno opakowanie ktore wystarcza na 6 dni. Można stosować od drugiej doby po porodzie.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Madzia gratulacje, na pewno nie jest Ci teraz łatwo ale wczesniaki to silne dzieciaki i za jakiś czas zapomnicie o tym jak teraz było ciężko, mały na pewno szybko nadrobi, jak znajdziesz troche siły i czasu to napisz cos więcej, pozdrawiam i duzo zdrówka zyczę

noc w miarę przespana, kolejny dzień nawet w miare sie czuję, jutro urodziny męża chrzesniaka i zastanawiam sie czy sie wybrać bo mąż z córcia na pewno pojadą no chyba ze Kacperek zdecyduje sie na jakiś ruch
    ja sobie kupiłam falmaltiker bo duzo o nim pozytywnych opinii słyszałam a innych herbatek nie kupowałam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Femaltiker tak jak pisze katarzynka jest na słodzie jęczmiennym

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez katarzynka1982 Zobacz posta
    Yza wszystko też fajnie jak można karmić naturalnie przy mm trochę już to inaczej wygląda

Życzę wszystkim i samej sobie jednak karmienia naturalnego
    Choć jestem tym razem przygotowana, że będzie to samo co z córką. Mam dwie butelki śliczne szklane z lovi bezkolkowe i ze smoczkami nie zaburzającymi odruchu ssania. Nawet mała puszkę mleka kupiłam. Ale ja to nauczona doświadczeniem. Za pierwszym razem nie miałam nic tak się naszykowałam na karmienie naturalne, apotem musiałam kombinować i prosić się wszystkich dookoła.
    Wam jak czytam biusty pięknie urosły i nawet siarę już macie. A u mnie dupa... piersi ledwo z B na C i w cale nie są nabrzmiałe, czasem tylko delikatnie same sutki drażliwe. Przy córce to chociaż coś leciało już w 7 miesiącu teraz lipa. Ciekawe co z tego wszystkiego będzie.
    Dostałam w prezencie laktator elektryczny canpol, może on coś pomoże.
    Katarzynka ja mam to samo nie mam wcale jeszcze pokarmu nic nie wycieka. piersi moje zmalały teraz.
    Tez chcialabym karmic piersia ale wiem co przchodzilam przy moich starzych chlopakach i boje sie ze teraz bedzie to samo.
    mleka jeszcze nie kupowalam najwyzej maz kupi jak bedzie potrzeba ale starac sie bede na kp.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dzięki to J musi kupić dzisiaj, jak będzie odbierał rzeczy dla Uli z apteki!
    A w Rossmannie też zobaczę tę kawkę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów