Strona 778 z 1006
Pokaż wyniki od 7,771 do 7,780 z 10052

Kwietniówki 2017

Macierzanka tak
    zrobię - może się udać.
    No ja mam też duży i dlatego tak pytam nieśmiało czy któraś trafiła na coś fajnego.

Przytulanie zaczynam po 37 tygodniu - póki co gaszę światła i udaję, że śpię i nawet nie drgnę

2. dzieckozakupy.pl
    choc jak mysle to mogłam wziac mniejszy obwód z wieksza miseczka, ale i tak jest calkiem przyzwoicie

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Urodzila nie dawno i wszystko ok Sliczna jest az nie dowiary ze teraz bede czekac na swoja coreczke.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mami_mami Zobacz posta
    Arwell - No super te staniczki
    Tylko ja potrzebuje miseczkę h lub j - bo przed ciąża miałam E - dlatego zamawiałam z alles - ale marzą mi się takie właśnie bawelniaczki - zna któraś coś fajnego w większym rozmiarze ? Bo tak jak pisała Yza nie chcę żeby piersi się rozjeżdżały i były pod pachą - a przed nami lato - to tym bardziej wypada coś ładnego - choć potrzebowałabym wygodne na noc..podpowiecie ???
    no ja miałam C-D, a teraz zamówiłam E i F i pasują

Yza u nas też abstynencja przez moje wieczne infekcje i tą skróconą szyjkę ehh no jakoś trzeba przeżyć

To zamówię sobie ten stanik. Ciekawe co z resztą dziewczyn Okraglinka była o początku i znikła a Madzia - może już jest kwietniowe dzieciątko ?

Staniki kupiłam ostatnio w hm... takie miękkie... bardzo mi się spodobały... nie wiem jak się sprawdzą, ale lepiej się w nich czuję niż tych zwykłych białych ...

My po szybkich zakupach spożywkowych... Mała została z babcią... i jutro zostaje ze mną. Będziemy tworzyć kartki... I celebrować ostatnie dni we troje...
    Mała zaznacza już w kalendarzu kiedy Michaś się urodzi..

Dobrej nocy!

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Catti to w h&m są staniki do karmienia czy kupiłaś zwykłe takie "dresowe" bawełniane?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    mamusie kochanie nienadrobie juz Was pewnie ale wszystkie pozdrawiam.Bylam w mamusiach kwietniowych, obserwowalam majowe a moje dziecko jest marcoweczką ☹: Nagle bole, szpital, strach i porod bez znieczulenia bo 10 cm. rozwarcia ech..... leże teraz w szpitalu, czekam az bede mogła odwiedzić syna i marze żeby to się nie zdażyło zadając sobie pytanie "dlaczego moj poukładany świat znowu sie zawalił"

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie porod nas zaskoczyl i nie wszystko zdazylismy zrganizowac na czas. Czy kros z Was mieszka blisko granicy i bylaby mi w stanie przeslac kropelki SabSimplex????? oczywiscie pokryje wszelkie koszty zakupu i przesylki. Jeslintak prosze o namiar na maila mkunze@interia.pl

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Magdzia! trzymamy kciuki żeby z maluszkiem wszystko było dobrze i z Tobą też oczywiście!
    ... you are the dream that come true ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów