Strona 777 z 1002
Pokaż wyniki od 7,761 do 7,770 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Awrell, fajny brzusio. Jak go zobaczyłam to już jestem pewna, ze mój się opuścił . Twój jest jeszcze ładnie wysoko

Marta, odpoczywaj dużo!

Sysiasia, zielone wodzy to chyba ta smolka właśnie. W Polsce reagują od razu. Nie rozumiem czemu na zachodzie maja taki luz z tymi porodami.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Też właśnie dziwi mnie to podejście takie "na luzaka" :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Ledwo nadrobiłam
    Dziś kiepska noc i dzień mój dwuletni maluch drugi katar w życiu - i latam z odkurzaczem i nebulizatorem - ja chwałę sobie odkurzacz - on ściąga naprawdę sporo- nie daje rady fridą - mi wtedy nic nie idzie mimo wcześniejszej nebuluzacji solą - mój się nie boi - jak był mały spał przy odkurzaczu Natomiast do pielęgnacji noska od dnia porodu polecam disnemar baby - mniejszy psik niż te wody morskie i dzieci się nie boją - a pozwala uniknąć sapki i oczyszcza nosek - bo w nim zawsze po porodzie coś zalega.

Zielone wody miałam ja - urodziłam w 39 i 3 dni ale pęcherz przebiła położna - lepiej szukać od razu - świadczy, że dziecko zrobiło smółkę jak piszą dziewczyny ale również może buc przyczyną niedotlenienia i dlatego dziecko ze stresu wydala - u mnie jest ok mały zdrowy, ale lekarze biegali wokół niego robili crp i inne badania. Ja pojechałam na Izbę bo mały niemiłosiernie się wiercił i urodził się owinięty - więc biedaczek się owinął i się odratował.

Wiolcia - świetnie, ale Ci dobrze - będziesz pierwszą kwietniową mamą
    Maminka - tak naprawdę każda się boi
    Yza - ja tez bym spała i spała i chodzę na drzemki z moim małym codziennie - w łóżku za to ostatnio kiepska jestem daj znać o tych stanikach jak zakupisz - jestem ciekawa
    Ania - w pierwszej ciąży pracowałam do 2 tygodnie przed porodem i powiem tak - zleciało w mig - gdybym miała z kim zostawić małego też bym pracowała teraz

Arwell - witam
    Nie wiem czy spamietałam wszystkie posty ale uczę się pilnie

Smoczek - używałam przez 4 miesiące, bo mały dosłownie wisiał na cycu - potem mu zabrałam - jak mu odruch zmalał - polecam MAM - one podobno robią najmniejszą krzywdę. Ja bardzo nie chciałam smoczka, ale rzeczywistość sprawiła, że się bez niego nie dało.

Wszystkie jednorazowe rzeczy po paczuszce - resztę dokupowaliśmy na bieżąco.

Torba nie spakowana ani rzeczy w domu - w weekend to ogarnę - jak zdążę w pierwszej ciąży od 30 tygodnia stała gotowa

Mnie ogarnia niemoc dlatego Was podziwiam za wszystko: gruntowne porządki, umowy sprzedaży itp. Ja jestem rozlazła ostatnio strasznie - aż siebie nie poznaje - 10 lat pracy w korpo - byłam jak robokop - a teraz flak - ale ta ciąża była od początku inna....

A jakie macie doświadczenia z szumisiami i białym szumem - co myślicie ? Mój śpi z tym do dziś i ja też kupiłam sobie Mały ma z czujnikiem płaczu jak się rozgada albo rozpłacze to się to włącza i go usypia ja sobie chwale - mam nadzieję, że nie powtórzyłam tematu...

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza ja z bonprix mam takie:

http://www.bonprix.pl/style/biustono...n=ref&source=2

http://www.bonprix.pl/style/biustono...n=ref&source=2

bardzo ładne i wygodne, mają też dobre opinie

Ja ostatnio też tylko bym spała i właśnie kładę się na poobiednią drzemkę

Arwell - No super te staniczki
    Tylko ja potrzebuje miseczkę h lub j - bo przed ciąża miałam E - dlatego zamawiałam z alles - ale marzą mi się takie właśnie bawelniaczki - zna któraś coś fajnego w większym rozmiarze ? Bo tak jak pisała Yza nie chcę żeby piersi się rozjeżdżały i były pod pachą - a przed nami lato - to tym bardziej wypada coś ładnego - choć potrzebowałabym wygodne na noc..podpowiecie ???

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    No to awrell miałaś nadrabiania, dawno Cię nie było

ostatnie z 2/3 tygodnie mieliśmy z mężem post od siebie, bo zawsze mnie coś tam pobolewało, ale dzisiaj już nie mogłam wytrzymać, a teraz leżę i nawet nie w głowie mi wstanie, tak mnie rwie na dole ale było warto hahahahah

ja ostatnio w h&m fajny stanik do karmienia kupiłam, bez fiszbin, ale miseczki takie lekko usztywniane, 60zł i jestem zadowolona, takie ładniejsze z koronką były za 80 i za 100 chyba ale to już kupię ładniejszy po porodzie, bo nie wiem czy rozmiar ten mi zostanie czy coś się zmieni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    mami_mami zmierz sie i ogarnij rozmiarowke bonprix bo jest dziwna od nich wzięłam bawełniak z miską D i jest spoko, a w połowie ciąży kupowałam w ulubionym sklepie stacjonarnym stanik "tradycyjny" z miską H

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dzięki za linki
    Jeszcze podobno na szykownamama są fajne staniki. Koleżanka kupiła i jest zadowolona.
    Kurczę, ja mam duży biust i wolałabym przymierzyć, zobaczyć jak leży.

Ale się objadłam pierogami pycha...

Ula wróci z J, a po drodze mają zrobić zakupy w aptece i dla mnie Karmi nowy smak jest

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, u nas abstynencja od początku ciąży :/
    Zakaz nadal obowiązuje, gin nie odwołał. A w szpitalu to raczej się nie uda więc dopiero po połogu będziemy mogli się poprzytulać!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów