Strona 776 z 1005
Pokaż wyniki od 7,751 do 7,760 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Awrell no nawet brzuszki wielkościowo mamy podobne
    Moja waga to obecnie +13kg, ani dużo ani mało. Po porodzie będzie czas, by się nimi zająć

Mąż pojechał własnie do pracy. W razie rozwoju akcji bede"uruchamiać"mojego tatę, zeby zawiozl mnie na IP.
    Mam jednak nadzieje, ze Bartusiek jeszcze wytrzyma tydzien lub dwa w brzuszku.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny,
    wpadłam sprawdzić, czy któraś się już rozpakowała, ale widzę, że nie
    Arwell, dzięki za streszczenie, nie muszę nadrabiać postów, hehe. Poza tym też mam 18 kilo na plusie, ale liczę, że się zorganizuję z ćwiczeniami po porodzie. Przed ciążą dużo ćwiczyłam, to może będzie łatwiej z motywacją, martwię się tylko o czas. Brzuch mam już bardzo nisko, wygląda jak wielka gruszka, u Ciebie to jeszcze krągłe jabłko
    Za tydzień idę na zdjęcie pessara, o ile nie zacznę rodzić wcześniej. Lekarz mówi, że mam mieć ze sobą torbę, bo możliwe, że prosto od niego pojadę rodzić. Dlatego też tak późno mi go zdejmuje. Boję się, ale już chciałabym mieć poród za sobą i zobaczyć wreszcie synka

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny czy wiecie jak to jest z zielonymi wodami? Bo mojego meza siostra rodzi ale w Holandii i odeszly jej w 39 skonczonym tyg wody zielone.. I to wczoraj o 10 rano a dzis dostala dopiero oxy o 10 bo tylko 2 cm rozwarcia tylko bylo caly czas.. Martwie sie

Ałaaa!! tak jak dzis to spojenie mnie jeszcze nigdy nie bolało.... idac z łazienki do sypialni polozyc sie chcialam zgarnac kompa, telefon, książkę i wodę ale odległość 5m z dwoma stopniami po drodze wydała się nie do ogarnięcia.... poprosiłam męża żeby przyniósł.... masakra. Mam nadzieje ze poleze i troche bedzie lepiej... bo jak nie to nadchodzaca noc bedzie trudna..

awrell, też zamawiałam z bonprix, mam dwu pak różowy + wrzosowy. Wygodne są dziś w jednym pomykam to nie czuję że noszę

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Hej dziewczyny czy wiecie jak to jest z zielonymi wodami? Bo mojego meza siostra rodzi ale w Holandii i odeszly jej w 39 skonczonym tyg wody zielone.. I to wczoraj o 10 rano a dzis dostala dopiero oxy o 10 bo tylko 2 cm rozwarcia tylko bylo caly czas.. Martwie sie
    Zielone wody świadczą o tym, że dziecko zrobiło smółkę w brzuszku czyli kupkę. Przynajmniej tak zawsze się mówiło. U nas jak odchodzą zielone wody, to jest szybka akcja porodowa by dziecko się tych brudnych wód nie opiło i nie doszło do zakażenia.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Sysiasia ja słyszałam podobnie jak yza o zielonych wodach, zona kuzyna miała tak miesiąc temu i szybko wywoływali, małemu nic nie jest,
    awrell fajny brzusio i też pomyślałam ze wysoko go masz, ale to dobrze bo jeszcze troszke czasu jest

a i wychodzi ze jestem na podium na 1 miejscu jeśli chodzi o wagę plus 20 kg, niestety widac je mocno, startowałam z 62 kg przy wzroście 170 cm a teraz jest 82, trudno bede sie później nimi martwić
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 23-03-17 o 14:40

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Martulka, trzymaj się dzielnie i odpoczywaj ile możesz !

Dziewczyny i fajnie leżą te staniki z bonprix? Nie rozjeżdżają się cycuchy na boki? Podajcie link do tych co zamówiłyście.

Ania, zapomniałam wcześniej skomentować imię Klara fajnie jest, ale ja lubię imiona, które można zdrobnić, szczególnie jeśli chodzi o dziecko, a tu nie wiem jak by brzmiało zdrobniale!?

Chyba jest przesilenie, wszyscy z mojego otoczenia bez sił są, ratują się kawami! A ja leżę i choćbym 24h/ dobę leżała/ spała / odpoczywała to i tak jestem zmęczona!

Mała się wypina bardzo, pewnie jej tam ciasno bo mój brzuch nie jest taki okazały jak Awrell.

Wstaję odgrzewać pierogi, czas na drugie danie!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    awrell, woow ale post
    Eee.. nie będę pierwsza są inne kandydatki jak widać...

Ja na piersi mam z Ziaja, 100% lanolinę...i na razie tyle...

a ja zrobiłam obiad... wreszcie panierowany camembert
    i w między czasie jajka faszerowane na kolację a cooo...

yza ja mam te: http://www.bonprix.pl/style/biustono...n=ref&source=2
    jak dla mnie wygodne. Poczytaj opinie na stronie, szczegolnie te dot doboru rozmiaru

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów