Strona 775 z 1002
Pokaż wyniki od 7,741 do 7,750 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!

Moja Jula od wczoraj tak się kręci, że boję się stać bo jeszcze wymsknie się
    Siły ma sporo skubana, a jej ulubiona poza to wystawianie mi chyba stopy, przy czym stopa pojawia się dokładnie z boku i wyglądam jakbym miała guza poniżej talii ogólnie jest już niżej,bo ruchy są tuż nad spojeniem a nie na wysokości pępka jak do tej pory było.

W nocy już mi się śniły i wody, i skurcze...
    Jeszcze chwilę mogłaby posiedzieć, bo dopiero chwilę temu wstawiłam jeszcze jedno pranie i chciałabym jeszcze je wyprasować.

Co do spacerów to dziś się wybrałam i już leżę. Nogi tak mnie bolą jakbym maraton przeszła.

Mąż taki chojrak, a od wczoraj już piwa nie rusza. Wczoraj na wizycie pacjentka przede mną wyszła z gabinetu w szoku, bo się okazało, że już rodzi i od razu do szpitala jedzie. Mąż sobie chyba uświadomił powagę sytuacji i planuje zachować czujność. W razie czego mama jeszcze w gotowości jest. Przez ten gbs+ rodzina niemalże grafik ustala, kiedy kto mógłby mnie zawieźć w razie W, żeby jak najszybciej być w szpitalu.

Powaga sytuacji i mnie się udziela. Kurczę, powiem to pierwszy raz głośno: BOJĘ SIĘ!!

2. dzieckozakupy.pl
    My też używaliśmy Fridy, obecnie także nowa zakupiona.
    Mam mieszane uczucia co do aspiratorów do odkurzacza :/ nie używałam sama, wiem, że chwalą... u nas na szczęście Frida się sprawdziła...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Maminka, mój J też już czeka w boksie startowym
    Stwierdził, że będzie się czuł lepiej i bezpieczniej jak będę już w szpitalu, pod stałą opieką.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    ojej, ale z nas gaduły teraz

Catti, mam to samo, ma być środa i koniec, przeciez na weekend muszę jeszcze jechać na studia ale to już ze spakowaną torbą w aucie w razie czego. A co do tej torby, to spakowałam ją mnie więcej 3 tygodnie temu, ale K ja potrzebował na chwilę, więc wypakowałam i teraz tak leży, przecież do 29 jeszcze czas...

Smoczka nie bierzemy, ale wydaje mi się, że będzie później potrzebny właśnie ze względu na moje studia, jeśli chcę dokończyć ten rok, to K jakoś będzie musiał małą usypiać jak cyca nie będzie chyba, że trafi nam się pięknie usypiający aniołek, ale w to wątpię po tych tańcach w brzuchu

Ania, podziwiam za tą pracę!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja tez kupiłam fride. Te podłączane do odkurzacza mnie przerażaja

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    tych do odkurzacza też się trochę boję mamy zwykła fridę

A pampersów mamy jedną paczkę jedynek (42szt chyba). Zobaczymy jakie będą pasować jak się Mała urodzi i dokupimy

My mamy taka fridę do ust tzn taką miałam przy Julce i zdała egzamin nawet teraz jak ma katar to ściągam. Dla mnie ta do odkurzacza jest zbyt drastyczna i po drugie rozkładanie odkurzacza i w ogole za dużo zachodu. Niektóre dzieci boją się głosu odkurzacza więc chyba frida lepsza.
    Smoczek mam spakowany w torbie do szpitala dużo miejsca nie zajmuję a zawsze może się przydać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    My dziś na liczniku mamy 36 tydzień. I zaczyna się on naprawdę ciekawie. Wczoraj popołudniu zaczął napinać mi się boleśnie brzuch. Przez ok.3 godz co 10-15 min. Później przeszło, w nocy pobolewało mnie podbrzusze jak w trakcie @. Dziś koło 11.30 poszłam do wc, na wkładce mała kulka brązowej wydzieliny, lekko podbarwionej krwią. Zadzwoniłam do gin, mówi, żeby narazie nie panikować. To szyjka się rozmiękcza i powoli odchodzi czop. Skurczy regularnych narazie brak. W tej chwili ciemne plamienia ustały. Przy podcieraniu jest tylko śluz z krwistymi niteczkami.
    Malutki rusza się jak zwykle.
    Leżę i odpoczywam, choć żołądek mam ściśnięty z nerwów do granic możliwości. Ehh :/

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Nie pisałam przez dłuższy czas, ale już jestem nadrobiłam wszystkie wpisy - witajcie dziewczyny! Witam też nowe mamusie!

Asia - co do bólu kolan, to ja ostatnio też miałam problemy, ale ze stopami, głównie z prawą, napuchła w śródstopiu i miałam problem z chodzeniem przez 3 dni, a już wstawanie w nocy mnie zabijało..smarowałam reumoterapią i na szczęście przeszło. Moja reumatolog mówi,że w ciąży może się tak zdarzyć, że pod wpływem większego ciężaru jak się krzywo stanie to coś może się zadziać ze stawami..

Sysiasia, Yza - ja na szczęście na brzuchu nie mam jeszcze rozstępów, ale myślę,że mnie nie ominą..brzuch też mam ogromny. Za to kilka rozstępów mam na piersiach, ale się nie martwię. Po porodzie, będę walczyć z jędrnością i z tym,żeby rozstępy były jak najmniej widoczne.

Monyka - ja też pakuję suchy szampon i podkłady na toaletę, nie zapomnijcie też o własnych sztućcach i kubku.
    Cattie - a Ty to będziesz chyba pierwsza z nas wszystkich? chociaż ciekawe jak tak dziewczyny, które się nie odzywają..Ala, Yza a Wy kolejne !! trochę już Wam zazdroszczę dziewczyny

mami_mami, - ja biorę magvit B6 (MMMargo to też jest lek ) teraz + magnez, których łykam w foliku mama.. dobrze,że mi przypomniałaś o tych nakładkach na sutki, mam je gdzieś tylko muszę poszukać hm..a co do kosza mojżesza to ja się zdecydowałam na mini łóżeczko z bobono, ma wymiary 94x44 i niby do 8 miesiąca może posłużyć. Niestety nie chcę rezygnować na razie z łóżka w sypialni, a jak mały podrośnie to mu pokoik zrobimy i przeniesiemy się do salonu (urok 2 pok mieszkań)

Palina dasz radę..ja sama nie wiem jak to ze świętami będzie..a może synuś już się pojawi (termin na 24.04)

Wiolcia Ty też się trzymaj ciepło ,kibicuję Ci ze wszystkich sił..mi aplikacja pokazuje,że rodzę za 31 dni

Drzewko, Maminka, Domi ja Was przebiłam + 18 kg, a jakoś nie wiem gdzie!!!

Ania_b
    - wiem,że wszyscy polecają Purelan, ale dla mnie trochę drogi, więc wybrałam jakiś tańszy zamiennik, który ma też samą lanolinę i powinien się sprawdzić, niektóre mamusie polecają też jako tańszy odpowiednik maść z ziai.

Macierzanka - mi też przyszły staniki do karmienia z bonprix, jestem bardzo zadowolona, kupiłam 4 szt mięciutkich, bez fiszbin.

Martulka widzę,że jesteś jak ja w 36 tyg, ja skurczy nie miałam jeszcze, ale mam skróconą szyjkę i małe rozwarcie, na szczęście się nie pogłębia..

Ja też nie chciałabym wizyt w szpitalu, no tylko mąż i moi rodzice tolerowani Macierzanka, też tak myślę, na odwiedziny przyjdzie jeszcze czas, w domu jak już się ogarniemy, a ja się będę lepiej czuła

Co do karmienia piersią w miejscach publicznych czy przy kimś to chcę sobie kupić taki fartuszek z mamabear, koszt ok. 55zł, ale zakładasz na szyję i się nie martwisz, że będą się gapić ostatnio byliśmy u koleżanki i bez ostrzeżenia wywaliła gołego cyca i zaczęła karmić - chłopaki trochę się zdegustowali, wszyscy zrobili się czerwoni na twarzy haha

Cieszę się z dobrych wieści po Waszych wizytach ..ale Wam zazdroszczę tych usg, ja idę dopiero za tydzień w czwartek, podejrzeć małego po przeszło 6 tygodniach. Czekają mnie też badania i wizyta u gin - ciekawe czy ostatnia

Co do pieluch to kupiłam na promocji w biedronce 4 opakowania dada najmniejszych po 28 sztuk. A smoczka chyba nie biorę, nie widzę sensu, najwyżej mąż dowiezie..

Dziś na obiad rosołek, a na drugie kotlecik mielony, ziemniaczki i fasolka szparagowa mmm.. już nie stosuję diety cukrzycowej, bo cukry mam w normie cały czas, więc tylko się cieszyć. Ostatnio jeszcze miałam dyskusję z moją diabetolog, że za szybko mnie zdiagnozowała i o nowych normach do 140 mg ehh..

Mąż zrobi sobie pępkowe na pewno z kolegami, to znaczy wyjdą gdzieś opić narodziny synka. A ja za tydzień mam baby shower

Wysyłam aktualizację mojego brzuszka w 36 tyg, pochwalcie się swoimi
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	36 ty.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	60.0 KB
ID:	100508

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    ale się rozpisałam..wybaczcie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: