Strona 772 z 1002
Pokaż wyniki od 7,711 do 7,720 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    ja torby nie pakuję ... u mnie to takie podświadome zaklinanie rzeczywistości - dopóki nie spakuję, to nic się przecież nie moze zacząć dziać .... ;p ale lista jest w kalendarzu i wszystko z listy pod ręką- no poza kanapkami dla męża ale to da się szybko zrobić
    ... you are the dream that come true ...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ania, na pocieszenie powiem Ci, że książek ostatnio nie tykam bo skupić się nie mogę i patrzę na te literki jak szpak w 500 złotych ! Gazeta o działkach, roślinkach to szczyt moich możliwości

A spać to bym mogła całe dnie!

Cattie, kiedy pakujesz torby?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Dziewczyny dużo macie pampersow w rozmiarze 1? Czy od razu kupilyscie rozmiar 2? Jadę dzisiaj do Tesco i zastanawiam się czy kupić 1 bo mam tylko mała paczkę chyba 20szt do szpitala i nie wiem czy kupić zapas do domu.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam słonecznie

Słonko potrafi działać cuda. Może nie jest jeszcze zbyt ciepło, ale słonko sprawia że mam takiego powera że sama jestem w szoku. Od rana pucuję mieszkanie, zmieniam pościele, piorę.. Taki mały full service.

Dziewczyny, Wasze teściowe przy mojej to anioły! Z teściami mieszkaliśmy 6 lat, i to był najgorszy okres w moim życiu.
    Niby osobne wejścia, osobna kuchnia a nie mogłam się opędzić od wszędobylskich oczu, grzebania w garach i porad ze średniowiecza.
    Teściowa to osoba która lubi skupiać na sobie uwagę, cierpi na wszystkie choroby świata i każdy, absolutnie każdy ma się nad nią litować. Nawet teraz niewiele się zmieniła. Wszyscy którzy ją odwiedza muszą przynieść jej prezent, bo później opowiada sąsiadom jaka to ona biedna i zaniedbana. Nie tylko ja, ale i druga synowa niechętnie ją odwiedzamy, właściwie kontakty ograniczyliśmy do minimum. Niech żyje mieszkanie z dala od teściów !

Karmienie piersią uważam za coś osobistego, nie chciałabym by ktoś oglądał mnie z wywalonymi cycami. Będę szukać odosobnienia. Wiadomo że nie zawsze będzie to możliwe, lecz zawsze w pogotowiu będzie pieluszka by się zakryć

Przyszły tydzień zapowiada się ciekawie. Dziewczynki, niektóre z Was przestaną być kwietniówkami

Ja mam takie marzenie .. Mamy rocznicę ślubu 5 kwietnia, gdyby nasz mały skarb przyszedł na świat w tym dniu, to byłby najwspanialszy rocznicowy prezent
    Oczywiście niezależnie od dnia narodzin córeczki, to jest nasz największy prezent od losu

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Cattie - ja wiem co masz na myśli- Ty pewnie tej torby nie pakujesz z tego co i ja powodu bo ma być w terminie i koniec, ale prawda jest taka - jesteście już tipp topp przygotowane ale torby nie pakuj do ostatniego dnia jeśli nie czujesz potrzeby, to może zachowasz to podświadome poczucie kontroli czasu i wszystko będzie jak być powinno.
    No właśnie i siostra często na brzuszku kładła i koleżanka, tylko zawsze w ciągu dnia jak miały na oku. Ja skolei na plecach i na początku w gniazdku z leciutkim nachleniem, żeby główka była wyżej- podkładałam coś pod gniazdko żeby było stabilnie, a w wózku cieniutka poduszeczka pod ramionka i główkę ... taka ze mnie panikara, żeby się nie zachłysnął np.
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    monyka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    A spać to bym mogła całe dnie!
    Po prostu jesteś niezła w łóżku
    Możesz spać godzinami !

Palina ja kupiłam 3 paczki najmniejszego rozmiaru. Tych większych jeszcze nie. Ten pierwszy rozmiar jest od 2,5 do 5kg. Myślę że na pierwsze dni wystarczy. Później zacznę testować marki, bo każda pupa dzidziusia inaczej reaguje

Yza, we wtorek
    A poważnie to żeby nie było, ze jestem całkiem stuknięta ;p ... swoje rzeczy mam w większości przygotowane (ale nie spakowane do tej walizki co trzeba) ... pozostaje mi wrzucić tylko pojedyncze rzeczy, które są obecnie w użytku... (lista jest).
    No dla Małego poza Linogiem nie mam nic przygotowane ... no i musze ogarnąć, co na wyjście... co do dowiezienia później.. żeby potem Mąż nie miał problemu...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja mam dwie paczuszki 1... tamtym razem miałam jedna... I potem już 2... Przedziały wagowe się zazębiają.
    Kupiłam jedynki, bo sa po prostu w małych paczkach

Senior Member
    monyka

O mnie
    Zapomniałam o czymś ...

Bierzecie do szpitala smoczek dla malucha ?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, ja mam dwie paczki tych najmniejszych - jedne z pampers premium care, drugie dada złote. Obie paczki te z najmniejszą ilością pieluszek. A ostatnio dostałam Huggisy też najmniejszy rozmiar, który jest niby do 5 kg, ale właśnie dla 4 kg bobasa były już za małe.
    Wychodzę z założenia, że wszystko można teraz dokupić. Zresztą przy Uli też tak zrobiliśmy, że J dokupował i problemem to nie było.

Cattie, uwielbiam Cię hehe
    Chociaż dopakowanie pewnych rzeczy planuję dopiero na niedzielę nie spieszy mi się

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów