Strona 77 z 327
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 3267

Kwietniówki 2017

No pisałam wam że między mną a Julia jeszcze nie jest pępowina odcięta hehehe. Dla mnie ona zawsze będzie malutką córeczką a choć słabo mówi już potrafi się ze mną kłocić i postawić na swoim. Mam nianię ale sa dziadkowie którzy mają pokój obok jej przyszłego pokoju to podejrzewam że ja nie zdarzę dolecieć z drugie końca domu a babcia czy dziadek będą już przy jej łóżko. Także zaczynam się rozglądać za meblami i w ogóle dekoracjami!

2. dzieckozakupy.pl
    czyli przed Wami fajny etap ja to miło wspominam...
    Tu jeszcze nie ma zamontowanego zabezpieczenia do łóżka...

http://hohonie.pl/z-wizyta-u/wymarzony-pokoj-ani/ to pokój mojej Córki może coś Cię zainspiruje...a jak nie to polecam tą stronkę...mnóstwo pomysłów...

ALe super pokój. Mi się podobają białe meble albo białe z jakiś drewnem. Nie chce różowych mebli bo wiadomo że dziecko wyrośnie ściany można przemalować zresztą meble też. Fajne inspiracje jak będe miała chwilę to napewno całego bloga prześledzę.

Dziękuję też szukałam właśnie białych z czymś... i tak wybraliśmy te To z Wójcika... są ponad rok i dobrze się sprawują... a najbardziej uwielbiam narożną szafę po prostu jest genialnym rozwiązaniem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Śliczny pokój :-)

Czyli widzę ze każda z Nas ma fizia

Paulina to super ze możesz liczyć na pomoc Rodziców - bo wiadomo pod koniec będzie ciężko a potem może się zdażyć tak ze akurat będziesz karmić jak się Julia obudzi
    Będzie dobrze :*
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka fajnie z rodzicami ale powiem Ci że chyba nie ma jak na swoim. Mamy swoje dwa pokoje, reszta domu wspólna(kuchnia, łazienki, salon itp) powiem Ci że ja od dziecka chciałam mieszkać sama nie z rodzicami. No nietety los tak zadecydował że musiałam zostać. Rodzice wtrącają mi się bardzo wychowanie Julki i ogólnie w nasze małżeństwo. Pokój z którego chcemy zrobic kont dla Julki to pokój mojego zmarłego brata, miał wypadek na motorze 11 lat temu i dalej w tym pokoju są jego rzeczy (ubrania, ksiązki itp) Niby się zgodzili że możemy zrobić tam miejsce dla małej ale już widzę że bedzie z tym dużo problemu. Chcieliśmy się budować po ślubie ale rodzice prosili żeby tego nie robić bo zostaną sami w dużym domu. Ech to wszystko nie jest takie proste...

Junior Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamy!
    Ja właśnie niedawno dowiedziałam się że dołączam do tego grona Szczęśliwie, acz przypadkiem, jest to nasz prezent ślubny Planowany termin porodu mam na 27.04.2017r. Będzie to mój pierwszy maluszek. Jestem pewna obaw ale i radości. Przestudiowałam już cały dotychczasowy wątek i wiele się dowiedziałam Pierwsza beta robiona 30.08 wyszła ok 32000 jednostek, lekarz twierdzi że jest ok więc się nie martwię. USG będzie 9.09, czekam tupiąc nóżkami z niecierpliwości Pozdrawiam wszystkie Panie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Okrąglinka fajnie z rodzicami ale powiem Ci że chyba nie ma jak na swoim. Mamy swoje dwa pokoje, reszta domu wspólna(kuchnia, łazienki, salon itp) powiem Ci że ja od dziecka chciałam mieszkać sama nie z rodzicami. No nietety los tak zadecydował że musiałam zostać. Rodzice wtrącają mi się bardzo wychowanie Julki i ogólnie w nasze małżeństwo. Pokój z którego chcemy zrobic kont dla Julki to pokój mojego zmarłego brata, miał wypadek na motorze 11 lat temu i dalej w tym pokoju są jego rzeczy (ubrania, ksiązki itp) Niby się zgodzili że możemy zrobić tam miejsce dla małej ale już widzę że bedzie z tym dużo problemu. Chcieliśmy się budować po ślubie ale rodzice prosili żeby tego nie robić bo zostaną sami w dużym domu. Ech to wszystko nie jest takie proste...
    Na pewno.
    Ja sama bez rodziców zamieszkała w wieku 20 lat.
    Czyli już 9 lat sama
    Z moim Tata (rodzice są po rozwodzie) nie mam kontaktu pokłóciłam się z Nim dość poważnie jeszcze w ciąży z Gaba jak byłam czyli od 2010 nie mam z Nim kontaktu - nigdy nie widział Małej. A zawsze byłam córeczka Tatusia.
    Mama moja mieszka od Nas jakieś 15 min spacerkiem
    Także nie daleko ale jednak
    Ja mam brata rok starszego. Tez ma Córkę starsza od mojej o 7 msc.

P S Współczuję Tobie utraty brata i Twoim Rodzicom syna - na pewno nie będzie Im lekko pogodzić się ze sprzątaniem Jego pokoju. Ale myślę też ze Twój Brat by tego chciał - jako Wujek byłby Szczęśliwy ze Julia ma "jego" pokój.
    Tule Cię mocno.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Witaj Alex.
    Opowiedz coś więcej o sobie.
    Jakie masz dolegliwości
    Czy komuś juz mówiłaś

Junior Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Na razie wie główny zainteresowany - mąż/tatuś i moja najlepsza przyjaciółka. Nie chcemy zapeszać, czekamy do pierwszego USG. Ciężko jest jednak ukryć takie szczęście, po długich staraniach Ale jedno wiem na pewno, zmiana myślenia ma wpływ! Udało się dopiero kiedy zajęłam się przygotowaniami do ślubu (20.08). Wiedziałam że w tym czasie powinnam dostać okres, kiedy nie przychodził stwierdziłam że to na pewno stres przedślubny Ale dziwne wahania nastroju i bolesne piersi wygnały mnie do apteki po test i cóż to było za zaskoczenie kiedy ukazały się dwie wyraźne krechy!!! Szok! Na szczęście czuję się dość dobrze. Jasne, jestem senna w dzień, piersi bolą dość dokuczliwie i te zapachy... Czuję się jak pies tropiący Ale to wszystko to nic! W poniedziałek idę na drugą betę, potem USG i prawdopodobnie L4 bo jestem laborantem chemikiem Szkoda, bo póki dobrze się czuję chętnie bym jeszcze popracowała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów