Strona 763 z 1006
Pokaż wyniki od 7,621 do 7,630 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko przybij piątkę i zrób miejsce na podium bo ja też 15kg przed chwilą się zważyłam.
    Rozstępów brak, smaruję się od 13tc olejem z migdałów i to tyle. U mnie może to genetyka, bo mama nie miała a tyła w ciąży po ponad 20kg.

Mam nadzieję, że u mnie już ta waga zostanie, bo po stopach odczuwam, że ciężko im to dźwigać i szybko łapię zadyszki.

Też już bym chciała finiszować, ale wiem, że im dłużej tym lepiej.
    Ehh później pewnie będę tęsknić do tego czasu oczekiwania.

2. dzieckozakupy.pl
    Drzewko to oby smaczny ten obiad pierdyknął ;p
    Za mną chodzi camembert w panierce dalej, więc chociaż go zdążę zrobić hehe

Z tymi odwiedzinami to tamtym razem też ograniczaliśmy, zn. G miał takie zadanie...ale i tak znajomi pracujący w szpitalu wpadli...teraz dlatego nic nie mówię, bo jak mi wpadnie koleżanka z pediatrii, gdzie różne dziadostwa są to ... a niestety jak ją znam to wygra u niej chęć odwiedzin a nie rozsądek...
    Nic przyjemnego jak ściągałam pokarm a tu "puk, puk" do drzwi... szkoda, ze niektórzy nie rozumieją, że tu najważniejsza jest mama i dziecko i to my decydujemy o odwiedzinach... to inne okoliczności niż pobyt na każdym innym oddziale...

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    U mnie pogoda paskudna wieje i leje, wczoraj było super piękne słonko i cieplutko. Trochę plecy odpuściły, choć noce dalej- masakra.
    Miałam werwę i upiekłam chleby orkiszowe. Zgrzeszyłam też i zjadłam całą miską lodów śmietankowo-czekoladowych i o dziwo cukier tylko 112. Jako cukrzyca hihihi później też nie podskoczył.

Byliśmy po południu na wizycie synek waży 2753g przez 3 tygodnie przybrał nie całe 500g. Alekarz mówi, że i tak duży jest i ma bardzo długie kości udowe
    Te skurcze co mam to ponoć dno macicy się obniża. Gin nic nie kazał brać. Mówi, że teraz co ma być to będzie bo zaczął się 37 tydzień. Szyjka nadal ok czop na swoim miejscu.Więc niech mały jeszcze siedzi w brzuszku. Następna wizyta 4 kwietnia.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Witam nowe mamusie.

Super pozytywne wieści dziewczyny po waszych wizytach.

Ala, Yza, Catti u Was to już naprawdę blisko finiszu

Przy diecie cukrzycowej przybyło mi tylko 6kg przez całą ciążę. Nowych rozstępów nie mam, smaruję się oilan mama Brzusio nie swędzi. W sumie tylko on jest duży. Nigdzie indziej nie przytyłam tylko mam taką dużą piłkę przed sobą hihihi mąż mówi, że rozmiarów lekarskiej
    Za to ślady po rozstępach mam z pierwszej ciąży wtedy przytyłam ponad 20kg. Na szczęście nic się z nimi nie dzieje, szef tylko po wyrostku się strasznie rozszerzył.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Co do wizyt szpitalnych. To też nikogo nie chcę. Przy córce łazili stadami i zaraz do domu też. Strasznie mnie to męczyło. Nawet nie chce mi się pisać jakie nerwy miałam.
    Teraz wybrałam dalszy szpital i wiadomo tylko mąż, nie wiem czy córka ogółem będzie chciała przyjechać bo nie cierpi klimatów szpitalnych. Może mam z raz przyjedzie. W domu też zapowiedziałam, że nie życzę sobie tłumów, najpierw chcemy się zaklimatyzować
    Hahaha okropna jestem Dostaną zdjęcia na telefon musi im starczyć na razie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, fajnie, że tego samego dnia przyjęcie do szpitala i cc!
    U mnie trzeba być dzień przed.
    Tak, do szpitala idę 27.03, ale decyzja o cięciu będzie podejmowana na bieżąco! W zależności od wielu czynników.

U mnie to szczęście, że przy Uli leżałam w Łodzi i przyjeżdżał do mnie J, siostra i mama więc akurat osoby, które były wręcz pomocne teraz nie mówimy nawet, że do szpitala idę bo nie chcę odwiedzin, nawet jak będę na OCP - będę miała ciągle badania, będę zestresowana i nie chcę jeszcze się krępować, że brzuch na wierzchu, że nie wyglądam jakoś super, że opuchnięta jestem etc. O wizycie w szpitalu wiedzą moi rodzice i siostra. Nawet teście nie chcę by wiedzieli bo męczą mnie ich odwiedziny.
    Odwiedziny w domu, ale też po jakimś miesiącu od narodzin! Nie wcześniej! Rodzice muszą się przyzwyczaić do nowej sytuacji, bez względu czy to będzie pierwsze dziecko, czy kolejne! Zawsze jest to rewolucja.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Ja do szpitala idę we wtorek rano, konsultacja z anestozjologiem będzie, jakieś badania w ciągu dnia jeszcze i cc koło 8-9 rano w środę... czyli za tydzień o tej porze Mała będzie już z nami a my dalej nie potrafimy wybrać jej imienia

Widzę, że każda chyba przytyła tą "normę", nie jakieś 30kg, oby to tak ładnie zeszło jak przychodziło

Drzewko, powodzenia na wizycie i z obiadem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cattie, zastrzyki to katorga:/ ale jak nie ma wyjścia i to dla dobra dziecka!
    Sama też w życiu bym nie zrobiła sobie wkłucia, panikara jestem. Podziwiam J, że daje rade!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ala, a macie jakieś propozycje imienne dla córeczki?

Mnie po porodzie z Julka w szpitalu odwiedzala tylko ciocia która mieszka 300m od szpitala no i mąż. Ciocia była od zakupów co potrzebowałam to kupiła. Wiem że jak wrócę teraz do domu to teściowa zaraz przyjedzie i będzie przyjeżdżać niby pomoc raz w tygodniu a będzie tylko przeszkadzać ale się nie wytłumaczy bo się obrazi. Oczywiście będzie wielkie opijanie dziecka teściów i moich rodziców ale ja tylko będę z nimi chwilę a później pójdę do siebie.
    Co do wagi u mnie gdzieś tak 11-12kg. Ale ponoć nie widać.
    Dziś aktywnie od rana umylam już 2 okna i zrobiłam porządki zostało zawieszenie zasłon i umycie podłogi ale to zrobi już moja mama. Po południu może jakieś zakupy bo Julia nie ma butów na wiosnę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów