Strona 762 z 1006
Pokaż wyniki od 7,611 do 7,620 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Czas wstać i zrobić śniadanie! Dziś dzień leniucha będzie. Tak czuję!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, Ala kiedy macie iść do szpitala, skoro cc 29.03?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    W pierwszej ciąży przytyłam 18 kg. Rozstępy wyszły 2-3 tyg.przed porodem po prawej stronie brzucha, ale nisko. W dniu porodu miałam 68 kg. Smarowałam się palmers i jakims z babydream z rossmana.

W tej ciąży przytyłam 7 kg (jestem na diecie cukrzycowej) od 8 tyg.tylko 1 kg mi przybyło. Obecnie waże 70 kg. Rozstępy nowe nie wyszły, ale tamte wiadomo troszkę się powiększyły. Mam nadzieje, że nic więcej nie pojawi się i potem nie bedą zbyt widoczne. Smaruje się firmy Palmers.

Jutro mam KTG, za tydzien wizyta u gina. Obecnie 34 tc. jeju coraz bliżej juz....

Widzę, że większość z Was to fit mamy Super, ja po pierwszym porodzie i karmieniu szybko wróciłam do siebie, zostały tylko ogromne piersi - ale one nie zdążyły odpocząć, bo starszaka odstawiłam w 5 miesiącu trwającej ciąży i na nich nie ma rozstępów a po karmieniu nie wiem jakie będą - pewnie flaki ale ja uwielbiam karmić to mega wygodne - mleko w piersiach i na koniec świata Jaki magnez zażywacie lub zażywałyście bo mój brzuch chyba pęknie !!! Na magne b6 nie idę a po slow mag boli mnie brzuch ale od strony gastrycznej. Co do suchego szamponu to miałam klorane z owsa i syoss z drogerii, klorane lepszy. Czy Was boli brzuch dołem tak dosyć mocno ? Byłam w poniedziałek na wizycie i wszystko ok ale przy wstaniu boli...czy to takie uroki drugiej ciąży, bo w pierwszej to mnie nic nie bolało ale paskudna pogoda !!!

Yza, Ty idziesz do szpitala w poniedziałek tak? i wtedy już cc? ...chyba jeszcze niekoniecznie tak?...
    Zastrzyków współczuję... to z mojej branży, ale powiem Ci, że to był dla mnie koszmar jak komuś miałam robić cos iglą... a sobie to nie ma opcji :/

Mnie zaczynają wkurzać pytania o to kiedy, czy już, czy coś czuje... powiedziałam, ze na razie poza rodzicami o terminie nie wie nikt i tak zostanie. Nie życzę sobie także odwiedzin w szpitalu, bo nie uważam tego za odpowiedni czas i okoliczności... Niektórzy więc dowiedzą się już jak wrócimy do domu...

Właśnie dzwoniła moja lekarka... wszystko załatwione, i w ten dzień jeszcze dyżur ma moja koleżanka wiec chyba z szefem będzie mnie cięła Przy Starszej też ona była ;p także za tydzień...

Przed 7 rano mam być do przyjęcia... zaraz po przyjęciu dostanę antybiotyk i cięcie koło 11-12...

Ja również uważam, że odwiedziny w domu jak rodzice są gotowi, ale przy pierwszym porodzie miałam istne wycieczki - każdy tarmosi dziecko - zdarzyło się, że nawet z katarem przyszedł szwagier. Tym razem kategorycznie odmawiamy odwiedzin w szpitalu. To czas mamy i dziecka - trzeba się skupić na laktacji i zregenerować siły - ja byłam tak wymęczona po wyjściu ze szpitala, że miałam przeziębienie i wtedy do pomocy nie ma pana. Co prawda człowiek się martwi, że będzie źle wyglądał - a tu ja nigdy lepiej nie wyglądałam jak po porodzie - chyba zasługa hormonów. Teraz chodzi o odpoczynek Mamom, ktore już znają termin przyjścia na świat zazdroszczę - mnie to czekanie już wykańcza i tak mnie oszukali bo ciąża trwa 10 miesięcy a nie 9 nie mam siły na nic - totalny leń w pupie - torba nie spakowana - ledwo odprasowałam rzeczy dla małej - a tu trzeba coś ugotować zrobię polędwiczki z piersi w sosie jogurtowym z ziemniakami i surówką - o ile mój brzuch mi pozwoli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry,

Widzę, ze wygrałam konkurs na wagę w ciąży . Słodkie 15 kg na plusie .
    Co do rozstępów to pojawiło się kilka na prawym boczku, akurat po 5 dniowym pobycie u rodziców w styczniu kiedy to nie smarowałam się w ogóle. Nie wiem czy to przypadek czy moja wina.
    Jest tez kilka na udach, pojawiły się w tym samym czasie co te na boczku. Ale ud nie smarowałam, bo w ciąży przecież rośnie tylko brzuszek (geniusz).
    Wychodzi wiec na to, ze smakujesz czy nie - z predyspozycjami nie wygrasz. Można jedynie minimalizować straty. Od tego felernego stycznia póki co nic się nie pojawia.

A z rzeczy do szpitala: nakładki na brodawki dla mam które zamierzają karmić piersią, zwłaszcza przy pierwszym dzidziusiu, z moich brodawek krew leciała już po 1,5 dnia i dla mnie sprawdzony środek to purelan - maść na brodawki nie trzeba zmywać to czysta lanolina - po karmieniu zużyłam do smarowania ust. Maltan się u mnie nie sprawdził ani mustela.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Mój K ma dziś urlop bo mamy usg a potem wizytę u gin.
    Od rana załadował zmyware, zrobił omlety na śniadanie i kawusie. Mam nadzieje, ze popłynie na tej fali i pierdyknie jeszcze obiad .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów