Strona 761 z 1002
Pokaż wyniki od 7,601 do 7,610 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja do torby wrzuciłam jednorazowe osłonki na deskę klozetowa. Nie lubię publicznych toalet a po porodzie na Małysza może być ciężko .

2. dzieckozakupy.pl
    Hihi Drzewko Pomarańczowe rewelacja ja obkładałam papierem, ale teraz zakupie na pewno. Kreatywność kobiet nie zna granic powiedzcie mi mamy jak u Was z wagą i rozstępami..ja w pierwszej ciąży 15 kg i jeden czy dwa na pupie...a teraz 10 kg i mi całe pośladki posiekało - dodam pielęgnacja ta sama - elancyl rano, na wieczór olejek Clarins a na to jeszcze mustela i są!!! Wiadomo, że kortyzol mógł podskoczyć i zupełnie inna dieta - ale byłam pewna, że mnie to ominie. Nie przejmuję się jakoś bardzo, bo pod majtkami nie widać ale trochę się martwię czy w ostatnich tygodniach się nie pojawią - wiadomo dzidziuś zdrowie itp. ale jak każda kobieta myśle trochę o sobie. Mam sprawdzone zabiegi, bo przez wiele lat działałam w branży medycznej - ale bolą i drogie jak cholera - więc wolałabym uniknąć !!! Jakie macie doświadczenia - pokazały się u którejś po 36 tygodniu ???

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dzięki za rady

Z wagą jestem 9kg do przodu, rozstępy miałam nadzieję, że mnie nie dopadną, ale jakieś 2 tygodnie temu zaczęły mi się takie "kropeczki" na boczkach robić, teraz są takie malutkie kreski, ale to może po centymetrze z każdej strony. Nie jest źle biorąc pod uwagę to, że moja mama w 4 ciążach miała brzuszek w tygrysa, myślałam, że genetycznie to na mnie przejdzie. A stosuję olejek z tołpy, może to dzięki niemu, a może przez to, że brzuszek dużo mi nie urósł, nikt nie wierzy, że to już końcówka

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Super same pozytywne wiadomosci

Ja juz 12kg na plus i brzuch caly w rostepach oraz piersi :/ Brzuch co prawda ogromny.. Wieczorami mam takie uczucie jakby mial zaraz wybuchnac :/

Maz dzis znowu warte ma jutro bedzie.. Nati spi a ja juz zjadlam sniadanie bo mnie tak ssalo ze nie moglam wytrzymac
    Ja teraz mam wizyte 28 a pozniej pewnie jak nie urodze to w dniu terminu tak jak z Nati
    Marze zeby 4 kwietnia urodzic Bardzo podoba mi sie ta data

Nie do wiary ze juz praktycznie na dniach zaczniemy sie rozsypywac Nareszcie

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    CatieBrie 29 na pewno będziemy z Tobą poród znanych osób przeżywa się równie ekscytująco, hihi
    Trzeba przyznać, że całkiem dzielnie się trzymamy w dwupakach
    Ja podkłady na toaletę kupiłam w Auchan, 5 zł. za 12 szt. na dziale z papierem toaletowym, a zamiast krakersów po cc super sprawdzają się biszkopty, bo przez dwa dni nie można jeść i tylko na to dostałyśmy przyzwolenie od pielęgniarki. Pamiętam, że to były najsmaczniejsze biszkopty w życiu
    Ja 8 kg na + i kilka rozstępów po lewej stronie a z synem 13 i żadnego... koleżance zrobiły się albo uwidoczniły po porodzie więc różnie to z tym bywa.
    Witam Mamusie, które zdecydowały się dołączyć do naszego grona.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja wczoraj miałam wizytę, badania wszystkie ok, jeszcze tylko wynik gbs będzie w przyszłym tyg. i komplet
    Mała cały czas szaleje, miejsca w brzuchu brak a ona "dokazuje" oj będzie brakowało tego jej tańczenia po porodzie...
    Następa wizyta 4 kwietnia na niej jakieś konkretne ustalenia poczniemy co do rozwiązania, póki co szyjka długa więc dwa tygodnie nie zwiastują większych zmian.

U nas dziś znowu pada, a wczoraj było tak pięknie ...

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ja puki co jestem na plusie niecałe 10 kg. Brzucha nie mam dużego, ale skórę na nim naciągniętą do granic możliwości.
    I brzuch i piersi smaruję Palmersem i jak na razie nie widzę rozstępów.

Do szpitala planuję dopakować jeszcze suchy szampon. Pamiętam że po poprzednich porodach ciężko było umyć głowę w pierwszej dobie. Nie stosowałam nigdy tego wynalazku, podobno super się sprawdza na chwilę.

O podkładach na deskę nawet nie pomyślałam, dzięki za podpowiedź

Ann, u nas wczoraj było ciepło i słonecznie... Do czasu. Syn wyszedł do sklepu i się zaczęło. Wiatr i deszcz taki że przemokła chłopakowi kurtka.
    Dzisiaj jest chłodniej ale słonko nie szczędzi promieni. Już wietrzę mieszkanie. Dobrze że sama jestem, bo by mi marudzili że zimno
    A mnie jakoś dziś tak gorąco.
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 22-03-17 o 07:36

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Dobre wieści z wizyt są najważniejsze super się to czyta! Dzieciaczki rosną zdrowo, a to najważniejsze!

U mnie na plusie jest 10kg, rozstępów brak, ale nie wykluczam pojawienia się ich bo skóra strasznie napięta i swędzi - mimo smarowania kilka razy dziennie. Na piersiach są, ale nie powiększają się - pamiątka po pierwszej ciąży i karmieniu piersią

Faktycznie nakładki na kibelek są świetne, w Rossmannie są na 100% bo zawsze tam kupujemy. Z rzeczy do szpitala to tak jak dziewczyny pisały: woda, pomadka, biszkopty/ chrupki kukurydziane, nakładki na kibelek, gumka do włosów, poduszka, coś do czytania, notesik i długopis (notowałam czas karmienia Małej i z której piersi ssie), coś dla męża - picie i coś do zjedzenia (by chłopina z głodu i pragnienia nie zemdlał).

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Witajcie...
    U nas póki co piękna pogoda, ale jakby jakiś deszcz wisiał gdzieś tam daleko... zobaczymy.
    Zjadłam śniadanko, teraz kawka...

U mnie 12 kg na plusie i zero rozstępów... osobiście nie wierzę, że jakiekolwiek specyfiki pomagają na te "paski"... owszem, skóra na pewno jest lepiej zadbana, ale uważam, ze jak roztępy mają się pojawić...to się pojawią i tak... niestety...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Spore znaczenie ma uwarunkowanie genetyczne, ale to, że mama nie miała, nie znaczy, że u nas będzie tak samo -w końcu jeszcze tata został i "jego rodzinna" skłonność do różnych rzeczy.

Ja jeszcze leżę, ciepło jest, ale słońca brak!
    Jeszcze 4 dni i do szpitala, wszystko jest gotowe, wszyscy się dopytują kiedy będzie po wszystkim, jakby to im najbardziej ciążyła ciąża eh... irytacja mnie momentami łapie bo wiadomo, że im dłużej, tym lepiej i bezpieczniej dla Malutkiej! Nawet Ulcia już nie dopytuje bo wie, że im dłużej Dzidziuś w brzuszku, tym będzie zdrowszy! Dziecko to rozumie !

Ręce już mam całe w siniakach i śladach po zastrzykach, bolą, a tu jeszcze tyle do zrobienia! W brzuch nie mogę się przełamać by dawać boję się i tyle! A rąk jak Pudzian nie mam więc stąd problem :/ można jeszcze w inne miejsca, ale też mnie nie przekonują :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów