Strona 760 z 1002
Pokaż wyniki od 7,591 do 7,600 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Pozazdrościłam Wam pomidorówki i też upichciłam
    A że dawno nie robiłam, to zjadłam z takim smakiem jak jeszcze nigdy
    Chodzi za mną jeszcze kapusta zasmażana, kurczę, moja mama taką pyszną robiła co niedzielę do schabowczaka.

Maminka, ja już w piątek pisałam że moje wyniki są tak dobre że jestem w szoku.
    Mój lekarz nie widzi w tym problemu. Jest zadowolony. Zdrowa mama - zdrowy dzidziuś

Na bóle jakby miesiączkowe, dostałam od lekarza receptę na nospę forte, a na skurcze i twardniejący brzuch - poleżeć i odpocząć.

2. dzieckozakupy.pl
    Kochane Mamusie, pisałam do Was w grudniu jednak dopiero teraz na końcówce poczułam chęć dzielenia się swoimi przeżyciami ciążowymi dla przypomnienia w brzuszku córka na świecie dwuletni synek. Znam Wasze historie i żyję nimi od dawna - nieraz płaczę ze śmiechu - nieraz martwię się waszymi pobytami w szpitalu cel mamy jeden i oby dotrwać - ja już przebieram nogami - u mnie ciąża ok, najgorzej teraz - 35 tydzień i non stop twardniejący brzuch - a tu trzeba gonić za dwulatkiem im bliżej terminów tym więcej piszecie I tym bardziej się Was rozumie bo ma się tak samo nie miejcie żalu, że Was podczytuje i siedzę cicho - ale do wszystkiego się dojrzewa trzymam za Was kciuki i za Wasze maleństwa - mamy już tak blisko buziaki

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Przyszły tydzień zapowiada się szpitalnie

Pizza zamówiona, J ma odebrać, dziadek przywiezie Ulę po treningu

Dziś się dowiedziałam, że moja siostra cioteczna jest w ciąży, w trzeciej już ma dwóch synów - 7 i 5 lat! I powiem szczerze, że to takie żywe srebra są - jak to mówi moja mama czyli wiecie, teksańska masakra piłą mechaniczną hehe szczęście, że ciąże znosi dobrze i oby teraz też tak było, bo mąż całe dnie w pracy i ona sama ogarnia szaloną dwójkę plus psa.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hej hej

My też po wizycie. Mały urósł 500g od ostatniej wizyty. Nadal jest mniejszy, a to już 35 t.c. Obecnie ma 2300g.
    Jestem jednak spokojniejsza. Nabiera masy. Jest zdrowy, a to najważniejsze
    Natomiast po rozmowie z doktorem miałam mieszane uczucia, chciało mi się wyć :/
    Poprzednie ciąże również miałam z gestozą. W razie wysokiego ciśnienia i dużych obrzęków kazał do siebie dzwonić, trzymał rękę na pulsie.
    Teraz sytuacja się powtarza,na lekach jestem cały czas, a on mówi, że nie widzi problemu, że to normalne i mam nie panikować ...
    A dzieci z ciąż gestotycznych rodzą się "lelawe" tak, czy inaczej i nic mi nie poradzi.
    Było i jest mi okropnie przykro.
    3 kwietnia mam umówioną kolejną wizytę (37tydz) , zobaczymy.
    Mam nadzieję, że bedzie miał lepszy nastrój.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Catti czyli już wiesz na czym stoisz i bardzo dobrze.
    Już niedługo przywitasz Synusia

Mała ma już 3 kg Wszystko ok, następnej wizyty nawet nie umawialiśmy, jeśli w określonym momencie będę jeszcze w ciąży to mam zadzwonić i umówić się na następną wizytę. Na chwilę obecną czekamy

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    No to Catti, będziemy się duchowo wspierać tego 29-tego

ale super, że wszystkie wizyty pozytywne

witamy nową Mamę!

doradzicie co jeszcze dopasować do torby do szpitala? chodzi mi o rzeczy, których nie ma na stronach szpitali typu woda koniecznie z dziubkiem, albo krakersy do przegryzania szczególnie dziewczyny po cc, jest coś, co chociaż trochę pomoże?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do rzeczy do porodu to landrynki - pomagają "zapomnieć" na chwilę o skurczach przy porodzie sn, gumka do włosów, skarpetki, pomadka do ust - super nawilżająca, no i standard wszystkie materiały jednorazowe, higieniczne, wygodne piżamki i klapki pod prysznic książkę po porodzie - ja czytałam język niemowląt pomiędzy drzemkami i odwiedzinami.

Ala, mój czas to będzie 11-12 w południe ... jutro już ostatecznie chce torbę spakować...
    Polecam zabrać poduszkę "jaśka" dla siebie... wody z dziubkiem są wygodne... balsam do ust koniecznie... pomyślę co jeszcze, to jak na coś twórczego wpadnę to dam znać

Po cc trzeba się uzbroić w dużą siłę woli i ... to pomaga Chciałam wstać... wiedziałam, że muszę, żeby trafić na drugą salę, już moją... żeby moja Córka było ze mna...bolało, ale wstałam i potem już było lepiej...

Ja miałam jeszcze przeciwbólowy ketonal - bo w moim szpitalu niechętnie podawali przeciwbólowe po porodzie sn, mnie nie przydał się, ale po cc podawali mamom przeciwbólowe przez wenflon.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów