Strona 758 z 1002
Pokaż wyniki od 7,571 do 7,580 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Aleksandra, to faktycznie ciężka sytuacja :/ współczuję relacji z teściami!

Jak leżałam w szpitalu to niestety zauważyłam, że 90% matek decyduje się na butelkę. Nieliczne karmią i butelką i cycem, a już pojedyncze tylko cycem.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Yza ja od początku nastawiłam się na karmienie piersią, łatwo nie było bo nikt nie pokazał jak dostawić i na co zwrócić uwagę ale walczyłam mimo poranionych sutków więc się udało większość pewnie dawno by odpuściła... Myślę, że gdyby opieka laktacyjna była lepsza to więcej z nas decydowałaby się na kp. a tu tylko nagonka w szpitalu i nic więcej....

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Alexandra1990 Zobacz posta
    Niby mieszkamy z tesciami ale mamy trudne relacje. Nasz synek z nimi nie zostanie wiec musze go przewieźć 3 km dalej do szwagierki. A tesc mnie do szpitala nie zawiezie wiec ciężka sytuacja. Jedynie kombinowanie po nocy i szukanie kogoś. .. dlatego taki stres . pomimo moich pobytów w szpitalu. .. wszystko muszą sama załatwiać i zakupy i wizyty u lekarza. .. opieka nad synkiem. .. nawet 10 minut go nie przypilnuja. ..
    Chcesz powiedzieć, że jeśli nikogo nie znajdziesz to sama pojedziesz 70km do szpitala ? Przy skurczach to chyba niemożliwe?
    Fatalnie z tymi teściami, jeszcze z synkiem jak nie mogą zostać.

Magdzia coś się nie odzywa, może mamy już kwietniowe dzieciątko Okrąglinki też długo nie ma choć ostatnio też nam zniknęła na parę dni...

Ja dziś pakuję torbę, ostatnia paczka mi przyszła z rzeczami. Jeszcze wiosenna pogoda motywuje

A jeśli chodzi o KP to ja się nastawiam tylko na taką opcję. Nic nie zastąpi mleka matki i jeśli tylko będę mogła to będę karmić.

Junior Member
    dominisia2605

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-26 zobacz kalendarz
    Witam przyszłe mamy !
    Tak już od pewnego momentu czytam sobie to forum i stwierdziłam że dołączę do Was

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie.

U mnie wiosennie. Od samego rana ciepło. Troszkę kropiło, jednak teraz słonko zaczyna przyświecać.

Jestem po wizycie u mojego lekarza. USG trwało godzinę i 15 minut. Mała przepływy ma idealne, wód przybyło, tylko brzuszek nadal jest powiększony. Szyjka długa, zamknięta. Waga córeczki na dzień dzisiejszy to 3280 ! Zapowiada się spora dziewczynka. Jesli tak dalej będzie rosła, to ubranka na 56 starczą tylko na kilka dni Mąż szaleje z radości i już zdążył wszystkim w pracy pochwalić się wagą. Kobiety mu nadskakują i mówią że to pewnie po nim, bo on wysoki No i mój "Pieer" chodzi dumny jak paw

Następną wizytę mam 29 marca, wtedy z lekarzem omówimy plan porodu - cokolwiek to znaczy. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam.

Dziewczyny, czy Wasze cycki tez maleją ? Ja mam wrażenie że rozmiar się zmniejszył i zrobiły się puste. Coś tam poleci jak ucisnę sutek, ale nic poza tym.

Ach, zapomniałabym. Mój lekarz powiedział że jeśli nie przyjmuję insuliny to mogę rodzić u niego w szpitalu. Cukrzyca kontrolowana dietą nie wymaga opieki specjalisty w okresie okołoporodowym
    Jestem niezmiernie zadowolona z tej informacji bo jest świetnym specjalistą, a przy tym to przesympatyczny człowiek Ufam mu, a to podstawa w relacji pacjent - lekarz, i wiem że będziemy pod bardzo dobrą opieką

Dimibisia witaj napisz coś o sobie.
    Już po dentyści mała tak szalala podczas robienia zęba że nie mogłam wysiedziec, ale już mam zęby wyleczone. Pewnie po ciąży znowu będzie coś do zrobienia.
    Ja się nie nastawia na karmienie piersią bo wiem jak byli z Julia. Myślałam że będę karmić i wykarmie pół oddziału a tu dupa za bardzo się nastąwilam. Jak będzie pokarm to będę karmić a jak nie to trudno i tyle.

Cześć dziewczyny

W przeciwieństwie do niedzieli wczoraj miałam power wyczyściłam łazienkę włącznie z fugami pod prysznicem oj był już na nie czas.

Dziś samopoczucie mam na poziomie przyzwoitym nie rozsadza mnie energia ale źle też nie jest. Pogoda piękna, słonko świeci, niebo z pojedynczymi chmurami, siedzę w swetrze przy otwartych drzwiach balkonowych.

Yza przez Ciebie chyba dziś też zrobię pomidorową - któryś raz o niej piszesz i smaka mi narobiłaś u mnie zawsze z ryżem nigdy z makaronem

Bardzo jestem ciekawa co z dziewczynami które się nie odzywają - mam nadzieję że wszystko ok.

Rano byłam na badaniach. Wyniki już mam, mocz wszystko ok, w morfologii kilka rzeczy się porozjeżdżało ale hemoglobina w dolnej granicy normy więc poszło w górę zobaczymy co dr powie dziś wieczorem na resztę "strzałeczek". Jestem też szalenie ciekawa jak mała sobie poczynia w brzuchu i co dr powie nt. przewidywanego czasu ew. porodu.

W ramach dokształcania się dziś idę poczytać książkę "Po prostu piersią". Ciekawa jestem czy/w jakim stopniu to moje czytanie różnych źródeł pomoże mi po porodzie się ogarnąć m.in. z kp. Bardzo chciałabym karmić i staram się jak najwięcej dowiedzieć na ten temat.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Musze poprostu wytrzymać do końca marca. I mąż wróci. Jeżeli coś zacznie się wcześniej to zostaje mi szukanie kogoś kto pojedzie. Tylko 2 osoby mają prawko i ewentualnie jeśli będą w domu to pojadą. Jeśli nie. Zostaje mi szpital bliżej w którym boje się rodzić przez ostatni nacisk na porody sn po cc. Mogę oczywiście rodzic sn ale pod dobrą opieka. ..

Monyka tez mam wrazenie ze moje zmalały. U mnie siary jak narazie brak.

Domi witaj!

Alexandra trzymam kciuki zebys dotrwała do powrotu Męża!

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Co się zbiorę coś napisać to wy już temat zmieniacie

Ja od niedzieli walczę ze skurczami.
    Łapie mnie na godzine lub 2 i potem odpuszcza.
    Mam nadzieje wytrwać jeszcze z tydzień.
    Na wszelki wypadek m. mnie dziś ogolił i spakowałam walizke z moimi rzeczami - prawie do końca.
    Jeszcze muszę rzeczy dla małej ogarnać, bo poza paczka pieluch nic nie mam naszykowanego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów