Strona 757 z 1006
Pokaż wyniki od 7,561 do 7,570 z 10052

Kwietniówki 2017

My dzisiaj odpoczywamy. W nocy obudziłam się o 3 o 4 zaczęły się bóle i stawianie brzucha. Juz synka spakowalam w nocy a o 7 rano uspokoilo się. I już nie wiem kiedy będzie ten etap juz. Mąż za granicą. .. ehh a do szpitala 70 km. A mała na płuca dostała leki 33 tc a dzisiaj 37 tc+1 dzień. ..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, to trzymam kciuki by jednak COŚ wskazywało, że to już lada dzień tak by było dobrze dla Ciebie i Małego

U mnie też bez słońca, ale chociaż ciepło jest.

Aleksandra, odpoczywaj! A kto w razie W Cię zawiezie?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Yza, dzięki... nie liczę na wiele, bo wiem, że jak się nastawię, to potem mocno przeżyję rozczarowanie (te hormony...) ... ale siedzę już jak na szpilkach...

Idę wyczyścić kosz Mojżesza... czymś się zajmę...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Masz rację Cattie, nie ma co się zbyt nastawiać! Ale może jednak...

Daj koniecznie znać

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Dam na pewno znać później...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Wiadomo, że lepiej, że mówi, ale same wiecie jak jest, słabszy dzień, jakaś zła informacja i już nic się nie chce

Ania, u nas w większości szpitali też jest nacisk na kp, ale tutaj tak z pomocą nikt się nie wyrywa, masz karmić i już. Zdarzają się przypadki, że położne czy doradca pokaże co i jak, ale dużo częściej słyszę złe opowieści o doświadczeniach z karmieniem.

Alexandra, to najlepiej leż i nic nie rób... Ma Ci kto pomóc tak na codzień?

Catti, ja też mam tenadzieję stres, że się wcześniej zacznie i kto inny będzie musiał mi zrobić to cc, bo moja lekarka ma dyżury tylko. w środy. Ale myślę, że tak czy siak sprowadzą nasze Maluszki bezpiecznie i to już tak niedługo

Magdzia coś się nie odzywa, ciekawe co u niej wyszło z tym szpitalem...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Oj rozumiem Ala. Ten niepokój o Bąbelki, by wszystko było dobrze!

Mój gin jest na oddziale w przyszły poniedziałek, wtorek i środę. Później w czwartek czasami się pojawia, w piątek go nie ma, a dyżur ma w weekend - 01 i 02.04. I od poniedziałku powtórka. Bardzo chcę dotrwać do pełnego 38 tygodnia, a w czwartek przyszły tak będzie. Wtedy już podobno jest naprawdę bezpiecznie!
    Nawet wczoraj położna na KTG powiedziała, że nie po to ciąża trwa 40tygodni, by ją wcześniej rozwiązywać bez konieczności. I zgadzam się z nią, a jednocześnie ufam gin i wiem, że zrobi wszystko by Mała była bezpieczna!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Okrąglinka? a Ty gdzie się podziałaś?

Ala, mamy podobnie...moja lekarka ma dyżury w środy i poniedziałki... ale akurat teraz ma urlop od piątku ehh...

Nacisk to może i jest w szpitalach...ale żeby ktoś racjonalnie pomógł i doradził - z tym już jest dużo gorzej... u nas nie było kogoś takiego jak doradca laktacyjny, nie wiem czy cos się zmieniło... a niestety często ida na łatwiznę i zamiast pomóc to bach...butelka... mi tylko mętlik w szpitalu zrobili bo każda nowa pielęgniarka która przychodziła na dyżur mówiła co innego... była strasznie zagubiona... dopiero kilka dni po powrocie do domu położna środowiskowa na spokojnie uratowała sytuację... i potem już było lepiej ...

Niby mieszkamy z tesciami ale mamy trudne relacje. Nasz synek z nimi nie zostanie wiec musze go przewieźć 3 km dalej do szwagierki. A tesc mnie do szpitala nie zawiezie wiec ciężka sytuacja. Jedynie kombinowanie po nocy i szukanie kogoś. .. dlatego taki stres . pomimo moich pobytów w szpitalu. .. wszystko muszą sama załatwiać i zakupy i wizyty u lekarza. .. opieka nad synkiem. .. nawet 10 minut go nie przypilnuja. ..

To się pozalilam trochę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów