Strona 750 z 1006
Pokaż wyniki od 7,491 do 7,500 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    ojej, to miałaś przeżycia Meg... dlatego my zdecydowaliśmy się zamówić catering, pomoc będzie potrzebna tylko ze sprzątaniem, a z tym myślę nie będzie problemu

Magdzia, trzymajcie się!
    No cóż tak to wszystko wyszło ale byłam młoda i głupia... a le teraz już mądrzejsza i nie dam się wmanewrować w podobną akcję... Mamy blisko kościoła małą restaurację... i tam planuję robic...

Ale i tak dla mnie najważniejsze że mąż przejrzał na oczy i już nie jest pod wpływem sióstr... nawet nie wyobrażacie sobie jakie one mu pranie mózgu robiły... po prostu masakra... co ja się z nimi miałam...

Madzia będzie dobrze... trzymam kciuki!!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Madzia trzymam kciuki zebys jeszcze troche poleżała w dwupaku. Bedzie dobrze.
    Ja tez od dwoch godzin jakies skurcze coraz czestsze ale jeszcze nie na tyle silne zeby jechac. Czekam jak cos to bede wzywac pogotowie. Jeszcze w poniedziałek wszystko bylo zamkniete we czwartek połozna sprawdzała tez bylo ok wiec moze to mocniejsze przepowiadajace sa.

Będzie u nas coraz goręcej
    Mi mama powiedziała spontanicznie że brzuch mam niżej...ale to może znaczyć coś, albo i nic w mojej sytuacji (pod kątem cc w środę) więc się nie nakręcam... póki co dalej nie mam spakowanych rzeczy dla Małego... a swoje to ot tak...
    Dzisiaj będą goście...a teraz się zabieramy za strój eko dla Córki

Miłego popołudnia!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Magdzia, trzymaj się!!! Oby leki zadziałały i Dzidziuś jeszcze posiedział troszkę w brzuszku!!!
    Nie stresuj się, najważniejsze, że jeszcze był czas by zaczęli działać i zapobiegać wcześniejszemu porodowi!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja już jestem spakowana, Julas wreszcie tez, takie miałam skurcze w nocy, ze chciałam w nocy go pakować . Nałykałam się magnezu i zasnęłam. Dziś mnie brzuch pobolewa i boli mnie od wczoraj spojenie. Pierwszy raz w tej ciąży, nie bardzo nawet wiedziałam co to za ból. Teraz już wiem ze jest zbliżonych do tego, który czułam kilkakrotńie w dzieciństwie spadając spojeniem na ramę za dużego roweru .

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja właśnie zrobiłam listę rzeczy do spakowania. Dziś zaczęłam niby dopiero 36 tydzień ale faktycznie robi się coraz goręcej i nie wiadomo co może się wydarzyć, a w tygodniu w nocy też miałam mocne skurcze (chyba z 3 na godzinę) więc torba lepiej żeby była, może w poniedziałek ją spakuję.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie.
    Mi ostatnie tyg. tak szybko pędzą że ho ho, poniedziałek i mig, znów weekend
    Madzia powodzenia!
    Co do komuni, to ja mam 21 maja u chrześnicy.
    Z tego co się dowiadywałam wśród osób, które są po tej uroczystości, to istne szaleństwo prezentowe w granicy 1000 zł. Zaczęłam się więc zastanawiać ile się teraz daje na wesele...
    Ja planuje dać 500 zł. i kupon na sesję komunijną u fotografa.
    Chrzciny będziemy robić w lokalu, będzie tylko najbliższa rodzina ale pewnie koło 20 osób się uzbiera.

Miłego wieczoru.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Łóżeczko skręcone jest sukces jestem zadowolona bo jest bardzo stabilne

Dzis przeholowałam z aktywnoscia i spojenie daje o sobie silnie znac...

Madzia trzymam kciuki za Was!

P.s.
    Dziewczyny polecam Wam post: "CO POWINNO SPOTKAĆ CIĘ W SZPITALU (A CO NIE)" https://www.hafija.pl/2016/07/co-pow...-a-co-nie.html
    O kilku drobiazgach nie wiedzialam/nie myslalam wczesniej. Dałam ten artykuł do przeczytanie również mężowi żeby wiedział że np. wędzidełka w szpitalu trzeba przypilnować*itp
    Ostatnio edytowane przez Macierzanka ; 18-03-17 o 20:49

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam w ten niedzielny wietrzny poranek. U nas całą noc wiało nie dali sie spać.
    Rano obudziłam się z nudnościami. Skurcze się zmniejszyły.Zobaczymy co będzie dalej.za chwilę śniadanko. Miłej niedzieli życzę.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Magdzia, daj znać jak u Ciebie?
    Jesteś podłączona pod pompę z lekami?
    U mnie w szpitalu dziewczyny non stop pod pompą były, nawet do kibelka iść nie mogły!

Mam nadzieję, że u Ciebie dobrze!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów