Strona 75 z 356
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ja mam ubranka wszystkie różowe także jak będzie chłopiec to trzeba większość kupić wiadomo są jakieś body czy bluzki białe, szare czy zółte to wykorzystam to. Wózek mam bo Julka urodziła się w pażdzierniku 2014 także bardzo dużo nie jeździłyśmy przez zimę bo Julia łapała cały czas gardło.(miałam kuzynce pożyczyć wózek bo rodziła w lipcu już było wszystko dogadane ale pózniej coś wymyśliłam że jednak jej nie dam bo coś tam, także teraz bedzie jak znalazł. Problem jest że będe musiała kupić drugie łózeczko tylko że nie mam gdzie to wstawić do sypialni bo moja Julka jak śpi w nocy to tak się wierci że nie da rady żeby spała na łóżku. Może kupie na początek kołyskę jest mniejsza a później będziemy stopniowo uczyć Julkę do łóżka. Albo bede spała na łózku z maleństwem w drugim pokoju choć wiem że to jest najgorsze rozwiązanie. Już widzę jaka moja Julka będzie zazdrosna o maleństwo.
    Masz dużo czasu.
    Zresztą teraz masz dużo łóżek z barierkami - takie na starsze dziecko

Ja tez czekałam żeby Gabe przenieść i powiem Ci ze nie było źle
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    palina, a ile Julka ma lat?
    My też się obawialiśmy jak to będzie ze spaniem w jej pokoju...ale wyremontowaliśmy, zrobiliśmy kolor jaki chciała (zgadnijcie jaki? )... dostała nowy tapczan i wygraną pościel w konkursie (wygrała swoją pracą )... i ... poszła spać... bez problemu... cieszyła się, że ma swój pokój...
    Wieczorem chwilę z nią jesteśmy... (już po czytaniu)... i ma zaświeconą lamkę w nocy... więc czasami to bardziej rodzice się boją niż dzieciaki

Okraglinka wiesz co to nie będzie takie proste bo Julia potrafi usiąść w nocy w łóżeczku oczy zamknięte posiedzieć chwilę i kładzie się dalej albo robi tak że raz jest głowa z jednej strony później głowa jest tam gdzie nogi i potrafi tak kilka razy w nocy. w łózeczku ma ochraniacze(takie z materiału i pianki) na każdym boku bo wkładała nogi między szczebelki i budzia się z rykiem. Miesiąc temu spała ze mną w łózku i mi spadła. Ogólnie musimy zrobić jej pokój tylko że będzie daleko od naszej sypialni i w nocy to nie zda egzaminu poczekamy jeszcze trochę i bedziemy próbować. Kołyskę i tak kupię bo dla Julki miałam pożyczoną. Na parterze to pewnie bede maleństwo trzymać w wózku tak jak Julkę, mamy dyżo miejsca także wszędzie wózkiem się wiedzie gorzej na pietrze bo tam jest już mało miejsca.

Julka będzie miała 2 lata 15 października. a Twoja córa kiedy poszła do swojego pokoju?

No troszkę starsza była... miała ponad 3 latka, ale to myśmy zwlekali
    Pocieszę się, że moja Córka to też wierci pięta straszliwa ... nawet w swoim łóżku potrafi rano obudzić się odwrotnie... raz nam spadła ale zawołała, otrzepała się i poszła spać dalej.. ale kładziemy dużego miśka na podłodze... i mamy zabezpieczenie przez połowę długości łóżka...zdaje egzamin.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	7.2 KB
ID:	98506

Ja myślałam o czymś takim Paulina.
    Trzymam kciuki

Ja Gabrysie przełożyłam do dużego łóżka jak umiała sama wejść i zejść z łóżka.
    Wiedziała że pierwsze idą nogi a nie głową
    Fakt że raz spadła z łóżka.
    Ale teraz śpi na skraju - nie ma już boków i nie spada
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Mój synek ma rok i 5 miesięcy i od drugiego miesiąca śpi sam w pokoju. Teraz drugie maleństwo będzie musiało być z nami w pokoju bo mamy je tylko dwa i szczerze to nie wyobrażam sobie tego na dłuższą metę
    Ostatnio edytowane przez pesetka ; 02-09-16 o 12:51

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    My właśnie takie zabezpieczenie mniej więcej mamy w tapczanie... i jest ok

Dla mojej Julki to zabezpieczenie w nocy jest zbyt niskie hehe. Spokojnie mamy jeszcze 8 miesięcy także poczekamy jeszcze pół roku i bedziemy odcinać w końcu pępowinę Julce. Powiem wam że córka jak na swój wiek jest bardzo kumata wszyscy się dziwią że co jej powiem to zrobi no tylko hmmm na nocnik nie zrobi siku.

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	7.2 KB
ID:	98506

Ja myślałam o czymś takim Paulina.
    Trzymam kciuki

Ja Gabrysie przełożyłam do dużego łóżka jak umiała sama wejść i zejść z łóżka.
    Wiedziała że pierwsze idą nogi a nie głową
    Fakt że raz spadła z łóżka.
    Ale teraz śpi na skraju - nie ma już boków i nie spada
    Jacek spał na takim jak wyrósł ze szczebelków.
    Ja też miałam Roan Maritę i dobrze się sprawdzał - szczególnie po śniegu i nierównościach.
    Ubranek na 56 przy Jacku w ogóle nie kupowałam. Te na 62 były od razu dobre, choć Jacek miał 56 jak się urodził.

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów