Strona 749 z 1005
Pokaż wyniki od 7,481 do 7,490 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Wyskoczyliśmy na godzinkę do galerii outletowej, która mamy niedaleko domu i kupiłam sobie super kurtkę na wiosnę w bardzo fajnej cenie . Przy okazji kupiłam tez taniutko oversizeowa kiecę, w sam raz na pociążowe miesiące . Jestem ukontentowana bo już na wiosnę jestem total obkupiona .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dzień dobry w szary, deszczowy dzień a jak u Was?

Co do chrzcin, to zaletą mieszkania na wsi jest dom z duuużym podwórkiem, więc wynajmujemy namiot z ławkami i stołami "bawimy się" na dworze chyba że jakoś bliżej terminu pogoda się będzie psuła, to się znajdzie jakiś lokal na szybko, nie będzie z tym problemu w naszych stronach. A planujemy obiad, jakieś ciacho i wieczorem grilla Zapraszamy tylko nasze mamy i rodzeństwo, i moją babcię, ale i tak będzie nas ponad 20, ach te wielodzietne rodziny

dobrego dnia!

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Ala ja wiem że fajnie mieć swoje duże podwórko i mąż też coś wspominał o namiocie... Ale mimo wszystko sama wszystkiego nie zrobisz... potrzebna pomoc....

Tamtym razem niby miała być pomoc z dwóch stron bo moja mama i siostry naginały całą sobotę i przygotowały posiłki.. . mąż miał wszystko w nosie pojechał sobie bo miał akurat bardzo ważne załatwienia... a siostry męża miały mi zrobić sałatkę i upiec 2 ciasta... jak pojechałam odebrać po południu... to się załamałam... sałatki od południa gotowe stoją na szafce w lipcowy gorący dzień... i zamiast 2 ciast tylko jedno w małej blaszce na zimno...

Mało się nie popłakałam... dobrze że koleżanka która miała zrobić dwa ciasta zrobiła mi 3 bo stwierdziła że ma czas... i jak widać na obce osoby można lepiej liczyć niż na rodzinę...

Ale za to siostry męża bardzo się postarały.... wieczorem jak przyjechały rządzić co i jak ma być ustawione... tak się wkurzyłam że nakarmiłam Pawcia i poszłam na spacer bo myślałam że zaraz wybuchnę...

No cóż w dniu chrztu wszystko w biegu bo oczywiście każdy nie ma czasu tylko ty masz... ledwo zdążyliśmy na chrzest.... A po chrzcie jeszcze mąż musiał wszystko odpowiednio skomentować że to czy tamto było nie tak... (podejrzewam że to były komentarze jego sióstr a on je po prostu przekazywał... bo niestety one z tych co wszystko najlepiej wiedzą). no i nie wspomnę że cały poniedziałek razem z mamą ogarniałyśmy wszystko...

Dlatego powiedziałam że nigdy więcej...

Miłego dnia... mimo okropnej pogody...

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Pisałam posta ale pierwszy raz z Tel i mi zjadlo od 8 w szpitalu, rozwarrcie 3 cm.a jeszcze w czwartek u ginekologa szyjka byla zamknięta. Dostałam sterydy i kroplówkę na zatrzymanie akcji bo to 33-34

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Magdzia Zobacz posta
    Pisałam posta ale pierwszy raz z Tel i mi zjadlo od 8 w szpitalu, rozwarrcie 3 cm.a jeszcze w czwartek u ginekologa szyjka byla zamknięta. Dostałam sterydy i kroplówkę na zatrzymanie akcji bo to 33-34
    Magdzia oby udało się zatrzymać akcję! Widzę, że jesteś z Katowic, w którym szpitalu leżysz ?

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    ojej, to miałaś przeżycia Meg... dlatego my zdecydowaliśmy się zamówić catering, pomoc będzie potrzebna tylko ze sprzątaniem, a z tym myślę nie będzie problemu

Magdzia, trzymajcie się!

U nas chrzciny w lokalu, chociaż mamy warunki żeby zrobić tak jak ALA na podwórzu czy ogrodzie. Ale wolę iść gotowe, zapłacę i mam spokój.

Madzia trzymaj się bo mamy podobny termin, nasze dzieciątka muszą jeszcze wytrzymać trochę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Magdzia, trzymamy kciuki...

Meg, no to faktycznie... można było korzystać z uroczystości...nie dość, że sama byłaś umordowana to i pół rodziny... dla mnie takie coś to bez sensu jeśli ma tak wyglądać.
    Jeśli zaprasza się kilka osób to można ogarnąć w domu (my tak robimy chociażby urodziny Córki... około 10-13 osób zwykle jest...)... Ale to ważne święto i chcę po prostu świętować... i niech inni za mnie robią... zgotują, podadzą, posprzątają...

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Magdzia trzymajcie się!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Magdzia Zobacz posta
    Madzia, oby jak najdłużej w dwupaku. Trzymamy kciuki! :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów