Strona 748 z 1002
Pokaż wyniki od 7,471 do 7,480 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Prędzej teściowymi niż w przedszkolu . 5 razy do szkoły rodzenia na bemowo z pod piaseczna mogłam pojechać, ale codziennie do przedszkola zaiwaniać nie będę .

Czyli jeśli chodzi o gratisy to poszli budżetowo . W mailu obiecywali jeszcze wodę jurajska ;p
    Mąż planuje budowę domu, więc kto wie, gdzie ta działka będzie

Woda też była 0,5l. Śmieszna sytuacja, bo dawali po butelce przy rejestracji. Przy mnie ktoś podszedł po jeszcze jedną, to padło hasło "Jedna na głowę! To jest ściśle wyliczone do sal!"

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Co robię by zwiększyć ilość wód? Piję!!! 2 x 1.5 litra wody niegazowanej, plus inne płyny: 3 herbaty, zupa, sok świeżo wyciskany. Do 4 litrów dobijam dziennie. Zmuszam się do picia, ale wypijam co określony czas szklankę wody, wszystko z zegarkiem w ręku.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Czy któraś z was miała fosforany bezpostaciowe w moczu? Odebrałem wynik i pani w laboratorium powiedziała że to nic takiego i nie ma się czym przejmować. Może dlatego to wyszło że jestem przeziebiona. Ogólnie ok bo nie nie ma białka i bakterii. Tylko jeszcze mocz jest metny. W poniedziałek powtórzę może mocz jak mi przeziębienie minie.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Faktycznie trzeba dużo pić... ja wczoraj przez wizytę u diabet. trochę się zaniedbałam i mam wrażenie że woda mi się zatrzymała i taka jak spuchnięta jestem...

A nasza księżniczka też się wypycha... czasami po kilku krokach muszę odpocząć bo aż boli brzuch...

Palina nie ma się co przejmować tymi wynikami moczu skoro pani w labie powiedziała żeby się nie przejmować... mi też jakieś bilirbuliny i jeszcze coś tam wyszły a gin powiedział że dobre...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    A co do chrztu to 80 osób to dużo... my wcześniej mieliśmy 25 osób... i tylko babcie i dziadkowie, moje i męża rodzeństwo... I teraz też tak będzie ale trochę się rodziny powiekszyły to będzie pewnie ponad 30... I też mam zamiar wynająć lokal i zapłacić od talerzyka... pierwsze chrzciny robiłam w domu i już wiem czym to pachnie i nigdy więcej małe dziecko i impreza...

A co do lokalu w wawie męża siostra wynajmowała raz na weselę i wtedy było to na dużej sali a potem na chrzciny... małą salę tak fajnie kameralnie a też ponad 30 osób było... mi się podobało... dobre jedzenie i wcale nie tak drogo... był rosół drugie danie, przystawki, sałatki, wędlina,
    Będzie teraz u nas w ten weekend to postaram się zapytać o namiary... chyba że zapomnę przez tą bezmyślność ciążową...

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    U nas chrzciny tez nie bedą małe.
    Rodzeństwo moich rodziców i ich dzieci mieszkają praktycznie na miejscu.
    Rodzina m. jest bardziej rozproszona, ale też kilka osób sie zbierze.
    Zawsze to radosna okazja, żeby sie spotkać.
    Przy komuniach też se nie ograniczaliśmy.

Frezyjka - my też już wstępnie klepnęliśmy termin - tyle, ze na czerwiec.

Maminka - ja mam miejsca godne polecenia, ale raczej nie po tej stronie stolicy
    Na Bemowie to tylko komunia mojej chrześnicy była - w knajpce przy kinie.
    Było sympatycznie, ale sala była dość ciemna i niska - taka "kinowa".

Jedynie mogę napisać jak ja szczepiłam Córkę i jak będę szczepić Syna...
    Starsza była szczepiona refundowanymi (żadne skojarzone) i nic dodatkowego na początku. Dopiero przed przedszkolem doszczepiłam ją na pneumokoki i meningokoki (typ B i C, to dwie oddzielne szczepionki... miała po jednej dawce). Nie szczepiłam inaczej, bo miałam nianię i ona nie chodziła ani do żłobka, ani do przedszkola wcześniej... Gdyby było inaczej to też szczepiłabym na pneumo i meningo wcześniej.
    Jeśli chodzi o meningo to szczepiłam nie tylko na szczep C, ale właśnie dodatkowo na B (stosunkowo nowa szczepionka Bexsero, nie wiem czy to jedyny preparat) to była sugestia mojego zaufanego pediatry, bo u nas typ B jest jednak częstszy...swoje dzieci też tak szczepił.
    Natomiast Młodszego będę szczepić tak samo... z tą różnicą, że pneumo (płatna, nie ta refundowana) i meningo już w całym cyklu, bo jednak w domu mam przedszkolaka, meningo też B i C.
    Nie szczepię na rotawirusy, ospe i inne... nic więcej.

Z tymi odczynami poszczepiennymi bywa różnie...to naprawdę sprawa bardzo indywidualna, nie wszystko zależy od samej szczepionki. Moja Córka szczepiona jak wyżej... nie miała odczynów, poza miejscowymi skórnymi, niewielkimi zmianami... raz była rozdrażniona i nic więcej... Kwestia badań i ich celu pewnie jak wszędzie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do chrzcin...poprzednio mieliśmy w sumie z nami coś koło 30 osób... teraz będzie mniej ale i tak w lokalu, bo to wielki komfort kiedy każdy może brać udział na spokojnie w uroczystości, a nie jakas babcia czy ciocia stoi w domu i szykuje... I bezcenny był powrót do domu, gdzie jedynym obowiązkiem było położenie dziecka spać, a nie sprzątanie np...
    U nas będzie obiad, deser i zimna tafla...tak jak poprzednio... koło 19-20 byliśmy w domu. Ale wszystko załatwiać będę już na spokojnie jak Synek się pojawi...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U nas jeśli będą chrzciny to tak jak pisałam w domu ale z kateringiem z zewnątrz. Na pewno nie będę w garnkach stać. A bałagan po 9 os myśle ze jest do ogarnięcia .

U nas stwierdziliśmy że zapraszamy naszych dziadków, rodziców, rodzeństwo i chrzestnych. Nie chcemy dużej imprezy. Rodzeństwa rodziców nie zapraszamy. Łącznie wyjdzie około 20 osób. W związku z tym zrobimy pewnie obiad, tort, ciasto, kawa w domu z tym, że mamy sprawdzoną Panią która gotuje i np. już wiem że wszystkie ciasta zamówię u niej możliwe że coś jeszcze

Jest sukces dziś! udało mi się usiąść do maszyny i chwilę poszyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów