Strona 745 z 1005
Pokaż wyniki od 7,441 do 7,450 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    Ja właśnie przy drugim śniadanku już, musiałam napić się kawki, kolejna nocka kiepska. Biodra dokuczają coraz bardziej, w nocy nie umiem miejsca znaleźć, a jak mi się dobrze uśnie to siusiu. Rano bym pospała to budzik wredny dzwoni bo trzeba wstać i zjeść i cukier zmierzyć hihihi. Dziś byłam na badaniach tłumy takie juz o 7 30, że oczom nie wierzyłam. Na szczęście po znajomości od tyłu mnie wpuściły dziewczyny i szybko poszło. Chyba z 2 godziny bym sterczała inaczej. Przy cukrzycy ciążowej nie wyobrażam sobie nie jeść aż tak długo. Najważniejsze aby badania ok wyszły w tym hemoglobina glukozowa, wizytę u diabetolog mam na 27 marca. Zrobiłam jeszcze dodatkowa witaminę D bo dość tanio mieli do końca miesiąca.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza super malutka juz przybrała na wadze. Zazdroszcze Wam wiedzy ile waza wasze maluszki. Ja Usg bede miec robione juz teraz w szpitalu przed cc. Czeka mnie jeszcze tylko jedna wizyta u gina i tyle.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Yza super wieści z wizyty, fajnie, że mała przybiera i ze stanem wód się unormowało.
    Ciekawe czy pierwsza z nas będziesz

Wczoraj dowiedziałam się, że znajoma miała termin na początek kwietnia, a już jest po, synek waga 4000g zrobili jej cesarkę blisko 3 tygodnie przed terminem.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Mój gin kontroluje wagę Małej, moją też , ciśnienie, szyjkę, tętno, przepływy, wody i nie wiem co jeszcze, ale wszystko co się da na każdej wizycie.
    Podziwiam Was za stoicki spokój jeśli chodzi o brak Usg. Nie wytrzymałabym.

Ooo i GBS mam negatywne czyli nic się nie zmieniło od czasu ciąży z Ulcią

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Wczoraj w końcu spakowałam torbę do szpitala- swoją, jeszcze drugą z rzeczami dla Konradka, dzisiaj dopakuję. I chyba troszkę będę spokojniejsza, że w razie W wszystko mam na gotowe przyszykowane
    Korzystając z pogody zagoniłam wszystkich do porządków w ogrodzie hihhi, rodzice mają fioła na punkcie nie tylko kwiatów i iglaków, ale również warzyw. Trenu jest sporo tylko coraz mniej czasu na wszystko. Ale udało się przestawić foliówkę i skręcili mi pierwszą skrzynię, wymyśliłam sobie grządki na wysokości jeszcze ze 2 muszą zbić i pomalować. Posiałam też pomidorki doniczkowe do samorosnących torowych doniczek- aż sama jestem ciekawa co z tego będzie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez katarzynka1982 Zobacz posta
    Yza super wieści z wizyty, fajnie, że mała przybiera i ze stanem wód się unormowało.
    Ciekawe czy pierwsza z nas będziesz

Wczoraj dowiedziałam się, że znajoma miała termin na początek kwietnia, a już jest po, synek waga 4000g zrobili jej cesarkę blisko 3 tygodnie przed terminem.
    4 kg 3 tygodnie przed terminem? Wow.... ciekawe do jakiej wagi dobiłby dzidziuś?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Dziś umówiłam się z córą na mieście. Jedyny dzień kiedy wcześnie kończy lekcje. Sporo rzeczy mam jej dokupienia- kurtka, tenisówki a i jeszcze chce torbę i farby akrylowe do szkoły. Wrócę padnięta na szczęście obiad mam od wczoraj i tylko przygrzeję jak wrócimy.

Ja jeszcze nie miałam pobieranego GBS dopiero we wtorek na wizycie, mam nadzieję, że za długo na wynik się nie czeka bo to już będzie koniec 36 tygodnia u mnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    No też byliśmy w szoku, że mały taki duży w cale za dużego brzuszka nie miała hihihi mam większy. Tylko oni oboje sporych gabarytów są

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Jak czytałam o chustach to tez myślałam o kółkowej. Nadaje się od narodzin i jest łatwiejsza w "montażu".
    Ja temat porzuciłam, ale wpisałam lekcje chustonoszenia na listę wydatków/potencjalnych preżentow

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Kurcze duzy chłopak. Moj pierwszy syn ważył 4kg i 60 cm długosci miał ale był 2 tygodnie po terminie.

No i obiad mam z glowy dla chłopakow bo mi babcia zrobiła niespodzianke i przyniosła im pierozki ruskie. Super. Tylko pozniej sobie nastawie w parowar cos, choc chetnie bym nie jadła nic ale nie moge.

Fajne te chusty.
    U nas dzis ładna pogoda i mam zamiar wysprzatac po zimie auto bo piachu strasznie w nim. Jak nie dam rady dzis to jutro.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów