Strona 744 z 1006
Pokaż wyniki od 7,431 do 7,440 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Wczoraj już nie miałam siły pisać, wróciliśmy późno od gin.
    Z Lucynką dobrze, waży ok 2700 g (według jednego pomiaru wyszło 2790, według drugiego 2710g). Wody się bardzo poprawiły. Szyjka krótka bardzo, ale trzyma. Przytyłam tylko jeden kg w ciągu 2 tygodni, co uważam za sukces przy tych lekach co biorę na przyrost masy. KTG prawidłowe. Ogólnie wszystko jest dobrze
    Dostałam skierowanie do szpitala, mam być w poniedziałek 27.03 rano, na czczo by badania mi zrobili od razu. Nie wiadomo kiedy będzie dokładnie cc, wszystko zależy od stanu dziecka, będę monitorowana cały czas, dlatego już do porodu zostanę w szpitalu. Gin przewiduje, że będzie ciął między 28.03, a najpóźniej 04.04. Chce bym była już w szpitalu by nie przegapić najlepszego momentu do rozwiązania.
    Do J chyba dochodzi, że to już tydzień, zaczyna się chłopina stresować. Uli jeszcze nie mówiliśmy, że znowu będę szła do szpitala, za bardzo by przeżywała. Powiemy jej w przyszły weekend.
    Jestem podekscytowana, a jednocześnie się boję, że to już tak niewiele czasu zostało.

Jutro jedziemy kupować fotelik, później wybrać i zamówić nową kanapę i fotel do salonu. A po południu do znajomych co mają niespełna miesięcznego synka idziemy w odwiedziny

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Plan na dziś - zrobić placki ryżowo - warzywne na obiad. A jak wróci Ula będziemy dalej przyozdabiać jajka styropianowe metodą decoupage obiecałam też zrobić jej baranka więc dziś muszę dokończyć pracę
    Pogoda u nas zapowiada się super, ok12° ma być. Okna już są otwarte, słychać ptaszki, chyba wiosna zbliża się wielkimi krokami

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

35 tydzień skończony

A ja wczoraj znowu za mało piłam - od razu brzuch jest inny, samopoczucie też... za mało piłam przez ból gardła :/ dziś na siłę uzupełniam płyny więc będę kursować między kuchnią, kanapą i łazienką

Wieczorem skręcamy łóżeczko ciekawa jestem jak będzie wyglądało skręcone i w swoim miejscu docelowym

AlaD fajna chusta też będziemy musieli coś wybrać, ale nie wiem czy nie po porodzie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Chusta piękna
    Ja poluję na kółkową, na stronie reginalnej chustomaniaków dziewczyny często wystawiają swoje rzeczy i w naprawdę fajnej cenie można znaleźć nic nie zniszczaną rzecz
    Ostatnio była za 50zł, super firmy, ale tylko ja mogłabym nosić Małą bo na mojego J za krótka więc wolę kupić jedną, a dla nas dwojga. A chcę kółkową właśnie by J mógł nosić, a w takiej też można od narodzin

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    My właśnie zamiast nosić od początku, będziemy czekać aż się z doradcą spotkamy, wolę nie działać z tym na własną rękę Yza, polecam jezcze grupę "chusty na każdą kieszeń", tam dobre duszyczki sprzedają firmowe chusty, za połowę ich wartości

i super, że z Lucynką wszystko w porządku

jejkuu, podziwiam te, które jeszcze tyle robią, ja mam takiego lenia, że bym mogła od rana do wieczora wieczora w łóżku leżeć, a i tak bym zmęczona była... ale może ta pogoda coś da kopa, dzisiaj ma być 15 stopni ale póki co nawet nie umiem z łóżka wstać żeby rolety podnieść

Miłego dnia, Kochane!

Chusta piękna, Ala chociaż ja właśnie raczej na pasiaka się zdecyduję na początek jak już..
    Rozważam tez kółkową... Yza, na pierwszą chustę w razie czego warto ją brać po uwagę? i tam też są takie długości jak w normalnych? Łatwiej się ją zakłada?

Yza, fajnie, że dobre wieści z wizyty... no to my mamy ten sam przedział czasowy na rozwiązanie
    Powodzenia z zakupami...

A ja jem właśnie śniadanie...ale odwiozłam towarzystwo do pracy i przedszkola, zawinęłam samochód i już jestem po zakupach na jutro... (goście) ... Wylądowałam w Tesco, bo nie było rózowego papieru toaletowego w Biedronie- proszę się nie śmiać, potrzebuję do kreacji wieczorowej eko dla mojej Córki - no i dostałam go...a przy okazji kupiłam 2 pary spodenek krótkich dla Małej, jedne dla Synka na lato... i bluzkę z koniem cuuuuudną! Oczywiście dla Starszej...jedna jedyna była i to właśnie idealny rozmiar zn. taki na lato...

A teraz ściągam pościel... i do prania... a kołdry i poduchy na balkon. Rano było -1 ...ale teraz słoneczko i przyjemnie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ala, trzeba odpoczywać ile się da później już różnie może być, a organizm przygotowuje się na zmianę.

Cattie, można nosić w kółkowej od początku. Nie trzeba wtedy motać, a dzidziuś leży w pozycji embrionalnej, jest ciasnawo, przy mamie, słychać serduszko.

Kiedy masz być w szpitalu, wiesz już coś Cattie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Właśnie nic nie wiem... i stąd mój ostatni nastrój... niepewność to coś czego nienawidzę. Chociaż przy porodzie to naprawdę ciężko mówić o pewności... wiem, absurd, ale siebie nie zmienię
    We wtorek idę do lekarki... i tak jak pisałam... jeśli szyjka będzie wykazywać jakieś oznaki, że w przeciągu kilku dni coś może się zadziać... to w środę będę miała cc... ale jeśli nie to ...ustalimy... czy mimo wszystko zgłaszam się 29ego i tnie mnie inny lekarz, ale chyba jedyny któremu jestem w stanie zaufać, na tyle, żeby być spokojną.... albo czekam na moją do 3.04... no tylko zostaje opcja, że w międzyczasie coś się zacznie dziać... i to mnie najbardziej wykańcza...

A kółkowa to tylko dla takich maluszków? ja mam trochę obiekcje, ale nie znam się w sumie, że dziecko jest w pozycji, która niekoniecznie może jest dobra... ale przyznam, że o kółkowych nie czytałam za wiele...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, super! 2700 to już bardzo rozsądna waga . A jeszcze przecież przez te kilkanaście dni trochę podpompuje .

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    No i mam wynik GBS niestety wyszła bakteria STREPTOCOCCUS AGALAACTIAE.

Ja sie dzis zle czuje jest mi niedobrze boli mnie lekko głowa to tak od wczoraj. Wracaja objawy z poczatku ciazy. Nie mam siły gotowac obiadu a za 2 godziny dzieci wracaja ze szkoly. Cos na szybko musze zrobic.
    Wczoraj byla polozna stwierdziła ze brzuch jeszcze nie opadł choc ja sadze inaczej no ale ona sie lepiej zna mowi ze macica jeszcze wysoko. Posluchała tetna maluszka. Niby wszystko wporzadku jeszcze nie czas rodzic.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów