Strona 743 z 1005
Pokaż wyniki od 7,421 do 7,430 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Na chustę się zdecydowaliśmy taką:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f44ea2e58244c77egen.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	84.1 KB
ID:	100392
    wiem, że na pierwszą, tym bardziej, że nie mieliśmy wcześniej kontaktu, tylko widzieliśmy, bardziej nadawałby się tzw "pasiak", no ale co zrobię jak się zakochalam od pierwszego wejrzenia długość 4,6m z racji tego, że chcemy chustować oboje, spotkamy się jeszcze z doradcą chustowym i jakoś damy radę

Czasu coraz mniej, ale objawów porodu chyba żadnych nie ma. "Chyba, bo nawet nie wiem czego oczekiwać, może coś tam czasem pokłuje, albo jakis mały skurcz, ale to rzadko
    Czuję, że Mała urosła, ale brzuch dalej malutki i strasznie bolesne są te ruchy

Też mamy w tym roku komunię bratanicy K., zapytana co by chciała powiedziała, że pieniądze, bo na coś tam sobie zbiera... i chyba tak zrobimy, jakiegoś super kontaktu nie mamy, w sumie jesteśmy zaproszeni "bo rodzina", więc jakiejś szczególnej pamiątki raczej nie będziemy kupować, ewentualnie ;ego, bo wiem, że lubi

Frezyjka, Meg... no to Was wpakowali w to bycie chrzestnymi

2. dzieckozakupy.pl
    My mama problem z wyborem przyszłej chrzestnej dla naszej córy bo moja przyjaciółka która w tej roli sprawiłaby się świetnie wspólnie z mężem mają już dziewięcioro chrześniaków... więc nie chcę im dokładać... z reszta jak przy okazji swiat BN rozmawialysmy o tym jak spedzammy swieta kiedy gdzie pojechac itp, troche o prezentach itp itd to mowila ze objazd wszystkich chrzesniakow graniczy z cudem...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    J. pojechał z Beniem do swoich rodziców, tata ma mu pomóc ze zmianą opon, wciąż zimowe ale nasze w tym tyg. zaczęły zawodzić, a że podróż przed nami to lepiej dmuchać na zimne. Rozpakowałam do końca paczkę od siostry- są czopki, więc tylko kapcie kupię do szpitala
    Sama mam 2 chrześniaków, J. żadnego, bo w sumie nie bardzo miał okazję/. Ja mam z najbliższej rodziny- syn brata i córka siostry, ale mój brat i nawet siostra to mają gromadki- starsi są i byli pierwsi w kolejności, brat to może i 5oro Masakra! Już nawet siostra go przy drugiej córce nie prosilła tylko poprosiła jego żonę, bo ona nie miała.
    Mamy komunię pod koniec kwietnia u starszego syna brata, więc niestety mnie ominie. O tyle szczęście, że nie jestem chrzestną- będę u młodszego za rok Pomysł na prezent mam- tzn. prześlę pieniądze- bo ciężko inaczej ale z przeznaczeniem na keyboard, o ile do tego czasu nie kupią- mam do nich zaufanie, bo na głupstwa nie wydają, a jeśli zechcą z wyższej półki lub pianino (bo to na pianinie uczy się grać) albo ktoś inny bedzie miał podobny pomysł to poproszę żeby albo na jakieś encyklopedie/słowniki których jeszcze nie ma przeznaczyli albo sam niech mały zdecyduje, rezolutny z niego chłopiec,. Ciężko mi samej wybrać, jeśli nie wiem co dokładnie na ten moment ma, co potrzebuje itd. Wiem, że komputera nie miał - tzn. laptop mamy czasami, ale to przemyślane dzieałanie i jak stwierdzą, że już czas to kupią, może już kupili nawet tylko ja nie wiem o tym..Mam nadzieję, że wycieczka do sklepu muzycznego z rodzicami i wybór instrumentu będą dla niego też dużą frajdą.
    Ale komuś z dalszej rodziny to chyba ciężko byłoby mi coś wybrać... aparat to na pewno przydatna rzecz.

Kwestia chrztu jest sprawą indywidualną, którą rodzice podejmują zgodnie z własnym sumieniem, ale dotyczy nie ich samych a dziecka. Ciężka sprawa...
    ... you are the dream that come true ...

Kwestia chrztu to indywidualna sprawa rodziców i dziecka. Ale rozumiem, ze rodziny róznie podchodzą... nie byłam w takiej sytuacji, ale wyobrażam sobie jakie to trudne. Powodzenia

My sprzedaliśmy Małą dziadkom, a sami trochę rzeczy ogarnialiśmy...zn. przenosiliśmy... sporo też w ogóle wyleciało z domu. Lepiej mi psychicznie...
    Teraz robię listę zakupową, bo mamy gości w sobotę...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    macierzanka, ja właśnie też chciałabym przyjaciółkę, ale chyba poproszę siostrę, bo taka "tradycja" w rodzinie, no i moja przyjaciółka właśnie mieszkanie kupiła, kredyt itp. była u mnie niedawno i powiedziała, ze finansowo to raczej dopiero w następnym roku da radę przyjechać, a więc jak ją prosić o przyjazd i jeszcze jakby nie było dodatkowe wydatki związane z rolą MCh chyba że przesuniemy o rok
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MegW Zobacz posta
    Już po diabetologu i też normy podniósł do 140 po posiłku... na kontrole tak za 3-4 tyg po porodzie i mam na tą wizytę zrobić krzywą cukrową... też tak macie????
    Po drodze był wypadek... dobrze że mąż zajechał do sklepu bo być może trafili byśmy w centrum... ale nie ma co gdybać...

Co do prezentu to my też nie jesteś zwolennikami tych wszystkich cudów elektroniki.... (wczoraj w kolejce do laryngologa co drugie dziecko w tel lub tablecie rodzica siedziało... i albo bajki albo gry... i nawet takie maleństwa.... masakra) A rodzice tej dziewczynki są spoko i powiedzieli że to co uważamy za stosowne... że oni nie potrafią podpowiedzieć bo ona wszystko ma.... a ona sama tez nie wiedziała...
    Jeszcze musimy pomyśleć... mamy jeszcze ponad miesiąc...

Ja mam dwóch a mąż czworo chrześniaków... więc razem 6. Z tym że moi po komuniach... a przed mężem wszyscy...

A co do prezentu dla starszaka od maleństwa to my kupiliśmy dla Pawełka http://allegro.pl/klocki-magnetyczne...635300516.html
    już jeden zestaw ma z tego geomagu i naprawdę super rozwija wyobraźnie przestrzenną... i kreatywność... polecam
    Krzywą po porodzie robi się ale nie zaglebialam sie w to jeszcze. Ja mam wizyte u diablo 5 kwietnia.

Dzisiaj na KTG super. Wszystko jak trzeba.

Ja nie mam chrzesniaka żadnego, mialam miec ale ze jestem w ciąży to mnie ten zaszczyt ominął i mój mąż został chrzestnym.

U nas bedzie problem z chrzestna. Byl juz u 1 corki, a teraz to nie wiem kto mógłby byc.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    AlaD - piękna chusta.

Z objawów przedporodowych to mój brzuch już nisko - oddych sie lepiej i częściej chodzę do WC.
    No i czop powoli odchodzi, ale jeszcze bez krwi wiec sie nie nakrecam.

Justyspj - fajnie, że badanie w porządku.

Ja chrześniaków mam troje i najstarszy w lipcu się żeni.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MegW Zobacz posta
    Już po diabetologu i też normy podniósł do 140 po posiłku... na kontrole tak za 3-4 tyg po porodzie i mam na tą wizytę zrobić krzywą cukrową... też tak macie????
    Po drodze był wypadek... dobrze że mąż zajechał do sklepu bo być może trafili byśmy w centrum... ale nie ma co gdybać...

Co do prezentu to my też nie jesteś zwolennikami tych wszystkich cudów elektroniki.... (wczoraj w kolejce do laryngologa co drugie dziecko w tel lub tablecie rodzica siedziało... i albo bajki albo gry... i nawet takie maleństwa.... masakra) A rodzice tej dziewczynki są spoko i powiedzieli że to co uważamy za stosowne... że oni nie potrafią podpowiedzieć bo ona wszystko ma.... a ona sama tez nie wiedziała...
    Jeszcze musimy pomyśleć... mamy jeszcze ponad miesiąc...

Ja mam dwóch a mąż czworo chrześniaków... więc razem 6. Z tym że moi po komuniach... a przed mężem wszyscy...

A co do prezentu dla starszaka od maleństwa to my kupiliśmy dla Pawełka http://allegro.pl/klocki-magnetyczne...635300516.html
    już jeden zestaw ma z tego geomagu i naprawdę super rozwija wyobraźnie przestrzenną... i kreatywność... polecam
    MegW ja juz rozmawiałam z moja diabetolog krzywa mam zrobic 6 tygodni po porodzie. Teraz mam wizyte u niej 30 marca jesli nie bede w szpitalu juz i wtedy da mi skierowanie na krzywa. Insuline w dniu porodu mam juz odtawic i cukier po porodzie mierzyc sporadycznieno wiadomo bede chciała to bede mierzyc codziennie ale nie trzeba tak czesto jak teraz. Jesc mam normalnie po porodzie choc nie powiem ze dieta nie jest zla. Jedyne co to nie kazala mi jesc chleba zadnego ziarnistego jesli bede karmic piersia bo zeby dziecko nie dostalo kolki bo dla maluszka taki chleb jest za ciezki wiec mam wrocic do zwyklego chleba pszennego juz wtedy.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Co do chrzestnych to my mamy na razie chrzestna dla naszego skarbeczka ale mam nadal problem z chrzestnym. Nie mamy kogo wziasc.

Co do chrztu to indywidualna sprawa kazdej rodziny. Ja jestem z tych wierzacych wiec u nas nawet nie ma tematu zeby nie chrzcic. Teraz sa takie czasy ze dziecko mozna ochrzcic i w wieku 2,3 itd,,, lat wiec nie ma w przyszłosci problemu.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Mi kazał zrobić taką samą krzywą cukrową jak w ciąży... no i stwierdził że dobrze już sobie radzę z ketonami bo nie mam... Ale nauczyłam się przez to jeść bardzo późno w nocy przed snem... i stwierdził że potem ciężko się będzie przestawić....

A u nas okropna noc... mąż uciekł ze spaniem do salonu i miał nosa... bo to jedna z okropniejszych... mnie gardło bolało... spac nie mogłam... a to siusiu, piciu... Pawełek też coś mu nos przyblokowało więc się kręcił... i jeszcze mała się wierciła...

A do tego wszystkiego chyba coś mnie bierze... głowa.. gardło mnie boli i taka bez sił się czuję... i tak mi niedobrze mdli mnie...masakra...

Jadę po czosnek i zaczynam kuracje...

A wczoraj Pawcio rano przy śniadaniu poszedł do kalendarza policzył że zostało 15 dni a potem przekręcamy na następną kartkę i bedzie kwiecień i już siostrzyczka będzie z nami....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów