Strona 742 z 1005
Pokaż wyniki od 7,411 do 7,420 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, kupiliśmy pościel z konikami, muszę dokupić taką kolorowankę / wyklejankę z konikami.
    Zastanawiam się czy przed zapakowaniem, nie wyprać tej pościeli by była gotowa do założenia od razu!?

Frezyjka, to macie urwanie głowy z tymi uroczystościami! Takiej ilości to nigdy nie mieliśmy.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Cattie, kupiliśmy pościel z konikami, muszę dokupić taką kolorowankę / wyklejankę z konikami.
    Zastanawiam się czy przed zapakowaniem, nie wyprać tej pościeli by była gotowa do założenia od razu!?

Frezyjka, to macie urwanie głowy z tymi uroczystościami! Takiej ilości to nigdy nie mieliśmy.
    Yza, wypierz, wypierz. Mała na pewno będzie chciała od razu w niej spać i będzie rozczarowanie . To tak jak kupić dziecku super elektroniczna zabawkę i zapomnieć o bateriach

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Yza, wypierz, wypierz. Mała na pewno będzie chciała od razu w niej spać i będzie rozczarowanie . To tak jak kupić dziecku super elektroniczna zabawkę i zapomnieć o bateriach
    To dziś J wstawi pranie wieczorem.
    Właśnie też tak myślałam, jednak fajnie jest od razu móc korzystać z podarunku

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Chyba zbliżamy się dużymi krokami do wyboru fotelika!
    Nie będę pisać jaki bo dopóki nie będzie kupiony, to nie wierzę w 100%, że to jednak ten

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Oj Yza my tak mamy często ze po 3 komunie w jednym roku niestety

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    My z mezem mamy 8 chrzesniakow. Na szczescie do komunii został jeszcze tylko jeden ale juz pomalu wesela sie beda szykowac bo osiemnastki to juz w trakcie sa.
    Na komunie ustalalismy ze kupujemy rowery wszystkim zeby nie było pozniej niedomowien ze temu to a temu to.
    lepsza sytuacje mamy w przyszłym roku 4 komunie i 2 w jednym dniu i oprocz tego komunia synka jeszcze. Pociagnie nas po kasie a to sami najblizszi nam.

Moj syn od paru lat choruje na teleskop taki fajny pozadny i tak rozmawiamy ze dziadki sie dorzuca i zrobimy mu wspolny prezent on juz zbiera na niego ale skoro ma byc komunia a inne rzeczy ma to moze akurat beda miec dziadki prezent z glowy. Choc ja tez jestem zdania ze na komunie nie powinno sie kupowac nie wiadomo czego no ale coz.
    8 chrzesniaków to niezła masakra. Tylko się za kieszeń trzymać...

o matko ... 8 chrześniaków!!! Masakra hehe... powodzenia

Teleskop to akurat fajna rzecz, bo rozwija zainteresowania, uczy... w takiej zrzutce mogłabym brać udział.

Yza, miałam taki sam dylemat z pościelą chyba też wypiorę od razu, chociaż tak ładnie jest zapakowana

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    U nas odnośnie różnych uroczystości to mamy dylemat: chrzcić czy nie chrzcić. Oboje kościół omijamy szerokim łukiem wiec decyzja wydaje się być prosta do podjęcia. Jedynie rodzinie złamiemy serca.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Drzewko, ciężka to sprawa, ale to Wasza decyzja i rodzina powinna to uszanować! Wiem, że nie jest to łatwe, sami to wiecznie przechodzimy! Ale co zrobić. Dziecka nam nie uprowadzą i nie ochrzczą na siłę

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Już po diabetologu i też normy podniósł do 140 po posiłku... na kontrole tak za 3-4 tyg po porodzie i mam na tą wizytę zrobić krzywą cukrową... też tak macie????
    Po drodze był wypadek... dobrze że mąż zajechał do sklepu bo być może trafili byśmy w centrum... ale nie ma co gdybać...

Co do prezentu to my też nie jesteś zwolennikami tych wszystkich cudów elektroniki.... (wczoraj w kolejce do laryngologa co drugie dziecko w tel lub tablecie rodzica siedziało... i albo bajki albo gry... i nawet takie maleństwa.... masakra) A rodzice tej dziewczynki są spoko i powiedzieli że to co uważamy za stosowne... że oni nie potrafią podpowiedzieć bo ona wszystko ma.... a ona sama tez nie wiedziała...
    Jeszcze musimy pomyśleć... mamy jeszcze ponad miesiąc...

Ja mam dwóch a mąż czworo chrześniaków... więc razem 6. Z tym że moi po komuniach... a przed mężem wszyscy...

A co do prezentu dla starszaka od maleństwa to my kupiliśmy dla Pawełka http://allegro.pl/klocki-magnetyczne...635300516.html
    już jeden zestaw ma z tego geomagu i naprawdę super rozwija wyobraźnie przestrzenną... i kreatywność... polecam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów