Strona 741 z 1002
Pokaż wyniki od 7,401 do 7,410 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Figa no właśnie rolki dostała pod choinkę od mikołaja, klocków nie lubi, a o biżuterii też myśleliśmy...

Ale ze swojego doświadczenia wiem że ta biżuteria może i fajna ale trzeba długo czekać aby ją włożyć.... Dostałam na swoją 3 złote pierścionki i łańcuszek z medalikiem... łańcuszek bałam się zakładać bo byłam straszny szałaput i wizja zgubienia mnie przerażała... a pierścionki za duże....

A co najlepsze później znalazłam jeszcze jeden złoty pierścionek w autobusie jak na studia jeździłam.... ale on chyba na mnie czekał... bo miałam jechać innym autobusem ale w ostatniej chwili zdążyłam na wcześniejszy bo kierowca na mnie zaczekał a potem chyba ze 3 razy zmieniałam miejsce bo prawie pusty... I za 3 razem go zobaczyłam leżał na środku siedzenia po drugiej stronie...

No i oczywiście ten jedyny zaręczynowy....

2. dzieckozakupy.pl
    MegW a może właśnie krok lekko w bok od 100% cyfryzacji i np aparat Fuji Instax lub podobny czyli taki troszke współczesniejszy polaroid dajacy od razu odbitki Mysle ze sporo frajdy dla dorastajacej dziewczynki. Albo tak jak pisze figa np leo lub bizuteria (choc kolczykow ktore dostalam od chrzestnej na komunie nigdy nie mialam na sobie bo mi sie nie podobaja...)

A aparat fotograficzny ma? O ile w ogóle ma zainteresowania w tym kierunku...
    Mój Chrześniak dostanie porządny zegarek, bo nie ma... a ja nie jestem zwolenniczką telefonów, tabletów, tym bardziej, ze takie sprzęty już mu wystarczającą szkodę wyrządziły... plus dostanie jakieś kieszonkowe, żeby sobie jakieś Lego wybrał, które uwielbia... Poza tym Komunia powinna się skupiać na czymś innym... a nie na rodzinnej zbiórce na nowego wypasionego laptopa np... za chwilę na 18tkę będzie się auto kupować, a na ślub dom... chore...

A ja właśnie upiekłam ciasteczka serowe...mega proste, szybkie i niebo w gębie ;p ale niebezpieczne, bo leżą i proszą by je jeść...takie na jeden kęs...
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 16-03-17 o 11:06

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Oj sama z drabinką nie zamierzam "tańcować", żeby te firanki zdjąć i zawiesić świeże od tego mam mojego chłopa
    Na porodówkę mi nie spieszno. Wszystko ma swoje granice.

Meg ja miałam ten problem w zeszłym roku- mój Ł jest chrzestnym.
    Nasza córa z resztą też była "komunistką". Dwie uroczystości jednego roku - ciekawie było

Kupiliśmy dla K złoty łańcuszek z wizerunkiem Jezusa, biblię z grawerowaną dedykacją oraz mini wieżę.

Kaja dostała od chrzestnych rower, złoty łańcuszek z krzyżykiem, kolczyki, encyklopedie przyrodnicze i biblie z dedykacjami.
    Dziadkowie podarowali tablet, no i od pozostalych koperty i pamiątki, książki.
    Młoda była zadowolona

Dobrze by bylo podpytac rodziców, o czym córa marzy, co by chciała dostać.
    Nas wlasnie chrzestni pytali i juz wczesniej ustalilismy, ze podarunki mają byc raczej skromne. To w koncu Komunia, a nie impreza stulecia ale co rodzice, to inny swiatopogląd. Czasem aż strach zapytac o liste życzen

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Zegarek i aparat to fajne pomysły, choć właśnie rolki też
    Wszystko zależy jakie zainteresowania ma dziecko. Może rękawice piłkarskie, jeśli lubi w piłkę grać?

A ja zupę wcinam, coś ostatnio zupowa się zrobiłam

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Tak, rolki itp. podobne rzeczy też świetna sprawa... porządne sprzęty często sporo kosztują a to akurat jest okazja,żeby kupić coś fajniejszego... I ja jestem zwolenniczką takich prezentów.. rodzice jak chcą to niech mu kupują tablety i inne takie.. ja wredna ciotka jestem
    A ja się pytać nie będę rodziców, bo albo mi wystrzelą z jakimś prezentem, albo zbiórką... albo powiedzą że kasa najlepsza (ale to nie wchodzi w grę, bo nie wiem czy poszłaby na chłopca czy na inne wydatki... niestety)... Więc zdaję się na siebie... i to co o nim wiem. Ostatnio np. nie posłuchałam i kupiłam mu książki wedle własnego uznania plus hodowlę Triopsów... wiecie jaki był zadowolony, a jego mama potem mi pisała, że strzał w dziesiątkę...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, bo wszyscy teraz komórki, tablety i cały ten sprzęt elektro.
    Mnie komunia chrześniaka czeka za rok, strach się bać. Pewnie też kupię coś co będziemy uważali za stosowne bo kasa to się rozpłynie (tego jestem pewna), a pytać się nie będę bo tam wiecznie są propozycje zbiórek. Będę się martwiła za rok.

Odpoczywam, sił brak. Cieszę się, że torba spakowana bo jakoś spokojniejsza się czuję. Po południu zacznę się ogarniać do gin, teraz korzystam jeszcze z chwili ciszy. Po 15 Ulcia wraca, a później przed 17 jedzie na trening. Więc szybki obiad będzie i zaraz będzie się szykowała.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja posprzątałam książki Ani, zn. trochę je inaczej poukładałam, poprzenosiłam... i dzisiaj chyba pójdzie na 2-3 h do dziadków, a my cos ogarniemy w domu, bo w sobotę gości mamy... (a miały być porządki ostre)...

I tak nie wiem co będzie z wyjazdem na komunię, bo to 2h jazdy od nas, a w domu maleńkie dziecko... więc nic nie planuję.
    A potem trzeba będzie myśleć o chrzcinach...

Yza, i co w końcu dostanie Ula? kupiłaś tą pościel z konikami? Mi zostało tylko zapakować dla niej prezent Dostanie pościel i książeczki z konikami... plus ten Quiz... myślę, że będzie zadowolona

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    My z mezem mamy 8 chrzesniakow. Na szczescie do komunii został jeszcze tylko jeden ale juz pomalu wesela sie beda szykowac bo osiemnastki to juz w trakcie sa.
    Na komunie ustalalismy ze kupujemy rowery wszystkim zeby nie było pozniej niedomowien ze temu to a temu to.
    lepsza sytuacje mamy w przyszłym roku 4 komunie i 2 w jednym dniu i oprocz tego komunia synka jeszcze. Pociagnie nas po kasie a to sami najblizszi nam.

Moj syn od paru lat choruje na teleskop taki fajny pozadny i tak rozmawiamy ze dziadki sie dorzuca i zrobimy mu wspolny prezent on juz zbiera na niego ale skoro ma byc komunia a inne rzeczy ma to moze akurat beda miec dziadki prezent z glowy. Choc ja tez jestem zdania ze na komunie nie powinno sie kupowac nie wiadomo czego no ale coz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów