Strona 740 z 1005
Pokaż wyniki od 7,391 do 7,400 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Hej chwile się nie odzywałam ale tak mi drętwieją dłonie ze mam problem żeby pisać na komputerze Dziś mam wizytę to się ginekologa zapytam co z tym zrobić
    Poza ty,m mąż w końcu przywiózł od babcie ze strychu wózek i tylko czekam na ładne słońce żeby go wyprać i pomału się szykować.
    Powiem Wam ze ja się samego porodu nie boje bardziej mam takiego schiza ze nagle np. łożysko zacznie się odklejać albo coś ja tego nie zauważę i będzie tragedia. Wiem wiem jestem "nienormalna" ale chyba puki nie urodzę będę miała takie schizy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    A my zaczynamy 35 tydzień
    Już poprzesadzałam kwiatki do większych doniczek. Wczoraj bylismy na zakupach, nie mogłam się oprzeć i nabyłam jeszcze dwa amarylisy do kolekcji
    Cebulki irysów i mieczyków powsadzane do osłonek. Postawiłam je narazie w domu na parapecie. Koło maja przesadzę je na rabatki
    Będą cieszyły oko

W planach mam dzis jeszcze zmianę firanek. Jutro może pościel.
    Powiem Wam, że już chce miec ogarniety dom na Swieta, zeby nie zostawiac mamy samej z tym wszystkim. Tez wiem, ze jesli czegos nie zrobie, to nic sie nie stanie i świat sie nie zawali, ale...

Ostatnio czuję okropne miejscowe napiecia skory brzucha. Czasem jest to bolesne. Nie jest to związane z ruchami, czy "wypinanieniem" się Maluszka.
    Zauwazacie u siebie coś podobnego?

Dzis znow zjazd ciśnieniowy na 130/80..
    Wczoraj rano i w poludnie bylo 125/77 a popoludniu juz przeskok na 150/96...
    Masakra

Mam tyle pytań i wątpliwości... w poniedziałek ponudzę mojego doktora. Dobrze, ze jest cierpliwy,zawsze odpowie na wszystkie pytania i podniesie na duchu

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Macierzanka - to rzeczywiście trudny wybór, ale jesli mogę coś doradzić, to raczej Ewa...Ewunia, Ewcia

Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt. Niech Maleństwa zdrowo rosną.
    Mam cichą nadzieję, że mój Bąbel osiągnie chociaż ten graniczny pułap 2500 g...

No nic.. działam dalej

Miłego dnia Kobietki

Martulka widzę przypływ siły, życzę wytrwałości w porządnych hehe.
    Co do napinania to też tak mam. Pewnie większość tak ma.
    Ja dzisiaj dzień lenia mam i nic nie planuje, oprócz fryzjera.

Okraglinka miałaś już wizytę? Szymon się obrócił?

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Ja do giną tez z lista chodzę bo w głowie sieczka.

Od kilku dni mam bóle w krzyżu jak na okres. To chyba takie moje przepowiadające. Ginka mi powiedziała, ze duże prawdopodobieństwo ze będę miała w porodzie bóle krzyżowe. Podobno straszne dziadostwo.
    Miała któraś z Was? Zastanawiam się jaki to ma wpływ na postęp porodu bo to nie są takie typowe skurcze.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Martulka, szalejesz z pracą w domu!
    Też bym chciała mieć dom ogarnięty na wiosnę, ale nie będę ryzykować, że coś się zacznie dziać zbyt wcześnie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, ja miałam bóle krzyżowe. Potwierdzam - straszne dziadostwo :/ takiego bólu kręgosłupa nigdy nie doświadczyłam. J masował, pomagał się ruszać, bo czułam się fatalnie.
    Życzę Ci, abyś ich jednak nie doświadczyła

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Odebrałam wynik GBSa i nadal dodatni... przy okazji małe zakupy w rossmanie i kupiłam pamiatkę i biblię dla męża chrześnicy na komunię... teraz zostaje problem kupna prezentu... A kompletnie nie mamy pojęcia co jej kupić????

Dodam że ma już telefon, tablet, rower z takich większych rzeczy... pokoik umeblowany... Może coś podpowiecie??????

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Drzewko, ja miałam bóle krzyżowe. Potwierdzam - straszne dziadostwo :/ takiego bólu kręgosłupa nigdy nie doświadczyłam. J masował, pomagał się ruszać, bo czułam się fatalnie.
    Życzę Ci, abyś ich jednak nie doświadczyła
    No u mnie jest duże prawdopodobieństwo ze względu na to, ze na okres miałam praktycznie wyłącznie bóle krzyżowe. Taka "uroda". Te przed okresem były nie do zniesienia wiec będzie ciekawie .
    Miałam nadzieje ze ta prawidłowość się u mnie nie sprawdzi ale ostatnio zaczynam je czuć

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Drzewko - na bóle z krzyza dobrze robiły zimne ręce m.
    Nic innego nie przynosiło mi ulgi.
    Ale da się przezyć.
    Te z brzucha też przyjemne nie są.

Meg W mój syn w zeszłym roku dostał od chrzestnej rolki - takie, które się na buty zakłada i można je powiekszać.
    Posłużą mu kilka lat.
    Generalnie był zadowolony.
    Dla dziewczynki zawsze może byc biżuteria (nawet taka bardziej na przyszłość)
    Dla mojej córki hitem był duży zestaw lego creator - możliwość zbudowania trzech domków.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów