Strona 738 z 1006
Pokaż wyniki od 7,371 do 7,380 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A propos rozsądku: usłyszałam w radio słowo FRYTKI i właśnie mój K smaży mi domowe fryty....

2. dzieckozakupy.pl
    Drzewko! Zła kobieto nie pisz takich złych słów :P (jadłabym)

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Figa Moj maz zdecydowal ze zrobi taki juz porzadny remont " dla nas" zebysmy mieli naprawde fajnie i tak jak chcemy Moze to i dobrze poki jeszcze tam nie mieszkamy to fachowcom pojdzie to szybciej ok3 tyg.. Mamy na jutro umowionego majstra.. I bedziemy ustalac co i jak

Palina Naprawde ma wyobraznie Twoja corcia

http://www.przyslijprzepis.pl/przepi...z-mandarynka-6
    A to za mną cos takiego chodzi Zdrowiej ciut...

Frytki też bym wciągnęła, ale bardziej takie sałatki... ale na piątek będzie panierowany camembert na obiad ;p także, że bomba kaloryczna że hoho

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    no ja tak słyszałam i jak obserwuję po znajomych to właśnie często tak jest, jeśli wszystko idzie zgodnie z naturą, że rzeczywiście w dniu porodu nastąpił nagły przypływ sił- ale to żadna reguła. U mnie jak mi wody odeszły to też poczułam- na to czas działać, a jak mnie po ktg odesłali do domu i siostra zadzwoniła tego dnia, że ona już po bo jej wody odeszły w tym samym czasie i jej zrobili cc (miała planowane na następny dzień) to wtedy zaczęłam się stresować, że ja też już powinnam i czemu jeszcze nie ma regularnych skurczy i nie mogłam odpocząć- to wszystko się zaburzyło. Tak działa stres niestety.
    Z tą wagą to słyszałam o odchyleniach, że zdarza się nawet 0.5kg ale często jest jednak bliżej szacunków. Ja nie mam robionego pomiaru, więc nie wiem... czuję, że nie będzie raczej dużo większa córa, brzuch jest większy, ale ona b. ruchliwa, więc chyba ma wciąz dużo miejsca. Zdziwiłabym się gdyby było więcej niż 3.8 kg, ale niestety nie wiem tego.
    O GBS wiem mało - badania nie miałam robionego przed porodem, a przecież mogę być nosicielką; chyba już po bada się u dziecka, ale nie jestem pewna.

jeśli chodzi o nasze "dziwne" zachowania, to nie są aż takie dziwne- taka burza hormonów co w czasie ciąży się przytrafia może spowodować na prawdę dużo konsekwencji. U mnie na razie dużo spokojniej niż w pierwszej ciąży, ale czuję że już niedługo J. się niestety dostanie za 5 lat przynajmniej, a może i za 10 no i do synka tez mam mniej cierpliwości- nie zawsze chce mi się tłumaczyć na spokojnie... bo Palina takie 2 latki lubią sprawdzać granice i obserwują reakcje, więc niestety trzeba wykazywać się żelazną konsekwencją i tłumaczyć- nawet jeśli zdaje się że nic nie rozumieją... czasami nie jest łatwo jak samemu ma się mało energii...
    ... you are the dream that come true ...

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    My po wizycie. Wyniki GBS ujemny, szyjka długa brak rozwarcia. Malutka w 36t i 5 dniu waży 3200g. Może jednak nie będzie gigant naprawde mam super lekarza, o wszystkim pogada wszystko wytłumaczy na spokojnie i nie dre się jak tylko słyszy o cesarce. Może dlatego że jest młody i nie ma głupich uprzedzeń. Mówi, że skoro się tak boje porodu sn to żebym poszła do psychologa to dostane skierowanie do cc. Po wizycie lody i frytki w Macu (chyba każda ma zachcianke na nie dziś). Auto prowadziłam może z 30 min a wróciłam do domu z takim bólem pleców że musiałam się położyć na 2h. Aa wchodze w nocy do pokoju małej (mąż chrapał, to wybrałam kanape) a tam kot leży pod kołderką w łóżeczku. Wpadłam w taki szał, bo go tam nie wpuszczamy. I musiałam wszystko prać znowu.

Asia, jak juz to do psychiatry, i nie jest to taka prosta sprawa... chyba ze znasz kogos kto takie rzeczy wystawia ot tak...
    Tokofobia... to lęk przed porodem i czasami to jest wskazaniem do cc...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Drzewko! Zła kobieto nie pisz takich złych słów :P (jadłabym)
    I am sorry

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez asia11 Zobacz posta
    My po wizycie. Wyniki GBS ujemny, szyjka długa brak rozwarcia. Malutka w 36t i 5 dniu waży 3200g. Może jednak nie będzie gigant naprawde mam super lekarza, o wszystkim pogada wszystko wytłumaczy na spokojnie i nie dre się jak tylko słyszy o cesarce. Może dlatego że jest młody i nie ma głupich uprzedzeń. Mówi, że skoro się tak boje porodu sn to żebym poszła do psychologa to dostane skierowanie do cc. Po wizycie lody i frytki w Macu (chyba każda ma zachcianke na nie dziś). Auto prowadziłam może z 30 min a wróciłam do domu z takim bólem pleców że musiałam się położyć na 2h. Aa wchodze w nocy do pokoju małej (mąż chrapał, to wybrałam kanape) a tam kot leży pod kołderką w łóżeczku. Wpadłam w taki szał, bo go tam nie wpuszczamy. I musiałam wszystko prać znowu.
    Asia, a Twój prowadzący nie może Ci zlecić cesarki? To aż takie obostrzenia są?

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Ojej, chcąc być na bieżąco u nas, to ani dnia nie można opuszczać, bo nadrabiania co nie miara ale z racji tego, że po południu się przespałam 2h, to teraz nie mogę zasnąć i przynajmniej mam co robić

Oczywiście już pozapominałam, co było wcześniej, a propos, też tak macie, że ciężko się na czymś konkretnym skupić? Ja już nawet filmu całego nie potrafię obejrzeć, bo zapominam co było na początku

A co do tego co pamiętam, to majtki do szpitala biorę 2 paczki (po 6szt) jednorazowych i 2 pary bawełnianych z wyższym stanem, na szczęście u nas można, w razie gdyby zabrakło, ktoś przecież dowiezie

W internecie nie ma co czytać, według forów, powinnam urodzić już kilka razy

Z nowości, to zdecydowałam się i zakupiliśmy chustę. Któraś też się jednak zdecydowała?

Aplikacja odliczająca czas do porodu pokazuje 13 dni... kiedy to zleciało?8

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów