Strona 735 z 1002
Pokaż wyniki od 7,341 do 7,350 z 10016

Kwietniówki 2017

No u Ciebie ciut inna sytuacja, ale skierowanie lepiej mieć, żeby potem nie jechać na wariackich papierach.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Ale produkcja od rana

Yza, Cattie - to sobie terminy urlopów wybrali ci wasi lekarze
    Ale wiadomo - zawsze komuś nie podpasują terminem.
    Oby wszystko skończyło sie po waszej myśli.

Marta - z takim ciśnieniem to juz chyba dlugo cie nie potrzymają.
    Z drugiej strony synek jeszcze malutki i dobrze byłoby, aby podrósł.

Okien nie myję - świeżo wymyte na przeprowadzkę.
    Stare mieszkanie juz wysprzątane (o tyle o ile) i czeka na nowych właścicieli - mam nadzieje, że wkrótce sfinalizujemy tą sprawę.

Sysasia - kiedy zaczynacie remont? Dużo planujecie zmieniać?

Ja wczoraj jednak postanowiłam troche ogarnąć.
    Nastawiłam pralkę z ciuszkami małej.
    Połowicznie spakowałam walizke.
    I jeszcze rodzinnie wyczyściliśmy komodę na ubranka.
    Dzisiaj pierze sie druga pralka (kolorowe) a białe juz wyprasowane.
    Postanowiłam od pierwszego razu prać ubranka małej z naszymi - wszyscy przeszliśmy na Lovelę bez płynu do zmiekczania.
    Jak jej cos nie bedzie pasować to bedziemy zmieniać, a tak to przynajmniej łatwiej mi pralkę zapełnic i nie bedzie ciagle chodziła.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    Miałam się odezwać wczoraj, ale nie miałam już siły na nic. Dają mi do wiwatu znów biodra, dla odmiany prawe, najgorzej gdy leżę i śpię, lub się zasiedzę-przeraźliwe nerwobóle mam przy stawach. Zmęczył mnie wczorajszy dzień a w sumie nic za wiele nie zrobiłam. Do południa spacer do przychodni, zanieść kartkę od alergologa, dopytać o położną. Potem małe zakupy. Nawet obiadu nie robiłam bo miałam z poniedziałku. Poprałam jeszcze w końcu ochraniacz i przybornik na łóżko plus te nowe rzeczy co dokupiłam. O 16 wzięłam się za robienie chleba i znów dopadły mnie skurcze i bóle silne miejscami jak przy miesiączce. Wzięłam z 5 magnezów i dopiero przed 22 mnie puściły. Napędziło mi to sporo strachu. Wizyta dopiero we wtorek 21. W razie czego mogę dzwonić do gina o każdej porze lub jechać na izbę.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    W nocy znów biodra i też jakieś głupoty mi się śniły. Siedzę dzisiaj w domku ruszam się dopiero na 17 na zebranie do córki, ale to z m razem pojedziemy autkiem, abym się nie forsowała zbytnio. Ostatnie zebranie przed egzaminami gimnazjalnymi więc chcę być.
    Dziś robię na obiad tylko pomidorówkę, miałam taką dziką chcicę na śledzie, że zrobiłam trochę sałatki. Chciałabym jeszcze przeprasować kilka rzeczy i spakować torbę do szpitala. Po tym wczorajszym czuję, że muszę to dzisiaj zrobić. Również rzeczy dla Konradka.

Temat okien u mnie wyjdzie w praniu. Mama prze bąkała, że mi umyje w przyszłym tygodniu bo ma trochę wolnego. Jak nie to albo m na urlopie w prawdzie ma od 8 kwietnia dopiero. A jak nie to tylko firanki zmienię.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Sysia ja bym nie wytrzymała bez usg na każdej wizycie. Oprócz tego byłam na 3 prenatalnych za które płaciłam. Uważam, że lepiej na tym nie przyoszczędzić i zapłacić dodatkowo i się nie martwić, że coś może być nie tak. Skala błędu na usg jeśli chodzi o wagę to mniej więcej około 300g. Nie spotkałam się aby ktoś miał więcej.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie, mnie też dziś dopadła niemoc a w dodatku pogoda nie sprzyja.

Mój Mały według usg, które było robione w szpitalu dzień przed porodem, ważył 3700 g. a urodził się z wagą 4110
    Ja w przyszłym tyg. zadzwonię i umówie się z ordynatorem na spotkanie żeby ustalić co i jak...

Na obiad schab z ziemniaki bo nie chce mi się przy garach stać

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Widzę że im bliżej do godziny w tym więcej piszemy...

My po laryngologu... na szczęście Pawełek ma powiększony trzeci migdał ale nieoperacyjny tylko do obserwacji... więc jeden kamień z głowy, jutro wizyta u diabetologa i mam nadzieję że ostatnia przed porodem.... muszę odebrać też wyniki GBS - ja płaciłam 25 zł.

Co do urlopów to miałam szczęście bo mój gin pojechał do Nowej Zelandii w styczniu i na razie o żadnym innym nie wspomina....

A katarzynka zdarzają się duże różnice z usg. Ja dzień przed porodem miałam usg i wyszło że syn będzie miał 4700 a urodził 4160 więc ponad 0,5 kg.
    A koleżanka z usg wyszło 3200 a za 3 dni mała sie urodziła i miała 4180g więc prawie 1 kg....

A co do porodu to też mam wrażenie że już niedługo... Prawie codziennie mam skurcze raczej takie nie bolesne... choć czasami i bolesny się zdarzy... niby wizyta za 2tyg ale jak będę się średnio czuła to zadzwonię i na wcześniej się umówię... Jednak podstawa to zaufanie do dr... Tym razem chodzę do innego i jestem bardziej spokojniejsza niz tamtym razem... Ale i tak się boję jak nie wiem co....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny,
    Catti - rozumiem Twoje poddenerwowanie, też tak reaguję jak dzieją się rzeczy które mi nie pasują a ja nie mam niestety na nie wpływu w każdym bądź razie u mnie to brak kontroli to powoduje. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że jeśli jesteś zmęczona to chyba jeszcze trochę jednak czasu jest, a odszedł Ci już czop? bo to też zwykle kilka lub kilkanaście dni przed. Zmęczenie powoduje, że jesteśmy bardziej skłonne do wypoczynku i zbierania energii a nagły przypływ energii to często właśnie znak, że organizm jest już gotowy. Gożej jeśli u Ciebie zmęczenie wynika jedynie ze stresu... Jak jest stres to ciężej się obserwować- ja tak miałam przy pierwsym porodzie po odejściu wód i wszystkie te niefajne przeżycia później, a mimo, że stresowałam się samą ciążą to do porodu byłam wyjątkowo pozytywnie nastawiona- teraz jest odwrotnie. Tutaj nie zna się położnej/położnych które będą odbierały poród, ale to nie jest dla mnie istotne, cały system i proces- już tak.
    Drzewko- stokke steps też fajne, nawet o nim myślałam, leżaczek wystarcza na dłuższy czas, ale my już mamy leżaczek a zdecydowaliśmy, że lepiej jeśli beda mieli takie samo krzesełko
    wietrzenie to chyba w zależności od potrzep, ile szwów itd. ale bez przesady, - siateczkowe majty są dużo lepszym rozwiązaniem, bo i chętniej się człowiek z łóżka ruszy niż bez.

Przez niewyspanie zapewne i pierwsze oznaki zmęczenia- spuchły mi wczoraj po raz pierwszy stopy i palce a także w nocy budził mnie ból szyjki poczułam, że może jednak wart zacząć się pakować lista zrobiona i wiem że w sumie poza kapciami wszystko jest, no jeszcze czopki sobie chyba kupię na hemoroidy, bo mi niestety wyszły przy partych przy Beniu, a ze nie wiedziałam, ze to hemoroidy- bo nie miałam ani wcześniej ani później na szczęście to po dwóch dniach ból był nie do zniesienia, a przecież odbierająca poród powinna coś powiedzieć a i jeszcze pieluszki nr 1 i2
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

Sprawdziłam wynik GBS i mam dodatni . Oczywiście panika i załamka. Ze mi ńie zdążą zastrzyku zrobić, ze to, ze tamto. Wykoncze się własnym panikarstwem. Umówiłam się od razu na wizytę, żeby to z lekarzem przegadać. Może mnie uspokoi trochę.

Catti, Yza trzymam kciuki żeby Wasze terminy zsynchronizowały się z urlopami Waszych lekarzy. Czyli żebyście spokojnie dotrwały do momentu ich powrotu!

Drzewko spokojnie! Ze wszystkim zdążą będzie dobrze

Figa, też nie widzę problemu w tym żeby wrzucić swoje/Męża codzienne ubrania do prania z dziecięcymi. Po prostu nasze ciuchy będą dzięki temu lepiej wypłukane bo nastawiam dodatkowe płukanie przy dziecięcych rzeczach

Co do wagi to u nas w ub. tygodniu było blisko 2,5 kg (koniec 34 tc). Ciekawa jestem ile będzie na następnej wizycie (w połowie 36 tyg)

uff postałam trochę przy desce do prasowania i przepakowałam torbę. Ledwo się dopięła a ja patrzę jeszcze rożek został :P dobrze, że to torba dedykowana do jogi i innej gimnastyki z użyciem mat bo ma na zewnątrz uchwyty do których na rzepy można przypiąć matę do ćwiczeń. Zwinę rożek, zapakuję w folię i przypnę Wolę tak niż brać dużo większą walizkę Zmieściłam butelkę wody Mąż zapakuje zgrzewkę wody i resztę zapasów żywieniowych do bagażnika i w razie czego będzie donosił Zostały mi do zapakowania dwie rzeczy: ładowarka i worki na śmieci - rolka. Worki po to żeby nie szukać siatek np. na brudne rzeczy które Mąż będzie woził do domu żeby przeprać.

Poza tym muszę poszukać jakąś sensowną folię w domu tak żeby przykrywała siedzenie w samochodzie i schować do schowka - tak żeby nie trzeba było prać potem tapicerki po mojej krótkiej podróży do szpitala

Wrzuciłam do prania pokrowiec od materaca i idę poleżeć bo trochę przegięłam ze staniem przy desce do prasowania.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów