Strona 730 z 1005
Pokaż wyniki od 7,291 do 7,300 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Meg, zdrówka dla synka. Te pogody teraz takie zdradliwe są.
    Mój J spał dziś oddzielnie bo czuje się taki na wpół, jakby coś go miało dopaść! Eh... niech już się zrobi ciepło!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć

Dziewczyny cieszę sie że u Was wizyty pomyślne

Yza myślę, że Córka się "ogarnie" spędzanie z nią czasu na pewno pomoże

Ja dziś miałam strasznie głupie sny. Śniło mi się że urodziłam o dziwo synka w trakcie spaceru w sensie gdzieś w terenie. Żeby było "ciekawiej" nie miał chłopczyk pępowiny a ja zamartwiałam się że łożysko nie urodzone... potem byłam u lekarza który stwierdził że łożyska nie ma. masakryczna abstrakcja

Dziś wypakowuję torbę, przeglądam wszystko jeszcze raz i czy na pewno wszystko jest, ogarnę ciuszki dziecięce do woreczków tak jak pisałam wcześniej. Poza tym piorę ostatnią partię ciuszków bo byłam wczoraj w lumpku i w smyku no i nie wyszłam z pustymi rękoma Poza tym będę przeglądać jeszcze listy wyprawkowe żeby mieć pewność że wszystko mam. Wiem, że muszę zamówić w końcu prześcieradła bo mam tylko jedno.

Yza ja też czuje ogromną nie moc. Twoja córka napewno bardzo się stęskniła i to dlatego, po kilku dniach jej przejdzie.
    Muszę posiedzieć przy papierach a w ogóle nie mam głowy do tego, ostatnio pisałam faktury i w każdej były błędy bo ja po prostu nie myślę. Jeszcze te cholerne zatoki tak bolą że uszy mi zatyka.
    Muszę w końcu zamówić kołyske na allegro bo ceny są podobne a mąż nie ma czasu jechać i kupić.
    Mama pojechała odebrać mój wynik GBS zobaczymy co tam wyszło.
    Czy któraś ma w planach jeszcze mycie okien? Bo ja muszę umyć niby tylko 3 ale ciężko mi się zebrać do tego.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, ja dzisiaj do poudnia w domu z synkiem, bo znów przeziębiony i też niestety miałam kiepską noc Na dodatek złapał mnie dosyć silny ból po lewej stronie na dole brzucha i niestety powraca ... to chyba od tego że Benio chciał być na rękach jak się budził a ciężko odmówić choraskowi o 12 mąż wróci i po lunchu ja jadę do pracy. Powiem Wam szczerze że teraz to mniejszy wysiłek dla mnie miż zajmowanie się chorym niespełna dwulatkiem. Zresztą nie bardzo mam inną możliwość, dziewczyna która ze mną pracuje od przyszłego tyg. wyjeżdża na 3 tyg. do USA/Kanady, bo jest jednocześnie menagerem drużyny hokejowej kobiet i teraz będą MŚ, a chłopak który będzie na zastępstwo za mnie może zacząć dopiero 27.03, bo ma czas wypowiedzenia. I tak dobrze, że udało się znależć kogoś kto mniej więcej ogarnia system i chce przyjść na zastępstwo.

Większość rzeczy niby jest, tych najważniejszych, ale nie do końca gotowe, torba do pakowania się znalazła Macierzanka- ja też tak robiłam,, miałam takie woreczki z ikei co można otwierać i zamykać i je opisałam na górnych kantach także mąż bez problemu znalazł co trzeba ale torbe doniosl juz po porodzie, bo nie mielismy ze soba na ktg a potem bal sie mnie zostawic nawet na 20 min zeby pojsc do auta.

Teraz Benio to przytula się kilka minut, potem bawi się puzzlami i lego lub maluje lub tańczy, za chwilę znów jest zmęczony i się przytula. Śniadanko zjadł ładnie i teraz owoc też także tragedii nie ma , on zwykle dobrzze znosi choroby, ale widać, że się męczy biedaczek

Któraś z Was pytała kiedyś o krzesełka, my Beniowi najpierw kupiliśmy Grecco, takie krzesełko, które można składać, nie byłam zadowolona, bo materiał był miękki i śliski i na tyle niestabilny, że mały się ślizgał, więc fotelik wylądował na werandzie, głupio mi było sprzedawać coś czego sama nie chciałam używać. Później zgodnie z zasadą, że skąpy płaci 2 razy zainwestowaliśmy w stokke tripp trapp, mąż mówił że drogi i to zbędny wydatek - bo jest drogi, ale teraz jak mieliśmy kupować dla Disi to mówił, że tylko ten, już nawet zamówiłam z wkładką newborn- nie znalazłam używanych niestety, a polowałam kilka miesięcy, bardzo łatwo je sprzedać. Z tymże my nie zamierzamy sprzedawać, bo to krzesełko można używać do dorosłości. W Polsce można kupić uzywane na olx np. są solidnie wykonane więc nawet kilkuletnie powinny być w dobrym stanie- tylko warto sprawdzić, czy mają wszystkie elementy. Poza tym b. praktyczne jest krzesełko z ikei, zwykle plastikowe i tanie, ale stabilne, łatwe do utrzymania w czystości, lekkie, można dokupić pompowaną poduszeczkę i nawet drobne dzieci siedzą stabilnie. Minusy to brak oparcia na nóżki i krótki czas użytkowania- Ben jeszcze się mieści, ale za kilka miesięcy już pewnie będzie za duży- z drugiej strony od 2,5-3 lat dzieci często mogą siedzieć już na "zwykłych" wyższych krzesełkach przy stole. Tyle ode mnie refleksji na temat krzesełek, ale one raczej od 6mies. się przydają. My zamówiliśmy te wkładkę newborn, więc Disia będzie z nami przy stole od początku, a po pół roku tę część będę sprzedawać.
    Ja to podziwiam te z Was które tak pozytywnie znoszą wszystkie dolegliwości i cieszą się z każdeggo dnia w dwupaku mimo że jest ciężko, ale to już wcześniej pisałam pieknego dnia Wam życzę.
    P.S. 4 szt. to chyba ok, ale one nie zajmuja dużo miejsca więc można dla spokoju wziąć więcej, co do podpasek- to ja miałam już w domu duże alwaysy, bo te wkłady były niewygodne a nie miałam obfitych krwawień, tylko długo a i tak trzeba często zmieniać a te alwaysy wydawały mi się b. chłonne.
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Meg, zdrówka dla synka. Te pogody teraz takie zdradliwe są.
    Mój J spał dziś oddzielnie bo czuje się taki na wpół, jakby coś go miało dopaść! Eh... niech już się zrobi ciepło!
    Yza ale ja jestem prawie pewna że to przez pasożyty. Nawet zapisałam go do dr Ozimka do Warszawy ale dopiero na 15.05 mamy wizytę... bo takie dalekie terminy... i dużo osób chetnych...

Bo co miesiąc ten sam scenariusz tak 4 -5 dni przed pełnią zaczyna się coś dziać w nosie... ale to nie katar bo nic nie leci... potem pochrząkiwanie... a przed samą pełnią zaczyna się połykanie w nocy wydzieliny i kaszel taki flegmowy... aż do wymiotów tą wydzieliną... i tak jeszcze pare dni po pełni...
    W grudniu dostał zentel na odrobaczenie bo też miał taki straszny kaszel że nic nie pomagało... i nasza pediatra stwierdziła że to przez robaki... i jeszcze tej samej nocy po wypiciu tego syropu nie kasłał... ale to pomogło na miesiąc i teraz znowu wraca... bo w lutym już był problem i teraz mamy marzec i znów...

A mam nadzieję że po leczeniu u Ozimka pozbędziemy się tego na stałe...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Kolejny chorowitek. Zdrówka dla synka, Aniu.

Zupka już się robi, ale co sekundę siadać muszę. Jest tak ciepło, że w całym mieszkaniu okna pootwierane. Cudownie. Szkoda, że nie mogę iść na spacer, ale to już niedługo
    Powoli szykuję rzeczy do torby, może dziś jednak uda się ją spakować

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć,

U mnie niemoc połączona z dołem . Nie wiem czy to stres czy co ale od jakiegoś czasu ciężko mi zapanować nad emocjami.

Jeśli chodzi o krzesełko to tez stokke mnie przekonało. Niestety ńie znalazłam używki. Początkowo myślałam o trip trap ale ostatecznie wybór padł na serie steps. W tej serii jest leżaczek, który można zamontować na krzesełku i już maluszka "posadzić" przy stole. Lezacżek może również funkcjonować niezależnie. Potem dokupie elementy do karmienia. Koszt jest spory ale u nas mój tata sypnął wiekszosc kwoty wiec decyzje łatwiej było podjąć .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, zdrówka dla Waszych pociech!!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, też macie uderzenia gorąca?
    Mnie wiecznie jest gorąco, chodzę bez skarpetek, w krótkim rękawku, a i tak jest mi gorąco i czuję wypieki.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam i ja sie odzywam po wczorajszej wizycie. Sorki ze mnie nie bylo ale zle sie czułam a wczoraj to juz wogole jechalam na wizyte z nastawieniem zostania w szpitalu. Mialam straszny ból glowy i nudnosci do tego od paru dni bolał mnie brzuch. Ale naszczescie lekarz przebadał pozadnie i stwierdzil ze nic sie nie dzieje brzuch boli mnie w okolicach blizn po cieciu niestety i to mi bedzie juz teraz doskwierac ale jakby co to szybko mam na szpital jechac i z miejsca cesarka coby mi tam nie porozrywalo nic sie.

Ja krzeselko do karmienia mam po młodszym synku prawie jak nowe i lepszej firmy ale teraz nie pamietam bo jeszcze go nie przynosilam dopiero po wakacjach go przyniose.

Wczoraj mialam robione wymazy i koszt 15 zloty tylko.

YZA fajnie ze juz w domku jesteście.

Musze sie wam pochwalić ze moj synio i jego druzyna w piłke nożna znowu wygrali kolejny Turniej. Teraz beda jechac na rozgrywki Deichmanna, Super. Jestem z obu łobuziaków dumna.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów