Strona 73 z 327
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Przy dzieciach to wiesz na zmianę szkoła przedszkole i sen odpoczynek jak oboje zasna .
    Jutro znów na 8 przedszkole i 11:45 SZKOLA.....
    MOZNA COS WZIASC NA BOL GLOWY ?JAKIES TABLETKI ?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Paracetamol

Stokrotka, przykro mi...a teraz pozostaje mi życzyć owocnych starań kiedy będzie już zielone światło

Widzę, że wczoraj wiele z nas miało zabiegany dzień ... my Małą odprowadziliśmy do przedszkola...a potem załatwianie spraw, ale nawet poszliśmy na kawę we dwoje Przedszkolak zażyczył sobie pierogi więc robiłam... chętnie sama zjadłam...
    A potem wodny plac zabaw, bo pogoda dopisuje...
    Dzisiaj zadowolona też już jest w przedszkolu

a ja coś w domu dzisiaj muszę ogarnąć...ale najpierw śniadanie i kawa...

Miłego dnia!
    Zdrówka !

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    U mnie synek też już w szkole, chociaż ciężko było mu wstać na 8. A cały tydzień ma tak plan. w szkole tłum bo większość ma na 8, koszmar jakiś.
    Miłego dnia

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Widzę że wszystkie mamusię są zabiegane z rana żeby wyszykowac swoje dzieci do szkoły.

...korzystam, że Małej nie ma i robię lekki remanent w jej rzeczach ...bo przy niej okazuje się, że wszystko jest NIEZBĘDNE...

Kawkę już wypiłam... pogoda piękna...chce się żyć...

Rano zajrzałam na allegro już w kategorii małe dzieci...ale szybko wyszłam Przyjdzie czas...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witajcie

Moje dziewczynki też musiały wstać o 7.00, by zdążyć na 8.00 do szkoły i przedszkola. Nawet nam sprawnie poszły przygotowania. Obyło się bez marudzenia i fochów
    Teraz biorę się za obiadek. Placuszki ziemniaczane Tak coś za mną chodzą ostatnio

CattiBrie ja mam dokładnie to samo. Przy dziewczynkach nic nie da się posprzątać ani wyrzucić wszystko jest niezbędne. Nawet papierki po cukierkach. Masakra

Co do ubranek, to ja nawet nie przeglądam takich stron. Mam w domu 3 pełne pudła pajacyków, body, półśpiochów itp więc chyba nam to wystarczy

Kasia jak tam dzisiaj samopoczucie??
    Mam nadzieję, że lepiej się czujesz??
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Eee na ciuchy to ja też nie patrzę... chociaż jak się okaże, że teraz będzie chłopczyk to jednak to co mam po Córce się nie przyda ...nie byłam przezorna i jakoś uniwersalnych nie kupowałam... dobrze, że wózki i takie grubsze rzeczy chociaż mam odpowiednie
    Ale np. sprawdzałam sobie po ile są butelki szklane... ot takie drobiazgi

Placki ziemniaczane mówisz... mhmm... dzisiaj mam pierogi, ale jutro... będą ziemniaczano cukiniowe ... narobiłaś mi smaka...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja mam trochę rzeczy na stychu ale od rozmiaru 68...
    Czyli trzeba będzie kupić te na 56 i 62
    Oczywiście jeśli będzie Dziewczynka - bo na chłopaka nie mam dosłownie NIC
    No i musimy kupić wózek, łóżeczko...
    Ale po mału
    Ustaliliśmy ze po prenatalnym się za to weźmiemy

Ja moja Małą też odstawiłam do przedszkola ale dziś był płacz bo Tatuś nie mógł Jej odprowadzić

Tak w ogóle może Wam wytłumaczę.
    Darek jest ze mną (z Nami od czerwca 2015)
    Jestem w trakcie rozwodu z Jej Tata - niestety duży dzieciak którego przerosła rola męża i ojca. My od zawsze w Warszawie a On się do Wrocławia wyprowadził w Listopadzie 2014 - wtedy się rozstaliśmy.

Gabrysia bardzo kocha Darka mówi do Niego Tatusiu, bo tak chce. Wcześniej był Misiek
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja na ból głowy wzięłam apap, ale nie wiem po co bo ten lek nigdy mi nie pomagał, zawsze ibuprom pół godziny i wracałam do żywych.
    Staram się nie pić kawy, ale teraz wróciłam do pracy po l4 i już nie leżę pół dnia w łóżku więc padam na twarz. Postanowiłam, że jedna filiżanka, nie więcej.
    Zapisałam się do ginekologa prywatnie z pracy, więc wizyta " w cenie, będzie to 7.09, czyli jakiś 6-7 tydzień, bo juz sama nie wiem w którym tygodniu jestem :P mam nadzieję, że zrobi mi USG i zobaczymy, czy coś jest, czy jedno czy może dwa bo tak patrzę sobie wózeczki i jak się okaże, że potrzebny będzie dwuosobowy Już mniej więcej wiem jaki chce, ale oczywiście takiego nigdzie nie ma :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów