Strona 729 z 1005
Pokaż wyniki od 7,281 do 7,290 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja na 1 KTG ide w czwartek do położnej ze szkoły rodzenia. W ogole to miałam nie chodzić do szkoły ale zapisałam się i dobrze

Ja ciagle latam siku. Juz mam dość, cewnik by mi sie przydał.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar arbuziak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-25 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie! Mam nadzieję że mnie stąd nie pogonicie Jestem mamą z marca 2015 i prowadzę bloga dla rodziców o tematyce dzieciowej www.arbuziaki.pl Zapraszam Was wszystkie bardzo serdecznie! Rozmawiamy sobie o odpieluchowaniu, karmieniu piersią i innych sprawach związanych z maluszkami. Jeśli któraś z Was miała by ochotę wpaść poczytać- zapraszam
    Zapraszam na mój blog parentingowo-modowy arbuziaki.pl

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzięki za rady! Dziś troszke lepiej, ale ledwo chodze więc nie ruszam się z domu do wizyty u lekarza. Malutka dziś ma impreze od 2 godzin, taka mała a tyle ma siły. Dziewczyny ile spakowałyście majtek siateczkowych do szpitala? Ja mam 4 szt i nie wiem czy nie za mało...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Monyka, super ze na ktg wszystko ok. A większy brzuszek to może efekt skoku rozwojowego i się wyrówna w ciągu natepnych tygodni. Ważne, ze będą monitorować.

Catti, fajnie, ze u Ciebie tez ok na badaniach. Szkoda tylko, źe brak konkretów co do rozpakowania. Każda z nas chyba chciałaby już wiedzieć kiedy to nastąpi .
    Super, ze dotrwalysmy już do tego momentu, a dzieciaczki rosną w sile .

Ania, podziwiam Cię ze jeszcze pracujesz! I do tego rezygnujesz z dnia wolnego bo koleżanka źle się poczuła. Masz tę moc!

Ja dziś spakowałem torbę dla siebie. Zostaje tylko dorzucić kosmetyki, pastę, szczoteczkę. Justro spakuje Julasa. Nie udało mi się zmieścić w jedna torbę.
    Ale nie jestem zadowolona z tego pakowania. Jakieś takie poczucie chaosu mam. Najchętniej to dla siebie bym dwie spakowała. Jedna na porodówkę, a druga na sale poporodową.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Moja torba została dziś spakowana w 90%. Kilka rzeczy jeszcze muszę dokupić.

Najwiekszy problem mam z tym, co dla Juli wybrać. Spakowalam 4 zestawy (2 półśpiochy, 1 pajac, 1 śpiochy; 4 body, 4 kaftaniki, skarpetki, niedrapki, czapeczki).
    Jak się okaże, że któryś ubiór lepiej się sprawdza to mąż dowiezie z domu.

Któraś z Was pytała o majtki siateczkowe. Kupiłam 2szt wielorazowych i 2x5szt jednorazowych (dwóch różnych firm). Wydaje mi się, że to dużo, a z drugiej strony nie mam pojęcia jak to będzie z tym "oczyszczaniem" się macicy i wolę być przygotowana na gorszą wersję. Do tego mam 2paczki po 10szt podkładów (jedna wersja nocna i jedna zwykła z Canpol). A na później to nie wiem, czy kupić podpaski, czy już wkładki. Wyjdzie w praniu.

Przeraża mnie to pakowanie, mam wrażenie, że jak tylko domknę torbę to się wszystko zacznie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Wczoraj już nie miałam siły pisać, po KTG było już dość późno, a Ula nie chciała iść beze mnie spać i strasznie płakała. Dopiero jak wróciliśmy, J odwiózł moją mamę, a ja położyłam Ulcię. Biedactwo tak płakała bo tęskniła za mną.
    KTG dobre, lekarz przeanalizował.
    Wizyta w czwartek, a najlepsze jest to, że mój gin jedzie na urlop w przyszłym tygodniu i będzie chyba dopiero 27/ 28.03. W czwartek coś ustalimy, mam nadzieję. A na wizytę kontrolną pójdę do innego dr by sprawdzić czy Lucynka przybiera na wadze i rośnie.
    Dziś na obiad pomidorowa z ryżem, a na drugie makaron z serem. Nie mam siły na wymyślne rzeczy, ważne by jeść i głodnym nie chodzić
    Ulcia dziś ma trening, niezbyt była zadowolona, że zobaczymy się dopiero wieczorem. Ciekawe czy będzie chciała iść.

Dziewczyny, fajnie, że wizyty udane. Najważniejsze by Maluszki zdrowo rosły
    Mimo tych różnych dolegliwości, chyba wytrzymamy jeszcze troszeczkę oby jak najdłużej
    Dziś mam znowu plan spakować torbę! Może tym razem się uda!
    Cieszę się, że wszystko poszykowałam wcześniej bo teraz to czuję już kompletną niemoc. Zwykłe zrobienie herbaty jest wysiłkiem, robi mi się słabo i muszę usiąść.
    Od dziś dokładnie miesiąc do mojego terminu! Tylko miesiąc! O matko, teraz to w każdym momencie może się coś zacząć!
    Mimo, że dolegliwości dają się we znaki strasznie, to jednocześnie jestem bardzo szczęśliwa, że to już taki etap, że tyle Lucynka w brzuszku jest

Dziś słonko u nas świeci
    Dobrego dnia Wam życzę!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Maminka, to nie domykaj torby w moich zawsze czegoś brakuje, tak specjalnie - np. szczoteczki do zębów, ładowarki, czytnika
    Majtek poporodowych mam chyba 4 czy 5 sztuk, takich jednorazowych. W razie "W" J dokupi. Podkładów na łóżko biorę jedną paczkę na początek, w domu jest więcej. Podkładów podpaskowych mam jedną paczkę, zawsze można dokupić, podpaski mam w domu zwykłe. W torbę porodową spakowałam rzeczy dla mnie do porodzie i dla Lucynki. Na pierwsze dni. Jeśli czegoś będzie brakowało, J dokupi, dowiezie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Jeju wczoraj córcia tak się strasznie wierciła i pchała na dół. A musiałam dokończy zamówienie na allegro i aż takie bolesne skurcze się pojawiły że myslałam że będę musiała jechać do szpitala...
    Na szczęście zmiana pozycji na leżącą pomogła... a już się wystraszyłam... Jeszcze tak że 2 tyg chciałabym aby poczekała... dziś m wieczorem wraca więc będę spokojniejsza.

A do tego Pawełek pół nocy kasłał... taki mokry flegmowy kaszel go męczył że aż mało nie wymiotował... masakra... co się położyliśmy to trzeba było wstać i go przytulać bo znów atak kaszlu...

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Yza - widać, że do Uli dociera zmiana sytuacji.
    Twój pobyt w szpitalu z pewnością lekko zachwiał jej poczuciem bezpieczeństwa.
    Moja Gabrysia była dużo młodsza, jak się brat urodził ale też bardzo przeżywała.
    Teraz możesz jeszcze starszej poświęcić większość uwagi i z pewnością nie żal żadnej chwili na to przeznaczonej.

MegW - no teraz to już konkretna przepowiadacze są.
    Zdrowia dla Pawełka!
    Kaszel dziecka zawsze wywołuje u mnie wzrost ciśnienia

Torby nie mam spakowanej.
    W domu niewiele świadczy o mającym się pojawić nowym lokatorze.
    Nie mam ochoty brać się do szykowania - niemoc końcówki ciąży i mnie dopadła.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Figa, masz rację. Myślę, że ten dość długi pobyt w szpitalu ją tak rozstroił najważniejsze być razem. Po przedszkolu bawimy się i uczymy każdą chwilę poświęcam Ulci. Na weekend już mam plan - kino, będą grali Barbie
    Niemoc końcówki ciąży jest straszna. Nawet z łóżka trudno się zwlec, nie wspomnę o innych wyczynach czyli np.konieczności zrobienia śniadania.
    Podziwiam Anię, że ma siłę do pracy chodzić. Wiem, ciąża to nie choroba, ale ja to już ledwo i chodzę i siedzę i leżę. A koncentracja moja osiągnęła poziom Zero.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów