Strona 728 z 1006
Pokaż wyniki od 7,271 do 7,280 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Yza - super, że już jesteś w domu.
    Jak kontrola u twojego gina?
    Powodzenia w wyborze fotelika

CattiBrie - co lekarz powiedział?

Palina - nie martw się.
    Są podobno ćwiczenia, które sie maluszkom pomagają obrócić.
    Moja mała też dopiero w 34 tyg wykonała fik, więc moze i u ciebie jest juz OK.

Ja dzisiaj miałam wizyte u mojej dr - kontrola poszpitalna.
    Generalnie znowu mam ponad norme leukocytów w moczu
    Ona radzi to tylko żurawitem potraktować, bo jednak ostatnio 2 antybiotyki wzięłam.
    Po antybiotykach lekka infekcja - mam zaleczyć.
    Szyjka lekko rozwarta (na tzw opuszek), ale moze jeszcze troche wytrzyma.
    Następna wizyta za 2 tyg i "może sie zobaczymy, ale róznie może być"
    Jeszcze sie w tym tygodniu pooszczędzam, a potem co ma byc to bedzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, mój J bardzo wysoki jest i gdy odsunie się maksymalnie, wtedy fotelik z bazą się nie mieści. Stąd konieczność zmiany miejsca Uli.
    Na przodzie raczej nie będzie Ulcia jeździła - tył jest bezpieczniejszy.
    Pójdziemy/pojedziemy w sobotę na Drzwi Otwarte do tego sklepu i poprzymierzamy interesujące nas modele.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Miałam pakować torbę, ale nie mam siły. Chyba organizm przeczuwa nadchodzące zmiany i cały czas bym spała.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Miałam pakować torbę, ale nie mam siły. Chyba organizm przeczuwa nadchodzące zmiany i cały czas bym spała.
    Coś w tym jest ja od kilku dni chodzę jak śnięta i tylko bym spała całymi dniami,a dziś miałam mega intensywny dzień i chyba znów się zdrzemnę

Cytat Zamieszczone przez awrell Zobacz posta
    Coś w tym jest ja od kilku dni chodzę jak śnięta i tylko bym spała całymi dniami,a dziś miałam mega intensywny dzień i chyba znów się zdrzemnę
    hihi to już rozumiem tą "wzmożoną aktywność" użytkowników na forum ostatnie dni

P.s. Właśnie wstałam

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej,

Yza, dobrze, że będziecie mieli możliwość przymierzyć - tj. pisały wcześniej dziewczyny, każde auto jest inne, więc tak będzie zapewne najlepiej wybrać no i może zamontują Wam od ręki. Ważne żeby fotelik był atestowany a później to już kwestia preferencji.
    Sama zastanawiam się co zrobimy z Beniem, chcemy żeby jeżdził tyłem do kierunku jazdy a mimo, że mamy kombi to u mnie podobnie, mąz jest na tyle wysoki, że miejsce za kierowcą odpada, więc może, mimo że niechętnie to jednak Disia będzie jeździła z przodu... jeszcze zobaczymy,
    Drzewko - trzymaj się nie zazdroszczę przeżyć - to zawsze dużo stresu a ja przy pierwszym dziecku byłam w sumie dużo bardziej zestresowana niż do tej pory...
    Co do babć, to wiecie - też pewnie różnie bywało. Ludzie pracowali więcej fizycznie, ale jaki procent ciąży udało się utrzymać tego nikt wtedy nie liczył no i każda ciąża może być inna. Ja wciąż dżwigam Benia, ale już po schodach jest mi ciężko, więc unikam jak się da - tylko niestety nie zawsze się da.
    Mi na ktg, które miałam przed porodem powiedzieli, że takie bóle typu menstruacyjne to właśnie były skurcze przepowiadające, na razie jeszcze nie miałam w tej ciąży.
    Pochwaliłam się w sobotę,że dobrze się czuję a jak pojechaliśmy do teściów to nie bardzo mogłam ruszyć kolację, mimo że teściowa się postarała. Tortu już nawet nie próbowałam jeść, a później tylko starałam się powstrzymać odruchy wymiotne ... za to w domu cała noc nieprzespana i wczoraj tylko zupa i woda a dziś pozwoliłam sobie na gotowane jajko na śniadanie i sałatkę grecką na obiad... chyba jest już lepiej.
    Mimo słabego samopoczucia pojechaliśmy wczoraj na basen, bo Ben. bardzo lubi a ja już niedługo nie będę mogła. Postnowiliśmy też wykorzystać że wciąż mamy śnieg i Ben. zapewne ostatni raz w tym roku próbował jeżdzić na nartach, znów się udało przejechać kilkadziesiat metrów. Może jednak trochę zbyt intensywnie było, bo dziś jest trochę przeziębiony. Dobrze, że teść ma wolne to się nim zajął . Miałąm dziś mieć wolne i odpoczywać, ale niestety koleżanka źle się czuła i jednak musiałam iść do pracy także nici z planów na ogarnianie mieszkania i pranie a już trzeba.
    Mamy z mężem jechać w sobotę na wieczór do hotelu, może spa i smaczna kolacja miał być 3dniowy weekendowy wyjazd ale po prostu nie damy rady czasowo, więc spróbujemy tak, jeśli tylko znajdę zastępstwo na sobotę... Dziadkowie już się nie mogą doczekać aż Benio u nich będzie nocował

Wieczorami jestem już na tyle zmęczona, że nawet nie daję rady czytać poradnika, który dostałam od położnej, może ze 20 stron przeczytałam ... ehh

asia- męzowi powiedz może żeby przyczepił sobie worek 40kg z przodu i tak pochodził 1 dziń, bo przecież to tak się mniejwięcej przekłada dla mężczyzny- tylko nie w złości- ja to tak tłumaczyłam mężowi łopatologicznie to i łatwiej mu było zrozumieć, i też pod koiec 1ciąży spałam/siedziałam na kanapie ... nic fajnego - ale co zrobić?
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    p.s. sysiasia cos milczy... mimo, żże u mnie kiepsko z żołądkiem to zawsze się oblizywałam jak czytałam jakie pyszności robisz na obiad
    ... you are the dream that come true ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Siemanko !

Ja dzisiaj też miałam KTG. Wypadło idealnie, mała przespała całe badanie i żadnego skurczu nie wykazało.

Następnie wizyta u lekarza. Tu już tak fajnie nie wyszło. Mam za mało płynu owodniowego, a córeczka ma powiększony brzuszek. Poza powiększonym brzuszkiem wszystko jest w porządku, przepływy ok, a mała ładnie przybiera. Aktualnie waży ok 2900 ( 36 tc ) Na chwilę obecną mam pić więcej wody niż smok wawelski.
    Brzuszek malutkiej może być powiększony od cukrzycy, lub mój wiek ma na to wpływ ( matka po 35 roku życia )
    I od teraz co tydzień wizyta z pełną kontrolą USG dzieciątka i dopplerów.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Hej.

Co do cc to ja koło 10:30 zjechałam z bloku a o 5:00 byłam pod prysznicem z pielęgniarką, która pomogła się umyć (głównie plecy, po znieczuleniu) i pilnuje aby np. nie zasłabnąć. Cewnik ściągi mi koło 12.
    Ja po cięciu czułam się rewelacyjnie, mały cały czas był ze mną ale jest to operacja i myślę że zawsze będzie budziła emocje...

My mamy fotelik kubełkowy cybex po synu i bardzo sobie chwale, spacerówke typu laska zresztą też a co do miejsc to najbezpieczniejsze jest w środku z tyłu, potem za pasażerem, za kierowcą i dopiero z przodu ale to dane statystyczne lepiej się nie przekonać czy to prawda.

Mi jak na razie doskwierają jedynie nocne skórcze łydek, muszę męża zagonić do masażu życzę dziewczyny wytrwałości, to ostatnie dni dla niektórych z nas!

Yza, to najlepiej jak poprzymierzacie... powodzenia...

Wizyta w porządku, KTG ok, USG ok - Mały jednak taki duży nie będzie jak się mogło wydawać, waży 2950 mniej więcej... więc tak pewnie koło 3,5 kg może mieć, jak Siostra...
    Nic nie ustalone, bo tak jak pisałam 21 wizyta... i wtedy coś więcej... zobaczymy jak się wszystko będzie prezentować -jeśli coś będzie wskazywać, że na dniach może się coś zacząć to cięce 22ego... a jak nie to później... i też decyzja czy 29ego.. czy dłużej będę czekać... czyli w sumie nic konkretnego...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów