Strona 727 z 1002
Pokaż wyniki od 7,261 do 7,270 z 10019

Kwietniówki 2017

A gdzie do tej pory Ula jeździła?
    Mi też Cybexa polecano, ale nie bardzo półka cenowa jednak... 1800zł za fotelik do 9 kg ...bynajmniej taki widziałam
    To ja Wam życzę trafnych decyzji

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Za pasażerem, a musiałaby teraz za kierowcą. Ciekawe co na to powie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

No to akurat kwestie, na które też Wy macie wpływ... a z czego to wynika, że np. Lucynka nie może za kierowcą?

Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    A gdzie do tej pory Ula jeździła?
    Mi też Cybexa polecano, ale nie bardzo półka cenowa jednak... 1800zł za fotelik do 9 kg ...bynajmniej taki widziałam
    To ja Wam życzę trafnych decyzji
    Cybex Anton Q to koszt rzędu 600-800 zł zależnie od sklepu i rodzaju tapicerki i jest od 0 do 13 kg. Jeśli z bazą to baza to dodatkowy koszt rzędu 500 zł.

za 1800 to kojarze fotelik od kiddy ktory pozwala dziecku na jazde autem w pozycji lezacej

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Witam po weekendzie
    U nas intensywna sobota imprezka urodzinowa mężusia udana Z prezentów zadowolony, a to najważniejsze. No i dużo pomagał, z resztą z tym nie ma nigdy u niego prolemu
    Dla mnie to już jednak męczące, na szczęście więcej imprez nie przewiduje aż do rozwiązania. Zobaczymy co ze świętami będzie, wolałabym już być z Konrdkiem w domu. Poczekamy zobaczymy
    Wczoraj odpoczywałam, a wręcz leniucha miałam ogromnego, nawet nie gotowałam bo dużo jedzenia zostało z soboty. Córce tylko pazurki zrobiłam

Dziewczyny liczę na to że się odwróci ta moja mała złośnica ale wiadomo trzeba być przygotowanym na wszystko. Bo nigdy się nie zaglebialam w temat cc a wiadomo różnie może być.
    U mnie torba spakowana już od dawna stoi w szafie a teraz to chyba nawet w samochodzie jest hehe jeszcze po czwartkowej wizycie.
    Nie wiem ile w tym prawdy ale tak nam pani w sklepie mówiła że dziecko powinno jeździć od strony pobocza czyli za pasażerem i Julka tak jeździ a teraz chyba przerzucimy ja na przód a ja z małą na tyle bo ciężko będzie mi siedzieć czy wychodzić między dwoma fotelikami. Zresztą na to chwilę nie planujemy żadnych wyjazdów nie licząc szczepień i wizyt u lekarzy. Muszę poszukać dobrego ortopedy żeby zapisać mała na biodrka bo ten u ktorego byłam z Julia jest umie skreślony na całej linii.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    My Yza jeśli chodzi o fotelik zdecydowaliśmy się w końcu na Avionauta, ma świetne testy jeśli chodzi również o uderzenia boczne i jest naszej polskiej produkcji. My też pojechaliśmy do salonu i tam dopiero po przymiarce m.in. jego cybexu i maxi cosi uznaliśmy ten za najlepszy. Nie kupiłabym fotelika przez neta nie dopasowując go do swojego samochodu. Nasz jest montowany na pasach, ale są też na bazie. Z ej zrezygnowaliśmy po rozmowie z kimś kto się na tym zna, zresztą isofix nie mamy, bo autko ma już parę lat. Jakaś ewentualna zmiana dopiero za 2 lata jak dom skończymy i urządzimy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Co do mamusiek moja się w ogóle nie przejmuje według niej na spokojnie, w sumie to tylko urlop wzieła na koniec kwietnia aby mi ewentualnie przy małym pomóc, jak mąż wróci do pracy. Ogólnie uważa, że przesadzamy i po co tyle tych rzeczy mamy, dla niej lepiej na spontana hihihih Już się widzę jak z tygodniowym synkiem latam aby podpaski sobie kupić czy jemu pampersy, nie wspominając o większych rzeczach. No cóż ona taka jest, a my z mężem lubimy mieć wszystko w miarę zaplanowane i być przygotowani na różne ewentualności.

Mi jakiś nowy model polecali i to była cena już z baza. Ale nie zagłębiałam tematu... do tego kosmicznie wyglądał...

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Palinka zobaczysz obróci się malutka bądź dobrej myśli.

Cieszę się, że moja córa już taka duża i nie mam problemów, gdzie w autku będzie siedzieć lub, że trzeba ją przenieść do innego łóżeczka czy pokoju. Bardziej ona panikuje, że 19 ma egzaminy gimnazjalne i jak braciszek będzie to się nie wyśpi hihihi. Cóz najwyżej pójdzie z własnej woli na dwa trzy dni spać na dół do dziadków

Byłam dzisiaj na mieście, odebrałam leki, dokupiłam parę pierdół. Wzięłam czapeczkę taką cieplejszą na wyjście ze szpitala bo odkryłam, że nic nie mam. I jeszcze parę pieluch flanelowych, fajniejsze od tetry jeśli chodzi np. o położenie na przewijak nie ściągają się tak.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów