Strona 722 z 1005
Pokaż wyniki od 7,211 do 7,220 z 10047

Kwietniówki 2017

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Ja mam dziś kiepski dzień. Wstałam wcześnie rano bo musiałam do ortopedy jechać, przed 7 już było ze 20 osób w kolejce. Czekałam godzine a jak już weszłam to wizyta trwała ledwo 5 minut, lekarz pomimo mojej choroby i bólu bioder i kolan stwierdził, że mam rodzić normalnie bo młoda jestem. Poszłam do niego po wskazania do cesarki które mam i nici z tego. Aż się popłakałam w domu. Humor troche poprawiły paczki, które przyszły dla małej (kokon, ręczniczek i zestaw do wózka w śliczny wzór szarych baletnic). Mąż w pracy a ja przez kiepski humor zostaje dziś na kanapie. Mam bigos z wczoraj, zrobiony na odwal się a bardzo dobry. Coraz częściej boli mnie w pachwinach i jak chodze to mam wrażenie, że mi mała zaraz wypadnie już jest taka duża że leży pod ukosem i czuje, że nie ma miejsca. Dziś skończony 36 tydzień!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Drzewko, ale miałaś przeżycia!!! Dobrze, że to nie skurcze, ani nic innego związanego z porodem! Można brać tyle no-spy forte?

Maminka, to idź prywatnie na USG zawsze fajnie poogladać Dzidzię i sprawdzić czy u niej ok
    No przygoda była w nocy, strasznie spanikowałam bo ból był niesamowity.. A nospe dostałam na początku 2 tabletki,ale nic ńie pomogły. potem badania, ktg, usg wiec zeszło się z tym i kazała mi jeszcze dwie wziąć jak już będę w domu. Wiec odstęp ok 3 h był między dawkami. Teraz mam brać nospa 3x2 i magnez 3x2.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Yza, tak chyba zrobię. Tym bardziej, że do tego 29+2 Jula była średniakiem, a my z mężem to duuuże bobasy i ciekawi mnie, czy coś przyspieszyła z wagą czy będzie tym 50 centylem. Chcę się psychicznie przygotować na jakby co i może zmotywować do masażu krocza jakoś teraz nie umiem się przemóc...

A wy dziewczyny robicie ten masaż?
    Tez nie robię. Zabieram się za to jak pies do jeża .

Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Tez nie robię. Zabieram się za to jak pies do jeża .
    o to to!

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    Masażu też nie robię, zapominam. W sumie to mąż chętny do niego, ale albo go nie ma bo domek- wykończenia trzeba dopilnować, albo jesteśmy tak padnięci, że idziemy spać.

Dziewczyny super wieści z wizyt. Trzymajmy się jak najdłużej w dwupaku

Drzewko współczuje przeżyć. Grunt, że się ustabilizowało wszystko.

Wczoraj i ja wpadłam wieczorem w panikę, że się na izbie skończy. Niby nic wielkiego wczoraj nie robiłam, prasowanie i to na raty z przerwami na odpoczynek i wieczorem ciasteczka, chyba ze 100 wyszło, ale w sumie mama większość mi pomogła. A mnie takie skurcze dopadły, że się wystraszyłam, niektóre dość silne jak przy miesiąćzce, wzięłam z 3 magnezy i po godzinie przeszło. Jak się kładłam też jeszcze lekkie były.
    Z córką w tym tygodniu 35 wylądowałam na kroplówkach i potrzymaniu więc przeżycie miałam.
    Dziś na szczęście spokój tylko trochę prawe biodro pobolewa, nie mogę spać na prawej stronie i ciężko mi się podnieść z pozycji leżącej.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Muszę ogólnie trochę zwolnić tempo. A tu się trochę nie da. W sobotę gości mamy niby minimum z 7 osób będzie, ale i tak trzeba coś przygotować. Ciasteczka są, mamuśka zrobi szarlotkę a ja z córką 2 pizze aby coś na ciepło było. Mężusia urodzinki więc trzeba, okrągłe 35 przekąsek nie robię, jak nigdy muszą zrozumieć. M dzisiaj posprzątał całą łazienkę, a jutro poodkurza, podłogi pomyję, albo i nie- jeszcze się nie lepią hihihihi, a boję się powtórki z wczoraj.
    Ogólnie z dużych wyzwań została mi zmiana filtra w akwarium na zewnętrzny- muszę to dobrze zaplanować. Filtr już przyszedł- teraz jeszcze trzeba ustalić dzień

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Szymuś bardzo wariuje... brzusio faluje jak szalony.
    Mi coś dziś niedobrze - cały czas chce mi się wymiotowac.
    Boli mnie jak cholerę spojenie - mam nadzieje ze Malutki główką tam leży i to od tego

Jutro jedziemy na zakupy - aaaaaaaaaaaaaa musze a nienawidzę - musimy kupić sobie lżejsze buty... wszyscy... głównie dla Gabi bo rośnie jak na drożdżach.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzień dobry. U nas standardowo ciężka noc, karat, ból zatok nie dał za bardzo spać. Raz mi gorąco, raz zimno. Mała wariuje w brzuchu. Mówią że w ciąży trzeba spać ile się da żeby wyspać się na zapas ale u mnie to niemożliwe. Odespie za rok hehe.

Witajcie Dziewczyny...

Proszę o brawa, bo wreszcie trochę spakowałam torbę na razie głownie dla siebie... bez podziału co na cc, a co na potem... nie mam ciuszków dla Małego komoletnie przygotowanych... ani nic na wyjście...ale coś jest.
    Teściowa ma się popytać pielęgniarek z neonatologii co tam dla Małego zabrać, w sensie czy już w pierwszy dzień przywieźć nasze rzeczy typu rożek, kocyk, ciuszki...czy już na drugi jak będę na swojej sali... bo to zmienia pakowanie...

Miłego dnia! Lecę do Córci...układać stadninę koni z Lego

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie w sobotnie przedpołudnie

Cieszę się, że Wasze wizyty udane a maluszki już nie takie maluszki w końcu lada moment zaczną wychodzić.

Co do sesji zdjęciowych- brzuszkowych to zawsze komuś coś będzie w niesmak, najważniejsze jednak żeby podobały się modelce.
    Moja teściowa cały czas mówi, że jak ona była w ciąży to były same sukienki wory a teraz są takie fajne ubrania dla ciężarnych, więc w tej kwestii się we dwie zgadzamy

Ja wreszcie dziś spakowałam torbę do szpitala bo wcześniej to tylko wrzucałam do niej co mi przyszło do głowy.
    Przygotowałam również ubranka dla małej na wyjście. Ja mam podejście do ubierania następujące body, pajac, ciepła bluza, czapeczka i buciki takie mięciutkie dla noworodka, do przykrycia becik i tyle... nie ma co dzidziusia przegrzewać bo ma to gorsze następstwa, ponad to jedna warstwa dla dzidziusia więcej jest w okresie zimowym bądź w zimne czy wietrzne dni i to z racji że maluszki się nie ruszają zakładam że pogoda będzie ładna a dojście tylko do auta nie wymaga nadmiernego ubierania.
    Mam jednak przygotowany kombinezon gdyby się okazało że na dworzu śnieg jak byłam z synem w ciąży to w Wielkanoc lepiło się zające ze śniegu więc w naszym klimacie wszystko jest możliwe.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów