Strona 720 z 1005
Pokaż wyniki od 7,191 do 7,200 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    dzieki frezyjka, tu mnie informowala na poczatku pierwsza Benia pielegniarka o szczepionce podczas wywiadu, jak pytala jakie podroze zagraniczne i kiedy planujemy, ale stwierdzila, ze nie ma potrzeby szczepic jesli tylko do Polski bedziemy wyjezdzac. Natomiast jak bylam na kontroli 18mies. to nowa pielegniarka stwierdzila, ze dobrze byloby go zaszczepic, w sumie sie zdziwila, ze nie zrobilismy tego przed podroza do Pl... a pozniej od znajomej sie dowiedzialam, ze to raczej nie podroz do Polski, a wlasnie kilka przypadkow chorych uchodzcow w szpitalu w Falun byly przyczyna, ze mi zaproponowali. Wiec w sumie sie ucieszylam, ze zrobia bo tylko jeden szpital a uchodzcow mamy mase z krajow tzw. 3ego swiata, a tam duzo chorych na gruzlice, tylko ze miala byc w styczniu, ale "troszke" im sie termin przesunal juz mialam nawet dzwonic i pytac.
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 09-03-17 o 17:00
    ... you are the dream that come true ...

2. dzieckozakupy.pl
    Po wizycie ok. Mała waży 2220g ułożona nadal posladkowo, szyjka ok tylko podczas badania raz miała 2,5cm a raz 3cm bo zależy jak mała trzymała nogi.. Miałam ktg i wyszło mi kilka skurczy ale największe wtedy gdy mała się ruszala i nie były regularne. oczywiscie padła propozycja pobytu w szpitalu ale się nie zgodziłam, ustaliliśmy że jak będzie się brzuch napinal to pójdę do szpitala i dają kilka kroplowek. Mam się oszczędzać nadal żeby brzuch się nie napinal. W poniedziałek powtórzyć mocz. I miała pobierany GBS zapłaciłam 30zł w laboratorium, wynik za 4dni.
    I doktorka stwierdziła że jak chce to mogę rodzic w pozycji posladkowej ale boję się, może mała sama wpadnie na cudowny pomysł i się obroci.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie i usg. Mała ulozona glowkowo. Wazy 1750 g. Lekarz powiedział ze nie ma co sie martwic, waga ok. Ja nic nie przytyłam. Poza tym wszystko ok. Szyjka ponoc piękna.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Yza świetne wieści, Lucynka to dzielna dziewczynka
    Palina, justyna dobrze ze po wizytach ok, a co do ulożenia to tez bym nie chciała rodzic pośladkowo, ma jeszcze troszke czasu wiec moze sie odwróci,

ja od wczoraj źle sie czuje tylko leże i sił nie mam na nic, nawet spałam troche w ciagu dnia, byle do końca marca

O mnie
    Palina a co ci na ten ślad białka powiedziała lekarka bo mi tez sie pojawił

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Yza - świetnie!
    Wiadomo, że jak trzeba to poleżysz, ale mała ślicznie przybrała.
    Oby tak dalej!

Palina - a jak mocne te skurcze, że juz do szpitala cię wysyła?
    Uważaj na siebie.
    Na poród pośladkowy bym sie nie zdecydowała.
    Jeszcze troche czasu masz więc może mała sie obróci.

Justyspj - dobrze, że wszystko OK.
    A z wagą to zazdroszczę - moja nie chce stać w miejscu

Wiolcia - ślad białka nic nie znaczy.
    Mierz ciśnienie, bo białko w moczu +wysokie ciśnienie to już problem.
    Ty juz prawie na wylocie, jak tak patrze na suwaczek.

Wiola nic nie powiedziała mówi jak jestnikty skąd to tak jakby go nie było. Mam powtórzyć mocz za kilka dni jak wyjdziesz więcej to wtedy zaczniemy się martwić.
    Figa jeden był na 80% reszta tak 40 ale jak był skurcz to mala ruszala.
    Jak źle się teraz czuje brzuch mnie boli i napina się trochę. Ale pewnie przez to że cały dzień na nogach. Muszę odpocząć.
    Aha i mam zalecane leżenie na lewym bądź prawym boku nie na wznak bo dziecko może być niedotlenione. Któras też tak ma?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    ok to nie bede sie stresować tym białkiem, cisnienie na razie mam dobre a mocz sobie powtórze na poczatku przyszłego tygodnia
    Palina ogolnie to słyszałam ze lepiej na bokach leżeć bo sa dobre przepływy a właśnie na wznak to sie uciska żyła główna i tak jak ci lekarka mówiła, ja sie tak staram ale czasem na chwile sie położe na znak jak mnie juz biodra bolą
    Figa coraz cześciej sie czuje jak na wylocie, ciekawe czy dotrwam do kolejnej wizyty 20 mam,

ide pod prysznic i nyny bo pewnie kolejna ciekawa noc, jeszcze mojej córci cos sie z kupami rozregulowało i budzi sie w nocy na kupe, ale u niej to nigdy tak nie jest do końca dobrze bo miała 5 razy operowane jelita wiec wole jak częsciej robi niz jak nie robi bo sie martwie wtedy, spokojnej nocki wszystkim

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej. Fajnie, że wizyty udane i Maluszki zdrowo rosną to jest najważniejsze
    Co do leżenia, to wiadomo, że najzdrowiej dla Dzidziusia jest na lewym boku i tutaj w szpitalu tak każą jak najwięcej.
    Co do skurczy podczas KTG, to za każdym razem mam skurcz, ale taki 30-40%. Już jest odczuwalny, ale nie bardzo bolesny. Położne tłumaczą, że jak procenty rosną powoli i przez jakiś czas utrzymują się na górze czyli wykres jest jak góra, wtedy jest skurcz (no i spada też powoli), zaś ruchy dziecka, to takie dynamiczne, pojedyncze skoki. Często można mylić skurcze z ruchami dziecka.

Pobudkę dziś nam zafundowali po 5 :/ eh... jedna jest taka niemiła położna i zachowuje się jakby za karę pracowała :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa
    My też się bardzo cieszymy, że Lucynka rośnie i przybiera na wadze
    Dzisiaj położna stwierdziła, że to pewnie taka druga gęś wyścigowa będzie wysoka i bardzo szczupła (określenia chuda nie lubię ) - tak jak Ula

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów