Strona 719 z 1002
Pokaż wyniki od 7,181 do 7,190 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Juhuuuuu... Mała ładnie przybrała na wadze, 2400 g waży, wzrost i inne wielkości adekwatne do wieku wody też się poprawiły, przepływy super więc jestem bardzo szczęśliwa
    Z tego wszystkiego popłakałam się u dr mój gin też zadowolony z efektów leczenia
    Yza, ekstra wiadomość!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Catti pamiątka będzie na pewno. Wczoraj jak zobaczyłam te zdjęcia, a zwłaszcza to jedno to byłam oniemiała, wysłałam rodzicom i najbliższym przyjaciółkom, i mama i jedna z dziewczyn jakoś zgasiły mnie. Nie powiedziały, że brzydko, czy coś, tylko zasugerowały, że to niestosowne itp.
    Trochę mi się przykro zrobiło i jakoś te kilka pozytywnych opinii nagle mi się rozpłynęło. Powinnam usiąść i wybrać ujęcia do obrobienia, a jakoś nie mogę się zebrać...
    Na przyszłość chyba nikomu bym nie pokazała, bo raczej jestem z tych przewrażliwionych osób. W znaczeniu, że chciałam taką sesję na pamiątkę, trochę z próżności by zobaczyć "Matkę Polkę" w ładnym wydaniu, ale gdzieś tam miałam też jakieś wątpliwości, czy to przystoi z tym brzuchem tak się afiszować przed obiektywem. I tak o...

Ale nie żałuję, bo wiem, że gdybym nie zrobiła tego, to bym sobie wypominała. Może to jedyna taka okazja była?

Zaczekam aż mąż wróci i się pozachwyca trochę to i mi się udzieli na nowo.

Pogoda dziś do kitu, nie chce się nic, ale muszę iść na pocztę i do sklepu, żeby jakiś obiad zrobić.
    Nie mam weny na jedzenie ostatnio, wszystko mi się wydaje takie jałowe. Babka ziemniaczana jedynie za mną chodzi już drugi tydzień, może się skuszę?
    Macie jakiś przepis sprawdzony? Nigdy nie robiłam, jadłam może raz w życiu, a mam ochotę niezmierną
    Mama mi opowiadała, ze kiedyś to się nosiło w ciąży niemal wory pokutne tak jakby ten brzuch to coś wstydliwego i niemoralnego było. W końcu wiadomo skąd się bierze . Widać, ze wiele osób wciąż ma takie poglądy. Ale Ty się tym nie przejmuj. To ma być pamiatka prżede wszystkim dla Was! A ludzie zazdroszczą i musza sobie popitolić .

Maminka, Tobie się zdjęcia podobają? bo z tego co piszesz to bardzo...i tego się trzymaj! jak im się nie podoba to nie dawaj ani pół na pamiątkę ... a sobie wywieś na ścianie te najbardziej ukochane i nie przejmuj się innymi
    Wiadomo, że kwestie gustu też dochodzą... bo jedni lubią odkryte brzuszki inni wolą nieco mniej rzucające się w oczy...jedne i drugie sesje mają być... najpiękniejszą pamiątka DLA RODZICÓW! ... pamiętaj! ...DLA WAS!
    Ciekawe czy się w pakiecie zmieścisz jak przekroczyłam hehe

Yza, super wieści!!! szkoda, że z sesją się nie uda... cieszyłaś się... no ale czasem tak wychodzi... najważniejsze, że z Malutką jest dobrze

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cieszyłam się Catti, fakt, ale jeśli chcą mnie i dzidzię jeszcze poobserwować, to nie będę się upierać by wyjść. Najważniejsze by Lucynka zdrowo rosła

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy! :*
    Rzeczywiście, mama skomentowała, że kiedyś były inne czasy i może ona nie jest postępowa aż tak. Tylko ten ton był taki karcący, że poczulam się jak dziecko, które coś zbroiło.

Yza może uda się jeszcze przesunąć sesję. Przecież to nie Twoje "widzimisię". Ważne, że Lucynka rośnie, basenik z wodami ma lepszy i niech sobie tam grzecznie siedzi i czeka na lepszą pogodę na wyjście, najlepiej jak najdłużej

Catti obawiam się, że mogę się nie zmieścić, bo o ile jedna stylizacja teraz jak na nią patrzę to chyba odpada w ogóle, tak inna jest super, a że mam w niej zdjęcia i solo, i z mężem, i zblizenie samego brzuszka to już tu wychodzą lekką ręką 3 sztuki.
    Szkoda, że te do podglądu sa ze znaczkami, bo bym sobie chociaż screeny miniaturek porobiła hehe, nawet takich nieobrobionych

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Maminka - dobrze Ci dziewczyny napisay, takie komentarze negatywne to tylko z zazdrosci.
    Yza- no i super. a i jesli Twoj maz nie kupil jeszcze fotelika to mze moga mu zamontowac od reki w aucie, czesto jest taka mozliwosc podczas kupna.
    Benio zdrowy tylko zmeczony, przed kontrola mamy prowadzic przez tydzien dziennik jedzenia i qupek. wyjelam tez dzis ze skrzynki na listy wezwanie na szczepionke -tuberkuloza. nieobowiazkowa, ale proponowali mi w listopadzie podcas ostatniej dawi 6w1 i bilansu 18mies. miala byc w styczniu, a bedzie w kwietniu. wiecie moe czy w Pl jest wymagana? cz tylko jesli sie jedzie za granice? tu w szpitalu bylo kilka przypadkw- emigranci- i dlatego teraz proponuja.
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 09-03-17 o 16:38
    ... you are the dream that come true ...

Hehe... u mnie też się nic nie dało skopiować hehe bo znaki miały...Powodzenia w wybieraniu ...

Przyszedł kokon z MAKASZKI ... super piękny jest...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ania b Zobacz posta
    Maminka - dobrze Ci dziewczyny napisay, takie komentarze negatywne to tylko z zazdrosci.
    Yza- no i super. a i jesli Twoj maz nie kupil jeszcze fotelika to mze moga mu zamontowac od reki w aucie, czesto jest taka mozliwosc podczas kupna.
    Benio zdrowy tylko zmeczony, przed kontrola mamy prowadzic przez tydzien dziennik jedzenia i qupek. wyjelam tez dzis ze skrzynki na listy wezwanie na szczepionke -tuberkuloza. nieobowiazkowa, ale proponowali mi w listopadzie podcas ostatniej dawi 6w1 i bilansu 18mies. miala byc w styczniu, a bedzie w kwietniu. wiecie moe czy w Pl jest wymagana? cz tylko jesli sie jedzie za granice? tu w szpitalu bylo kilka przypadkw- emigranci- i dlatego teraz proponuja.
    Ania u nas w Polsce ta szczeionka jest obowiazkowa to jest szczepionka ktora jeszcze w szpitalu robia dziecku. Ja jak rodziłam w Irl drugiego synka to akurat tam weszła jako obowiazkowa ale nie szczepili odrazu tylko przysyłali zawiadomienie kiedy i gdzie sie wstawic tak jak u was. Takze moj synio mial dopiero zrobiona jak skonczył rok. Ale jakby nie była wprowadzona to mielismy sami szczepic u polskiego lekarza.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    catt brie- widzialam wczesniej zdjecie - b. fajne kolory wybralyscie i wzor i praktycznie tez, bo ciemny kolor

a o szczepionce juz sobie poczytalam... chyba Disie zaszczepie na to wczesniej
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    YZA swietne wiesci.

ja dzis miałam wizyte u diabetologa i mam zmieniona insuline nocna bo po Insulatardzie mialam wysypke taka w rodzaju pokrzywki. Jak sie nic nie bedzie dziac to nastpna wizyta dopiero 30 marca a gdyby cos sie dzialo to za tydzien.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów