Strona 716 z 1002
Pokaż wyniki od 7,151 do 7,160 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Figa Wlasnie z Nati mialam w 31 tyg ostatnie i nawet w szpitalu mi nie zrobili:/ Teraz juz jestem doswiadczona to bede tego zadala
    My bylysmy na spacerku z Nati.. Niedawno wrocilysmy.. Tak sobie na dworzu. Dosyc zimno :/
    Teraz nagotowalam kompotu z malin mrozonych i sobie siedzimy

Ja te biore kombinezonik do szpitala na wyjscie.. Ale nie jest ocieplany jakos mocno taki akurat na wiosne

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A wlasnie ja mam dziwna dolegliwosc najczesciej poznym wieczorem.. Moje nogi dziwnie sie zachowuja tak jakby dretwialy i musze ruszyc nimi zeby na chwile miec spokoj.. :/

Okraglinka to dobrze że u Was wszystko ok, tak myślałam że pochłonęła Cie przygotowania.
    Kombinezon grubszy też jest wyprany i czeka w razie chlodniejszych dni.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Sysia ja nie wiem jak to jest.
    Ale ja mam usg ze względu na to ze ostatnio Szymon był ułożony miednicowo, jeśli nie zmienił swojej pozycji to czeka Nas CC.

Może powinnaś powiedzieć lekarzowi ze prosisz o usg.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

O mnie
    spytam czy mi da skierowanie..

Takie pyszne sa pomidory malinowe w biedronce ale niestety drogie :/ Taki smak jak w sezonie mmmm

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie.

Wszystkiego najlepszego w naszym dniu

U nas dla odmiany piękna pogoda była i słoneczko nie szczędziło promieni
    Poprałam, poprasowałam, byliśmy na zakupach i teraz czas na odpoczynek i kawusię

Dziewczynki, piszecie że Wasza hemoglobina spadła do 11, kurcze, ja chciałabym choć 10.
    Dziś odebrałam świeże wyniki i nawet nie dobijam do 9,5.
    Już otrzymałam sms od swojego lekarza, że w poniedziałek ( mam być na KTG u niego w szpitalu ) dostane żelazo dożylnie. Później wizyta u niego w gabinecie. Zobaczymy czy nasza księżniczka przybrała coś od poprzedniej wizyty, tj. 2 tygodnie temu.

Na wyjście ze szpitala dla Oliwki nie mam jeszcze nic przygotowanego. Cały czas główkuję co mam zabrać.
    Oczywiście wszystko już poprane, więc wystarczy tylko wyjąć i wrzucić w nosidełko by mąż nie poległ z tym sam

Opcjonalnie : bodziak + pajacyk ( bawełniany, welurkowy ) Kombinezony mam dwa, jeden polarowy grubszy, a drugi z cieplejszego materiału z podszewką. Czapeczki dwie . A na wierzch kocyk? Mam z kapturkiem i bez, zastanawiam się który. I czy nada się do fotelika-nosidełka, bo przecież kocyki nie mają dziur na pasy. Tu mam zagwózdkę właśnie. Jeśli otulę dziecko kocykiem to mam nie zapinać pasów od fotelika? No ale co z bezpieczeństwem wtedy? Wiadomo, pas samochodowy, ale te z fotelika? Nosidło ma dodatkową wkładkę dla niemowląt.
    Ostatecznie mogę dokupić otulacz typowo fotelika z wyciętymi otworami na pasy które przechodzą między nóżkami.

Jak Wy ogarniacie ten temat?

A może najpierw ubrać dzieciaczka, zapiąć pasami i dopiero okryć kocykiem ?
    Matko, że na to wcześniej nie wpadłam
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 08-03-17 o 17:25

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Już po wizycie... mała waży 3050g... ułożona główkowo... szyjka trzyma, wody ok... Po rozmowie z dr decyzja że cc tak ok. 4-6 kwietnia ale ostatecznie ustalimy na następnej wizycie 29.03.

Ale pojadłam pizzy według katarzynki przepisu... i synek w końcu zaspokoił swoje zachcianki...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja na wyjscie ze szpitala przygotowałam Nikosiowi dwa komplety jeden an rozmiar 56 a drugi 62 w razie czego i ta sa komplety składajace sie z bodow i spiocha cieplejszego i mam tez cienszy spioszek przygotowany do kazdego kompletu i do tego spiworek nie za gruby i nie za cienki. do tego kocyk.
    Do fotelika wloze dziecko normalnie i zapne pasy a dopiero bede przykrywac kocykiem.

A tak wogole to ma dzis strasznego doła wyje non stop wszystko mnie drazni i denerwuje.Nie wiem co sie ze mna dzieje.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Co do hemoglobiny to moje wyniki juz byly w leopszym stanie a teraz znowu taka sama sytuacja jak u Okraglinki. Ja mysle ze to koncowy efekt ciazy a pozniej wszystko wroci do normy

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Dziewczynki Wszystkiego Najlepszego w Naszym dniu

Meg cieszę się, że pizza się udała i smakowała

Padam dziś już. Ciężki dzień od rana w ruchu. Do południa na mieście, polatałam po centrum i wróciłam obładowana Przyszły kocyki 100 na 150 bawełniane więc odebrałam. Wykupiłam aptekę- leki od alergologa plus wizyta w Yves Rocher. Mężowi kupiłam perfumy bo urodziny ma w sobotę, sobie kremy, szampony, faje obniżki miałam, dostałam kosmetyczkę, mini perfumy dla mamy serum na zmarszczkiogólnie zaszalałam. Chyba ostatni raz przed rozwiązaniem.
    W domciu odwiedziny, a to wujek, a to dziadki przyjechali jeszcze chrześnica była i trochę się z nią pobawiłam. Podziwiam dziewczyny, które mają dzieciaczki 1-2latka jak teraz dają sobie radę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów