Strona 713 z 1005
Pokaż wyniki od 7,121 do 7,130 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Sysia, gratulacje dla męża!

Moja jak w nocy nie chce spać to dostaje Mozarta i się uspokaja i ja ładnie zasypiam mój K. podczas jazdy lubi słuchać takich "basowych" szybkich piosenek, ale Mała tańcuje wtedy

Yza, super, że jest lepiej!

Catti, zawsze się łatwiej zdecydować jak nie my płacimy hehehe

Od jutra jeszcze 3 tygodnie!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Asia, Margo a jak Wasze dzieci reagują na inna muzyke? cokolwiek skrajnie innego od disco polo?
    Hi, hi nasza niunia także albo fanka albo nie lubi disco polo... ale podejrzewam że to pierwsze... Paweł też tak miał i teraz ciągle by z tatusiem słuchał... a do tego ciągle coraz to inne nowości disco z przedszkola przynosi.... a koledzy też fani... masakra co oni słuchają...

A co do innej muzyki to często aby się wycisz włączam moje ulubione utwory muzyki poważnej to niestety nie ma takiej reakcji....

Za to podczas jazdy autem to tak się rozpycha że masakra... dziś do południa wsłuchiwałam się czy kopie to potem nadrobiła jak jechaliśmy z Pawciem na zakupy...

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Moja nie lubi klasycznej muzyki. Ale jak byłam w 3-4 miesiącu to tylko disco polo było puszczane i może się przyzwyczaiła

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ann85 Zobacz posta
    Yza niech wód przybywa
    Kokon fajny, wcześniej nie wpadłam na takie cudo.
    U nas łóżeczko przygotowane do skrecenia ale samo złożenie to pewnie chwila przed. Pościel czeka wyprana i wyprasowana ale "ubierać" będą chłopaki jak będziemy wychodzić ze szpitala.
    Kocyk kupiłam jeden mojżesza, czyli taki ażurkowy, myślę że idealny na lato. Po synu mam jeszcze cieńsze i grubsze więc nie szaleje z ich kupnem.
    Ja muszę zamówić przewijak na łóżeczko, w sumie to chyba jedyny brak z mojej listy rzeczy niezbędnych.
    Meg w tym tyg. tylko 1000g. ??!!
    Ja dziś miałam wizytę u gin, wypisała mi skierowanie na gbs więc chyba coś się pozmienialo po kilku latach, ale taka zmiana mile widziana
    Mąż mi wcześniej nie mówił żebym się nie stresowała...... Dopiero teraz powiedział że Beata była jakieś 3-4tyg w szpitalu i urodziła..... Co do wagi tego wcześniaczka to dokładnie nie wiem... mąż coś wspominał o 1090g... Ale to on z kuzynem rozmawiał ja jakoś jeszcze się nie zebrałam aby zadzwonić...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dziekujemy

A u nas jest odwrotnie ja jestem fajnka disco polo he he a moj maz nie za bardzo ale musial sie przyzwyczaic he he

Moja niunia jest cicho jak disco leci, ale strasznie reaguje na glos swojego taty Gdzies nawet czytalam ze na meskie grube glosy bobasy reaguja
    Bardzo mozliwe ze taka wage moze miec wczesniaczek tym bardziej 29tyg.. Moja kolezanka miala usg w 30tyg skonczonym i jej niuniu mial 1300g a moja 1704g wiec zalezy tez jacy rodzice .. Duzo ma wplyw na to moim zdaniem.. Kazde w swoim tepie rosnie bobo

Tak mi dziwnie ze juz nie bede miala usg :/ Tez bym chciala wiedziec jak tam malutka juz urosla.. Kurcze czemu tak dziwnie zawsze trafiam .. Oszczednosci w nfz czy co ? He he

Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    No właśnie mój Maciek robi się aktywny w zasadzie przy każdej muzyce, tym bardziej jeśli jest głośna. No i oczywiście głos tatusia M. ma właśnie taki męski, niski głos i mały zawsze zaczyna przebierać kiedy tylko tatuś mówi do brzucha

Dzień dobry kobietki w dniu naszego święta życzę wszystkim udanego i bezbolesnego rozwiązania w terminie najlepszym dla naszych maleństwo.
    Ja od rana wstawiłam ostatnia pralkę prania dla malej, nosidełko naszykowane nawet spakowałam do niego ubranka na wyjście. I tak się zastanawiam czy body na krótki rękaw, kaftanik, spodnie i skarpetki plus na to welurowa pajac i czapka nie będzie za mało. Oczywiście jeszcze kocyk, termin koniec kwietnia więc mam nadzieję że będzie już ciepło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja też z rana życzę Wam kobitki kochana wszystkiego naj... bezbolesnych i bezproblemowych porodów, zdrowych maluszków i cudownej rodzinnej atmosfery w domu...

Sysia niby rodzice tego wcześniaczka raczej dorodnych rozmiarów bo tata kawał chłopa i do tego wojskowy a mama tez dość wysoka i taka normalnie szczupła... Ale czasami właśnie dziecko rośnie w swoim tęmpie...

Męża bratowa urodziła dwóch chłopców obaj 7 dni przed terminem i pierwszy miał 4160 a drugi 3160 czyli 1 kg różnicy... Aż jedna lekarka powiedziała jej że nie możliwe że taka różnica i że może podpalała w drugiej papierosy.... aż się dziewczyna zdenerwowała...

Ja też naszykowałam na wyjście taki polarkowy pajacyk z kapturkiem, do tego czapeczkę ale bawełnianą tylko że podwójny materiał. Do tego pod spód pajac i body z krótkim rękawem. A na wierzch kocyk... myślę że kawałeczek od szpitala do auta to nic się nie stanie... A w aucie też ciepło...

O mnie
    A my dziś wizyta u gina... bardzo ciekawa jestem co powie... ile malutka waży... i co ustalimy w sprawie porodu... no i dziś GBS pobiera...
    I powiem szczerze że nie nadaję się już na wyprawy do miasta... bo w poniedziałek zakupy i wczoraj podjechaliśmy z Pawełkiem po buty i gdzie się dało najbliżej podjechać to jechałam... I wczoraj wieczorem to ledwo chodziłam, tak strasznie mnie pachwiny i krocze bolało że nawet w nocy na łóżku nie mogłam się obrócic...

A Sysia może umów się na usg do innego lekarza??????

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witam
    Wszystkiego najlepszego w dniu naszego świeta, przede wszystkim zdrowych dzieciątek i łatwych porodów

Sysiasia ja chyba bym nie wytrzymała juz nie miec żadnego usg i nie wiedzieć ile dzidzia urosła,

MMMargo to bedziemy razem świętować

za mną nieprzespana noc ciągle sie kręciłam bo mnie bok na którym leżałam bolał i spojenie i wogole jakos brzuch , eh cięzko juz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów