Strona 710 z 1002
Pokaż wyniki od 7,091 do 7,100 z 10019

Kwietniówki 2017

Matko, u mnie już 37 tydzień leci...!!!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza cieszę się, że jest poprawa! Trzymam kciuki, by Was wypuścili jeśli tylko wszystko będzie ok.
    A co do kotów - masz jakiś sposób na odizolowanie ich od łóżeczka? Nie mam serca zamykać sypialni przed swoim kotem, bo będzie histeria, tym bardziej, że nie mamy tego nigdy w zwyczaju.

Póki co materac postawiony na sztorc, pościele zabrane i miejsce z automatu stało się chwilowo mniej atrakcyjne, bo kto by chciał leżeć na gołych deskach
    Martwi mnie tylko, co będzie później z Julą już. Czy kot odpuści, czy będzie wchodzić, czy potraktuje ją jak intruza, czy zignoruje?
    Ogólnie boi się dzieci, ich głosów. Wczoraj u sąsiadów w ogródku dziecko się bawiło. Mimo zamkniętych okien usłyszał coś i zaczął się kręcić niespokojnie po pokoju.

Noworodek to będzie rewolucja w domu, ale noworodek+kot to chyba kumulacja wrażeń.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Uff ledwo Was od rana nadrobiłam
    Posiedziałam sobie ponad 2 godziny czekając na wizytę u alergologa. Tyle chociaż, że smarkacze i kaszlacze się nie przytrafili. Ludzi mnóstwo, kolejka do rejestracji o 7 40 dodam na dworze bo przychodnia jeszcze nie otwarta, osób przede mną 8. Dobrze, że przeczucie miałam i mąż ze mną pojechał, zostałam w aucie a on stał w tej kolejce. Tam zawsze są cyrki, w między czasie doszły osoby do szczepionki na odczulanie. A pani doktor każe jedna na wizytę potem na szczepionkę, zrobiło się tego 12 osób. Brrrrr...... mam dość. A ludzi wpychających się z kimś z kolejki do gabinetu bo może jeszcze pani doktór ich przyjmie i z pretensjami z 4.
    Grunt, że leki powtórzone na astmę przy karmieniu też je mogę brać, w razie jak nie będę dawać rady claritina-przeciwhistaminowa, wolno od 2 trymestru, mogę brać, ale tylko do końca ciąży. Dostałam też steryd do nosa- bo olsza pyli i mam problem z wiecznym katarem, trochę tego się nazbierało. W razie W mam przychodzić i pchać się bez kolejk mówi, że mnie zawsze przyjmie.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Yza super, że pomalutku wszystko się dobrze układa. Może faktycznie pójdziesz do domciu i doczekasz terminu planowanej cesarki. A z tą dietą wiem jak jest umnie patrzą jak na wariata jak mówię czego jeść nie mogę, a teraz jeszcze plus ta dieta cukrzycowa, jest wesoło. Niektórzy nigdy nie zrozumieją i mam to ostatnio gdzieś, staram się nie denerwować. Najgorzej jak wizyta u cioci, babci a człowiek nic oprócz herbatki lub ma swoje jedzenie, obraza majestatu

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Co do kocyków mam na razie 2 jeden polarowy i jeden bawełniany, jeden zamówiony i jeszcze jakiś mamy dostać, 2 rożki i 2 śpiworki. Mam popraną pościel, ale założymy dopiero na szybko jak wrócę ze szpitala, aby się nie kurzyło. Kołderki i poduszki jeszcze nie kupiłam bo planuje używać ich najwcześniej zimą. Tak to mam rożki i śpiworki do wózka też śpiwoek a latem cienki kocyk właśnie ten z bawełny, w razie upałów zwykła flanelowa pieluszka starczy.
    Prześcieradło polecam bawełniane z gumką i nieprzenikalną membraną, zwykłe białe można prać nawet w 90 stopniach, prałam i jest super, mam też takie frote. Do wózka też mam prześcieradełko na gumce, w sumie 2. Na przewijak pieluszka terowa czy flanelowa myślę, że starczy.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Temat kotów u mnie znany. Przy córce pokój jednak izolowałam aby sierściuch się nie pchał, ale jak już się pojawiła na świecie, ciężko było upilnować. I nie raz go przyłapałam w łóżeczku na pościeli, jak mała była ze mną np. na spacerze, a ktoś z domowników wietrzył i kotek cyk myk przez okienko. Z dwa razy zmieniłam po takim wyczynie całą pościel, potem dałam spokój, kot w sumie też odpuścił.
    Teraz mieszkamy na piętrze i okno w sypialni naszej gdzie mały będzie spał ma tylko wielkie okno balkonowe, a kotek mój zdolny po drzewku na balkon i już jest Zobaczymy jak to latem będzie, nie upilnuje się.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Nasze koty nie wychodzące na szczęście więc nie przyniosą niewiadomo czego. Na balkon tylko, a ten zasiatkowany jest.
    Sposób na koty? Jak one mnie widzą, to już uciekają bo wiedzą, że nie mogą spać na rzeczach Lucynki, ale niereformowalne są. Myślę, że najważniejsze to nie pozwalać i pokazać, że to nie ich miejsce, przeganiać i już. My też nie zamykamy pokoi. U Uli, a raczej z Ulą śpią, albo obok niej przytulone, albo w nogach. Czasami się Mała wkurza bo nie może się przez nie przykryć, ale to wygoni je i tyle. Nauczyła się dawać sobie z nimi radę

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cattie, mój J też twierdzi, że pojedzie po fotelik, kupi i już. A nawet jak nie zdąży, to mamy po Uli uszykowany. Mój J bezstresowy jest

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Do wózka też mam przescieradelko a nawet nie wiem czy nie dwa bo jedno nieprzemakalne a drugie zwykle na gumce.
    Łóżeczko turystyczne mamy kwadratowe wyniosłam je na strych miesiac temu bo Julia nie śpi w dzień ale dla noworodka się nie przyda. Dopiero jak będzie siedzieć czy raczkowac, teraz potrzebuje czegoś żeby mała w tym spała i leżała.
    Yza oby wszystko było dobrze i udało się wrócić do domku. Czemu ma wywrocic? Bo wózek jest jednak wysoki a Julia ma ok 95cm wzrostu i będzie chciała zajrzeć do siostry i przechyli na bok i wypadek gotowy. Muszę kupić jakąś kołyske tylko średnio mi się podobają te drewniane.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Palina, kołyskę też może wywrócić patrząc w ten sposób. Bardziej właśnie łóżko turystyczne jeśli obawiasz się przechylenia przez córeczkę.
    My się na kołyskę nie zdecydowaliśmy właśnie ze względu na możliwość przechylenia, tylko u nas koty na pewno by z tej opcji korzystały choć właśnie drewniane kołyski, albo kosze Mojżesza są śliczne

Już po kolejnym KTG, Mała szalała. Zaraz idę po lody położna zachwalała jedne więc trzeba sprawdzić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów