Strona 709 z 1006
Pokaż wyniki od 7,081 do 7,090 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Macierzanka, broń Boże nic nie neguję Pisałam o sobie, że na początku chciałam mieć wszystko, te piękne zestawy z minky 11-elementowe, bo wydawało mi się potrzebne i konieczne. Teraz zmieniłam front (zapewne przez te wszystkie wydatki, bo gdybym pieniądze z kranu płynęły to bym kupiła większość tego, co oglądam ), być może w drugą skrajność wpadam.
    Jestem jednak niedoświadczoną mamą, więc mogę się w wielu kwestiach mylić. Wyjdzie w praniu.
    Masz rację, że taki wkład do wózka mógłby być praktyczny. Poszukam w internecie i może kupię

Podpytam jeszcze koleżankę, która jest na świeżo z tematami, może coś doradzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Maminka89, absolutnie nie kupuję wszystkiego co mi w oko wpadnie myślę że prześcieradło do wózka mogłoby być praktyczne bo nie będzie się rolowalo, a zawsze łatwiej to wyprać i szybciej można zmienić niż mając tylko jeden pokrowiec na materacyk ten dołączony do wózka. Po prostu pytam Was czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii
    Ja zamiast prześcieradła to kładłam taki cienki kocyk na spód... I co do kocyków to radzę nie kupować dużo... Ja do Pawełka kupiłam jeden taki milusi... i jeden większy cieplejszy jeszcze po mojej siostrze mama mi dała...

A parę dostałam na prezent jak przychodzili nas odwiedzić.... A w razie czegoś można dokupić coś w międzyczasie...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Widzę, że u Was też już przygotowania na pełnej parze
    Do mnie dotarła dziś kolejna dostawa pieluszek tetrowych. Już wyprane i suszą się na balkonie
    Czekam jeszcze na kuriera, bo zamówiłam podkłady dla siebie na lózko po porodzie, wkladki laktacyjne i oliwkę Linomag dla Małego. I bede mieć cały komplet.
    Można bedzie zasunąc torbe szpitalna i czekac na godzinę "0" a czuje ze to juz niedługo.
    Młody się okropnie wypycha, do tego brzuch sie czesciej napina, musze zakładac ciensze podpaski, bo wkladki juz niestety nie wyrabiaja z iloscia wodnistej wydzieliny :/ no i obrzeki
    .. paskudne.. cale nogi, stopy (musze kupic buty rozmiar lub dwa wieksze) i dlonie.. masakra
    I cisnienie w rozjeździe - 150/80 lub 130/95..
    Wizyta u gin dopiero 20-ego, mam nadzieje ze wytrzymam.
    Trzymam reke na pulsie i w razie w kazal mi od razu przyjechac na oddzial do szpotala.

Jutro jadę zrobic wymaz. Mam nadzieje ze wynik bedzie w porzadku i ze nic mi sie "tam" nie wykluło

Palina na gardlo herbatka z cytrynka i miodem, sok malinowy
    A do psikania tylko tantum verde.
    Zdrowka zycze

Trzymajcie sie dzielnie

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    właśnie też się zastanawiałam nad prześcieradłem do wózka, ale chyba jednak postawie na kocyk/pieluchę, prześcieradło i tak przemoknie przecież. No chyba żeby jeszcze podkład do przewijania pod spodem dać... no nie wiem, pomyślę

Palina, my mieszkamy w piętrowym i w spadku dostaliśmy turystyczne łóżeczko. Chyba do niego będę po prostu materac znosić z góry na dzień

Torba tez juz spakowana i tak przeglądałam listę wyprawka dla mnie i Małe i brakuje mi jedynie staników do karmienia. Polecicie jakieś? Oczywiście najlepiej jakieś niedrogie, bo niestety jak któraś wspomniała pieniądze z kranu nie lecą

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja mam dwa prześcieradła do łóżeczka http://allegro.pl/przescieradlo-jers...MzgyNDNmM2E%3D
    w rozmiarze 140x70 bo takie mam łóżeczko i do wózka http://allegro.pl/przescieradlo-do-w...YTY5NDc5NTU%3D.

Zamówiłam też pieluchy pampersa na emag.pl (stare agito) bo są w promocji 39 zł za paczkę (w marketach widziałam po ok.50) no i przesyłka jest gratis więc dostawa za free pod drzwi jest dobra na przesyłkę czekałam niecałe 2 tyg. więc dośc długo ale nie zależało mi wczesniej więc ok.

Staniki do karmienia - takie po domu - to polecam miękkie bawełniane, w zwykłych sklepach z bielizną dostaniesz, nie są drogie, nie są piękne ;p ...ale wygodne
    A z takich ładniejszych to ja polecam Alles cudne są...jak normalne, piękne, koronkowe... ale dla mam karmiących Jednak inna półka cenowa już... ja nrazie mam jeden, ale na pewno dokupię jak karmić będę, bo na wyjście na wiosnę i w lecie byleczego nie założe pod bluzki...

Przewijak i pokrowiec na niego kupiliśmy przy córce ... okazało się to zbędnym wydatkiem, jedno i drugie Nawet teraz z piwnicy nie przynosiłam

Prześcieradła z frotte nie lubię, polecam te z jerseju ... chyba firma MATEX jak dobrze pamiętam ma fajne
    http://www.smyk.com/przescieradlo-je...A&gclsrc=aw.ds. cos jak to...

My byłyśmy na długim spacerze, aż nas krople deszczu przegoniły..i po pogodzie pięknej :/ ale na poczcie załatwiłam co miałam załatwić, bibliotekę też zaliczyłyśmy

łóżeczka turystyczne polecam - inwestycja na bardzo długo, bardzo wygodna potem jako kojec może służyć nie wspomnę o ewentualnych wyjazdach... bardzo sobie chwalę zakup takiego sprzętu, chociaż nie mieszkam w dużym domu...

A na początek to chociażby kosz na kółkach itp. to fajne rozwiązanie - do czasu jak dziecko nie zaczyna siadac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Wcześniej się rozpisałam, ale mi wykasowało :/
    My na przewijak mamy takie bawełniane materiały, po Uli jeszcze, kładłam je i tyle, dość często trzeba zmieniać, a ściąganie nie przeszkadzało. Do wózka używałam kocyka i teraz też tak będzie. Za każdym razem przed spacerem i tak poprawiałam wózek więc nie ma dla mnie różnicy.
    U mnie łóżko nie ubrane dla Małej, wszystko wyprane, wyprasowane czeka, ale ubierzemy zapewne przed samym spaniem, ewentualnie J ubierze przed naszym wyjściem ze szpitala.
    Teraz nie ma sensu bo koty miałyby istny raj!
    Po fotelik J nie pojechał, nie wyrobił się rano, jutro ma ogarnąć temat - śmiać mi się z niego chce bo odwleka to jakby to spójne było z moim porodem.
    Rozmawiałam dziś z moim gin - w czwartek kolejne badanie wód i jeśli się ilość znowu poprawi, to mnie wypuści do domu więc już wypiłam dziś ponad 2'5 litra!
    Uli nic nie mówimy dopóki dezycja nie będzie pewna. Położne już ją znają na oddziale i codziennie o nią pytają niektóre nawet twierdzą, że takie odcięcie pępowiną przed porodem w końcu się przyda. Oby tylko przez to była zdenerowana na Lucynkę. J z nią dużo o tym rozmawia i tłumaczy.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Też nie lubię prześcieradła z frotte :/ ble... jersey mamy dla Lucynki, podobnie jak dla Uli.
    Palina, a czemu córka ma przewrócić wózek z Małą?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Yza, to pij, pij nie wody się powiększają

Co się martwisz... ma jeszcze chłop czas jak już urodzisz to chwilę będzie miał na ogarnięcie tematu, ale wybrać już będzie musiał z fotelikiem wtedy się zdecyduje
    Z Ulą na pewno się uloży wszystko dobrze, skoro obydwoje z nią rozmawiacie, tłumaczycie... dzieci bardzo dużo rozumieją... czasami mam wrażenie, ze dużo więcej niż niektórzy dorośli (patrz chociażby historie z naszymi rodzinami niejednokrotnie...)...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów