Strona 708 z 1002
Pokaż wyniki od 7,071 do 7,080 z 10016

Kwietniówki 2017

u nas z pościeli są tylko prześcieradła muszę jeszcze ze 2 zamówić bo kupiliśmy tylko jedno bo było na stanie. Poza tym mam śpiworki grubsze i dwa cieniutkie, no i rożek jeden mamy bo u nas do szpitala polecają. Muszę wyprać jeszcze rożek i prześcieradła. Zastanawiam się też nad tym żeby wyprać pokrowiec od materaca bo mocno pachnie fabryką

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Moja Jula ma chyba akcję "ruszamy się na wiosnę". Od kilku dni jest porządnie ruchliwa, wczoraj przechodziła samą siebie. Na wieczór aż mnie brzuch rozbolał jak na okres i mąż kazał mi dziś już spakować torbę na jakby co, bo on w stresie nie wie, co miałby mi spakować.
    W nocy też czułam i małą i brzuch, aż z tego stresu śniły mi się sny o odejściu wód i porodzie...
    Nie jestem z tych panikujących, zawsze opanowana i na chłodno wszystko,ale wczoraj się trochę zestresowałam.
    U mnie wszystko musi być zgodnie z planem, z ustalonymi datami itp, a każda zmiana wywołuje zdenerwowanie. Tłumaczę sobie, że dziecko to co innego i nic się nie da zaplanować, ale gdzie tam... Mój mózg analityka wie lepiej

Zatem plan na dziś to torba i szarlotka na odstresowanie.

Jutro wizyta u gin i wieczorem sesja z brzuszkiem. Miałam plan, że z tej okazji pójdę do kosmetyczki, na pedicure, do fryzjera, tak by się odgruzować, ale praktyczne podejście (i budżet) zwyciężyło i wczoraj sama ogarnęłam stopy. Ciężko było, jak słoń w składzie porcelany, ale jakiś tam efekt jest

Co do pościeli to mam wypraną i leży złożona w łóżeczku, czeka na prasowanie. Niestety kot jak się nie interesował tym kącikiem tak od dwóch dni wchodzi do łóżeczka i zagrzebuje się w kołderce... Nie jestem w stanie upilnować go 24h, krzywdy tym nie robi, ale boję się, by nie wymyślił sobie, że to jego kolejne miejsce i Julę potraktuje jak intruza...
    Kolejne wyzwanie przede mną..

Dziewczyny zamawiałyście prześcieradła czy kupowałyście lokalnie? Jeśli zamawiałyście to dajcie znać gdzie i czy zadowolone jesteście z jakości. Myślałam o frotowych, np takich: http://allegro.pl/przescieradlo-frot...ant=5373912420

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Dziewczyny zamawiałyście prześcieradła czy kupowałyście lokalnie? Jeśli zamawiałyście to dajcie znać gdzie i czy zadowolone jesteście z jakości. Myślałam o frotowych, np takich: http://allegro.pl/przescieradlo-frot...ant=5373912420
    Ja zamawiałam 6 lat temu więc dokładnych namiarów nie podeślę ale dla mnie fajniejsze od tych z frote są prześcieradełka z jerseyu... nic się z nimi nie dzieje po praniu.... a frote to się pomechaci i się takie grudki porobią... przynajmniej u nas tak było... i teraz tylko jersey kupuję...

1 szt z jersey'u mam, zanim zamówię zobaczę jak to się w praniu zachowa a do wózka kupujecie prześcieradła bo są na gumkę o wymiarze 38x80 i zaczęłam zastanawiać czy taki patent ma sens czy nie. Podobnie pytanie prześcieradła na przewijak? ma to sens czy lepiej podłożyć np tetrę czy inny podkład?

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    1 szt z jersey'u mam, zanim zamówię zobaczę jak to się w praniu zachowa a do wózka kupujecie prześcieradła bo są na gumkę o wymiarze 38x80 i zaczęłam zastanawiać czy taki patent ma sens czy nie. Podobnie pytanie prześcieradła na przewijak? ma to sens czy lepiej podłożyć np tetrę czy inny podkład?
    Na poczatku miałam w planach kupić wszystko, co tylko zobaczyłam na stronach internetowych.
    Teraz jednak trochę otrzeźwiałam i uznałam, że na ten moment nie kupuję nic ani do wózka, ani na przewijak. Będę kładła pieluszkę na przewijak, do wózka pewnie podobnie plus ew. kocyk cienki na spód czy na wierzch.

Z kocykami jak patrzę na Wasze zbiory to jestem ubogo wyposażona: 1 cienki z bawełny, 1 lekki jednowarstwowy polarkowy i 1 dwuwarstwowy (polarek plus jakiś futrzak). Mam jeszcze śpiworek do spania, jakby welurkowy/pluszowy i 1 rożek.

Najwyżej się dokupi. Teraz kompletnie nie wiem, co mi się sprawdzi, a co nie, więc wolę nie kupować za dużo.
    Mama jest przygotowana, że jeśli czegoś nam zabraknie to ona wie gdzie kupić i przybędzie z odsieczą.
    Wczoraj też poprosiła, bym przygotowała jadłospis na tydzień, co mam zamiar jeść po porodzie, bo musi się już przygotować

Zapowiada się ciekawie

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja prześcieradła tez mam z Jersey'u. Po praniu są ok. Bardzo miłe w dotyku.

Kokon dostałam od bratowej. Już czeka wyprany . Marka Sleepyhead, ale nie wiem czy są dostępne w Polsce.

Pokrowiec od materaca tez wypralam. Byłam w szoku jak szybko wysechł. Dobry prognostyk .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ochraniacz do łóżeczka kupiłam ale planuje założyć dopiero jak mały zacznie się wiercić i obijać o szczebelki. Na początek ńie zakładam.

Ja mam prześcieradła z frotte i są ok. Na przewijak też mam z frotte pokrowiec ale to wszystko po Julce, jak się ubrudzilo to kładlam pieluchy tetrowe tylko one trochę jeździły po tym przewijaku.

Pytanie do mam które mają duży dom i piętrowy czy kupujecie drugie łóżeczko, kołyske, lub kosz na parter skoro spicie na górze? Bo Julka miała pożyczone kosz i wózek też był używany w domu. A teraz nie wiem co zrobić bo Julka może mała wywrocic z wózka.

Maminka89, absolutnie nie kupuję wszystkiego co mi w oko wpadnie myślę że prześcieradło do wózka mogłoby być praktyczne bo nie będzie się rolowalo, a zawsze łatwiej to wyprać i szybciej można zmienić niż mając tylko jeden pokrowiec na materacyk ten dołączony do wózka. Po prostu pytam Was czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów