Strona 707 z 1002
Pokaż wyniki od 7,061 do 7,070 z 10016

Kwietniówki 2017

Magdzia, nie pamiętam ile dni dokładnie, ale też chwilę czekałam...

Dzisiaj u nas pogoda piękna, Mała lepiej więc jakiś spacer w południe zaliczymy sobie na pewno...
    Ja wywaliłam pościel, nastawiłam pralkę... ogarnęłam ogólnie dom więc w sumie nie jest źle..za chwilę idziemy coś plastycznie dłubać

Miłego dnia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Paulina, ja na gardło brałam Prenalen, i Tantum Verde. Gdy jednak przeziębienie wróciło ze zdwojoną siłą i pojawił się paskudny kaszel i chrypka, lekarz pozwolił mi brać tabletki do ssania z solą emską.
    Ponad to herbata z cytryną i sokiem malinowym. Ważne by cytryny nie wrzucać do wrzątku bo traci na wartości.
    Miodu nie mogłam choć lubię, wymiotowałam po nim dalej niż widzę. Aż do dziś czuję niesmak na samą myśl.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Magdzia ja na pierwsze zamowienie z gemini długo czkealam prawie 2 tygodnie wiec spokojnie na pewno przyjdzie. Drugiie juz miałam na 3 dzien.

Palina ja nagardlo tez brałam Prenalen gardło i tantum verde do psiukania. Ale sprobuj tez zwykle landrynki ja tak robiłam jak były pocztki jak mnie gardło bolało tak mi zalecił lekarz bo w sumie te wszystkie tabletki do ssania sie nie wiele roznia od zwyklych landrynek.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Dziewczyny mam pytanie czy wy już ubierałyście łóżeczka w pościel bo ja jeszcze nie bo mi sie to wszystko okurzy jeszcze . Dziś dopiero mam zamiar poprasować pościel i przygotować męzowi że jak będe juz w szpitalu i Nikoś sie urodzi to dopiero przed przywiezieniem ze szpitala ma ubrac posciel.
    Ja wczoraj poprasowałam pościel i ubrałam łóżeczko. Przykryłam wszystko czystym prześcieradłem żeby się ńie kurzyło właśnie.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Ja zamawiałam na gemini raz i przyszło za 2-3 dni... to pewnie zależy co zamawiałaś i może akurat nie mają czegoś na stanie...

A co do łóżeczka to nawet nie rozpakowane... bo mąż dopiero w sobotę pozdejmował ze strychu po pawełku rzeczy... dziś biorę się za nosidełko.... bo jutro wizyta i nigdy nic nie wiadomo co może powiedzieć gin...

A łóżeczko mam zamiar w następnym tyg rozpakować, poprzecierać i w częściach obstawić w pokoju a skręcić to zrobi to mąż jak już urodzę a resztę poubiera mi siostra... wszystko uprane, gotowe i czeka... pokażę jej tylko co i jak... ale ochraniaczy na początku ja nie zakładam na łóżeczko bo po 1wsze nie będę widziała z mojego łózka co mała robi a po 2gie ostatnio czytałam i oglądałam że filmiki że z ochraniaczem jest słaba cyrkulacja powietrza i robi się taki kokon wypełniony dwutlenkiem węgla wydychanym przez dziecko...
    Przy Pawle chyba podświadomie też ochraniacz założyłam później jak już się kręcił i uderzał o szczebelki...

A i co do wcześniaków to mojego męża kuzyna żona urodziła w piątek w 28 albo 29 tc... coś ok. 1090g z tym że już chyba ze 3-4tyg leżała w szpitalu więc maleństwo dostało wszystkie leki na rozwój płuc itp.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    ja polecam bardziej Tantum Verde, Prenalen łagodziły ból na chwilę, ale nic się nie poprawiało

U nas dzisiaj, po wielu przekładaniach, w końcu pierwsza wizyta położnej, ponoć równa babka, przed 11 ma przyjść

Pogoda piękna, może bardzo ciepło nie jest, ale można okna otworzyć i czuć taką świeżość

a ja rozważam ... kokon chociaż wcześniej pisałam, ze na pewno nie...
    Ale przy Starszej, nie wiem czy nie byłoby to dobrym pomysłem... dziecko nie wypadnie, a Mała mogłaby spokojnie koło Brata leżeć...
    Macie jakieś fajne sprawdzone? ... Polecicie jakieś?
    Ale jeszcze się zastanawiam...szkoda, że nikt raczej się nie domyśli, żeby coś takiego kupić... no chyba, że podpowiem konkretnie...

Oglądałam te od Makaszki... Z Tiny Star sa piękne, ale już sporo droższe... znam te firmy z fb. Na allegro jest tego sporo, ale właśnie boję się jakości...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    a łóżeczko u nas stoi... i służy za pojemną półkę
    Ale jako, że może się okazać że za 2 tygodnie pojawi się lokator (!!!) to muszę męża pogodnić i ogarnąć temat... leżą tam teraz spakowane większe rzeczy dla Małego, plus ciuchy po Ani, które są do sprzedania lub oddania... jakoś ciągle nam brakuje czasu na ogarnięcie tapczanu, żeby to schować już...
    Pościel wyprana, wyprasowana...ale założona będzie dopiero jak wrócimy, bo to chwila moment przecież.
    O właśnie musze materac trochę powietrzyć...

Dobra idziemy na spacerek

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    I pościeli żadnej nie mam, uznałam, że będziemy kocyków tylko używać, już poprawne. Ochraniaczy też na razie nie zakładamy.

Ojejku, Meg, a z Maleństwem wszystko w porządku?

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    I pościeli żadnej nie mam, uznałam, że będziemy kocyków tylko używać, już poprawne. Ochraniaczy też na razie nie zakładamy.

Ojejku, Meg, a z Maleństwem wszystko w porządku?
    Wydaję mi się że tak. Bo to mąż z kuzynem rozmawiał a wiadomo jak facet z facetem o takich sprawach rozmawia... Ja jeszcze nie dzwoniłam do Beaty więc dokładniej nie wiem... stwierdziłam że dam jej czas aby ochłonąć po tym wszystkim... Ale jestem dobrej myśli...

Właśnie wrzuciłam do pralki na odświeżenie z nosidełka cały ten materiał... stwierdziłam że nie ma się na co oglądać...
    Ostatnio edytowane przez MegW ; 07-03-17 o 09:36

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów