Strona 705 z 1006
Pokaż wyniki od 7,041 do 7,050 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Ale się rozpisałyście...

Co do niani polecam MaxCom jesli komuś zależy by był dobry i daleki zasięg... ja takiej potrzebowałam i super się sprawdziła miała zasięg 2km... sprawdzałam jadąc autem... A działała po kilka godzin dziennie bo Pawełek sporo w dzień spał wiec dużo rzeczy mogłam w tym czasie zrobić na dworze... Teraz też taką kupuję...

Ja miałam pierwsze cc ze względu na brak postępu porodu... a teraz mój gin powiedział że mogę wybrać jak chce rodzić... zobaczymy w środę jak malutka jest ułożona i ile waży... ale i tak za sugestią mojego ortopedy chyba zdecyduję się na cc choć bardzo się boję...

Tamtym razem miałam lewatywę w szpitalu i tym razem jesli będą proponowali to też skorzystam.. bo potem jest przez jakiś czas spokój i organizm może dojść do siebie...

Odebrałam wyniki na moje oko bardzo dobre... tak się o chodziłam po mieście że teraz padnięta jestem... ale jutro jeszcze raz muszę wziąść Pawcia do miasta bo wypatrzyłam fajne wiosenne buty takie wyższe i z usztywnianą pietą żeby dobrze nogę trzymały... więc jutro kolejna wyprawa po przedszkolu...

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Frezyjka z tymi cukrami to czasem nie wiadomo... ja też dziś skusiłam się na dwa kawałeczki ciasta bo miałam gości a do tego jeszcze obiad i po godz. 104
    A czasami po samym obiedzie jest wyższy...

Maminka tam jest ok 990 osób z czego udziela się może połowa, ja też tylko czytam i się nie udzielam.
    Sysia tak to jest ta grupa.
    Yza nie przejmuj się bo szkoda nerwów i malej, przecież napewno nie zaszkodzilas córce tym że nie jesz mięsa.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Konkretnego terminu nie mam wyznaczonego. Wszystko zależy jak to będzie, ale faktycznie miałam być cięta pod koniec marca.

Strasznie się dziś spłakałam tak mi się przykro zrobiło, że powiedziałam J by zadzwonił do moich rodziców i powiedział im, że mają do mnie nie dzwonić i nie przyjeżdżać. Mama stwierdziła, że te problemy to przez moje złe odżywianie czytaj "niejedzenie mięsa"! Eh... tak mi się przykro zrobiło, taki żal poczułam...
    Dr wie, że nie jem wszystkiego, wyniki mam dobre, ale dla nich to się nie liczy - najważniejsze, że mogą znowu się doczepić do tego i tym razem uderzyć w czuły punkt czyli że szkodzę Lucynce
    J się wściekł jak mu powiedziałam i ciekawe czy jakaś awantura nie wyszła z tego...
    Yza trzymaj się kochana... bardzo dobrze rozumiem jak się poczułaś... najgorszy jest brak współczucia i wsparcia ze strony najbliższych... przeszłam to po porodzie z Pawełkiem... bo spędziliśmy dwa tyg w szpitalu... najpierw Paweł miał żółtaczkę a potem ja infekcję i antybiotyk...

No i oczywiście ja miałam już dość tego pobytu i mąż też... A jego mądre siostry (wtedy jeszcze panienki - czyli bardzo doświadczone w kwestii macierzyństwa) i oczywiście teściowa i pół jego rodziny... natłumaczyli mu że to wszystko jest moja wina... no i oczywiście byłam tą czarną owcą bo nie udało mi się urodzić dziecka naturalnie tylko cc musieli mi zrobić...
    Ale najgorsze że mój m też tak zaczął myśleć i nawet otwarcie mi to powiedział... też się spłakałam i powiedziałam żeby wcale do mnie nie dzwonił ani nie przyjeżdżał do szpitala, że sobie dam radę sama...

Dopiero przejrzeli na oczy i zmienili zdanie jak męża kuzynka ze śląska też miał cc a potem jego siostra... to wtedy już cc nie było takim wielkim przestępstwem ze strony kobiety rodzącej...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza trzymaj sie i nie przejmuj sie tak bo to ze nie jesz miesa to napewno nie zaszkodziłas małej przeciez jadlas co innego i pewnie tez zdrowego. Najgorsze jest pojecie osob w wieku naszych rodzicow i babc ze oni wszystko wiedza lepiej.
    ja tez sie wczoraj wkurzyłam na mame {t } ale to dlatego ze ciotka sie mnie pytala jak sie czuje i martwi sie o moja cukrzyce a ona stwierdziła ze z cukrzyca mozna zyc i nic strasznego sie nie dzieje i ze jak ja mam sie czuc przeciez normalnie nic mi sie nie dzieje i ze czuje sie jak przy koncowce. Dała mi wyraznie do zrozumienia zebym sie nie uzalała nad soba a wcale nie wie jak ja sie czuje bo nie mieszka z nami a to ze caly tydzien chodzic nie mogłam przez kregosłup to ja to nie interesowalo. Bo ja mam byc cały czas na siłach a inni maja lekki stan podgoraczkowy to juz sa obłoznie chorzy wedlug niej a ja musze byc zawsze zdrowa.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Kurcze dziewczyny nie wiem chyba pomału sie zbliża porod bo mam coraz wiecej wydzieliny z pochwy wkładke wymieniam co troche boli mnie krzyz i podbrzusze coraz czesciej. Obym dotrwała do 36 tygodnia.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Kurcze dziewczyny nie wiem chyba pomału sie zbliża porod bo mam coraz wiecej wydzieliny z pochwy wkładke wymieniam co troche boli mnie krzyz i podbrzusze coraz czesciej. Obym dotrwała do 36 tygodnia.
    To ty się kładź do łóżka i odpoczywaj.... bo już nie dużo ale jeszcze troszkę musisz pobyć w dwupaku...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Sysiasia44 dobrze mi wyszło cos ok 5, ma byc poniżej 34 taka była podana norma, wiec jest ok, ale kazał mi co jakis czas sprawdzac bo to niby nie jest powiedziane ze zawsze bedzie dobre jeśli jakies tam problemy z tarczycą mam, ogólnie po porodzie mam zmniejszyć dawke leku o połowe a potem ponowne badania i bedziemy sprawdzać czy wogóle odstawiamy i jak tsh sie będzie zachowywać

współczuje wam przejsc z teściami czy rodzicami, ja raczej nie powinnam narzekać bo u mnie spokój a mama to chyba az za bardzo sie martwi i przejmuje każdym moim steknieciem ale ona zawsze taka była,

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    no oby jeszcze nie bo faktycznie pasuje jeszcze w dwupaku chwile pociagnąc,
    ja ostatnio mam schiza przez to ze mam ciągle duzo wydzieliny ze mi wody wyciekają, ale lakarz nic nie mówił zeby było ich mało wiec to chyba takie moje odczucie,
    tyle mialam w głowie pytań do lekarza a połowy zapomniałam, cos nie tak z ta głową ostatnio

O mnie
    wiecie kolejny raz dociera do mnie jaki to cud, mały waży teraz tyle ile ważyła córcia przy urodzeniu 3390 i wiecie jakoś nie moge sobie wyobrazic ze taki człowieczek juz spory siedzi w brzuszku piekne to jest

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów