Strona 70 z 327
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    witam ja juz naszykowane na jutro do szkoly i maly teraz bajki i zaraz spac.. jutro mam wolne a w pt o 16 wizyta. juz nie moge sie doczekac

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    a u nas USG i mam nadzieję, ze wszystko będzie ok, to 20.09 będzie najwspanialszy prezent na naszą pierwszą rocznicę, która będzie 19.09
    Inaczej jak dobrze być nie może
    Jednak póki co nie rozmawiamy jeszcze na temat imienia dla dziecka czy chrzestnych tak na poważnie tylko czasem jakieś hasło rzucone będzie.
    Mam takie imię dla córki ( tak jakoś czuję, że tak będzie), które nie spodoba i nie podoba się rodzinie męża, mają taką przemądrzałą ciotkę o tym imieniu i nikt jej nie lubi, a mnie to imie się tak bardzo podoba....

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    hej a ja dziś znów zaliczyłam plamienie. Wszystko było ok wstałam pojechałam do sklepu i wracając wyciągnełam z bagażnika torbę z zakupami i nie zdażyłam wejść po schodach jak czuje że coś mokro mi i co i poleciało troszkę ciemno brązowej może bordowej wydzieliny. Myślałam, że @ się rozkręca ale nie wytarłam, umyłam i cisza.....co jakieś 2 siusianie na papierze taki kolor kawa z mlekiem z takim niteczkami. ;;/.

Pojechałam do mojego lekarza na konsultację po ostatniej wizycie. Opowiedziałam o tym skrzepie i o dzisiejszym i powiedział, że jest ok. Kazał luteinę rozłożyć rano jedną i wieczorem drugą i odpoczywać.

do środy 7.09 jestem na zwolnieniu bo syna mam chorego ;/.

10.09 mam usg bo mi przesunął je po dzisiejszym .

Powiedział, że tak jak patrzy na to wszystko to rzeczywiście może ta ciąża młodsza jest i przypomniałam sobie, że cykl przed ciąża trwał 42 dni.
    wg tego http://dziecko.haczewski.pl/index.ph...9&dzisrok=2016 na wizycie tego 10.09 bede dopiero wg owulacji 5ti 6 dni. masakra z tym wszystkim.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    A ja dziś szłam.jak słoń z dziećmi z sklepu, ciągła mi się droga jak nie wiem co ..
    Aż się śmiałam...
    Odpoczelam chwile mała.marudna dość dokazuje .
    A potem nosiłam.trawę i rozpalilam w piecu ogień Masakra teraz mnie boli brzuch .
    Boże jaka ja głupia .zamiast sie o szczedzac w ciąży to ja muszę coś robić ciągle he .

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Stokrotka to moze mialam racje i jest wczesniej niz zakladalas. Uwazaj na siebie i dbaj o siebie.
    Zdrowka dla syna ciekawe kiedy moj sie rozchoruje bo pewnie sie zacznie niestety
    Trzymam mocno kciuki by wszystko bylo ok

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    My też już gotowi do szkoły. Mamy na 10 to nie tak źle.
    Stokrotka faktycznie może ten cykl też byłby taki długi. Trzymam mocno kciuki !

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Już tyta pierwszo klasisty uzupełniona
    W ogóle taka jestem na nerwach...
    Córka rok temu chodziła z synem.do przedszkola było fajnie miała rechabilitacje ..psychologa takie ćwiczenia by nadazala za rówieśnikami.
    W marcu tego roku rozdawali kartki z przedłużeniem czy dziecko będzie chodziło dalej kolejny rok.
    Min w ten dzień wypadła wizyta z mają u psychologa i nic nie wiedziałam.o tej kartce a nauczycielka zapomniała nam jej Dac.w pon szłam na spotkanie.i słyszę a po co pani tu jest jak córką jest wypisana...
    I jedna na drugą się klucily i siebie kryly a ja się wku..... I poszłam .poplakalam się .
    Wczoraj dzwonily na mój nr tel nieaktualny a 3razy podawałam.im.Nowy .i znaleźli miejsce w przedszkolu w szkole syna ..Niby fajna sprawa .
    Oboje jakby razem ...
    Ale sala jedna 24 osoby mieszane roczniki od 2,5-6 lat
    Hol jak składowisko kartony... I cena droższa masakra .jakościowo gorsze przedszkole
    Ale zobaczymy co będzie .
    Dziś spotkałam.panią i mówię jak tam.jest w szkole a ona do mnie trudno. I poszła .myślałam że ja strzele .
    Wiedzieli że mają odbiega od grupy ze ma.neurologa psychologa i rechabilitacje ... Ze nie żywa była 10.Min

A jednak nie chcą ja w przedszkolu .. tak mi dały do zrozumienia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Nie dość to .od 30 tyg ciąży z córką ginekolog gdzie chodziłam. Olala mnie gdy jej mówiłam.o tym że małej nie czuje nocą w ogóle .
    W 37,6 szłam na szpital z bólami podbrzusza. Ordynator mnie Ciol cc
    Wykop sine dziecko fioletowe. Owinięte dwa razy pepowina zostawili ja na boku
    Pytałam o płacz kolor usłyszałam że jest zmęczona słaba .A za 10 min dali mi ja obok twarzy sobą i mówią ona umiera niech się pani pozegna z nią.
    Wiecie co ja przeżyłam tam masakra
    Mała żyje Ale jest pod okiem lekarzy bo. Jest nieco opuzniona .
    Ale ja kocham ponadto i syna dla nich wszystko .tylko że po porodzie z córką mam do dziś depresję dużą .

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Kakasia wspolczuje Ci z ta sytuacja. Porabane te baby. To byl ich obowiazek zeby Cie powiadomic. Ja bym udusila... Ja mojego odraczalam jest z grudnia czyli teraz skonczy 7 a i tak mi sie wydaje ze za wczesnie...

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Kakasia wspolczuje porodu i gratuluje cory napewno jest sliczna i kochana i cala Twoja i zyje a to najwazniejsze.. Porodu tez sie boje.. Rodzilam 3 dni a to rozwarcia nie ma a to skurczy lewatywy po 2-3 razy dziennie.. Malego ruchy przestalam czuc a oni do domu chca mnie wygonic tesciowa zrobila awanture i na cc mnie wzieli a maly owiniety pepeowina.. Ale zdrowy... Wrocilam do domu 7 dni biegunka na zielono poszlam do mojego lekarza lozyska kawalek mi zostawili... Rodzilam go w domu... Myslalam ze umre z boli... Alr cos...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów