Strona 699 z 1002
Pokaż wyniki od 6,981 do 6,990 z 10013

Kwietniówki 2017

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    ech, pogoda dziś taka, że żal mi tyłek ściska, że nie mogę wyjść, tylko okna sobie pootwierałam...

Macierzanka, dzięki za filmik, myślałam, że tylko u fizjoterapeuty można to sprawdzić, a tak to zawsze jakaś wstępna weryfikacja bez zbędnego zachodu

Yza, fajnie, że u Was stabilnie. Też trafiały mi się koleżanki z sali co piłowały niemiłosiernie, jedną czasem trzeba było aż szturchnąć ; ) ale na szczęście w dzień można odespać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    O, mam jeszcze do Was pytanie. Ile macie kocyków? Bo mam jeden taki grubszy, 3 cienkie i się zastanawiam czy dokupywać, czy np rożki mogą służyć za kocyki, bo rożków mamy 4, a każdy innej grubości.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    O, mam jeszcze do Was pytanie. Ile macie kocyków? Bo mam jeden taki grubszy, 3 cienkie i się zastanawiam czy dokupywać, czy np rożki mogą służyć za kocyki, bo rożków mamy 4, a każdy innej grubości.
    Ja mam jeden grubszy i jeden cienki, rożek i kocyk minky do wózka

Ja kupiłam tylko minky ale jest dość gruby, za to po Julce mam 3 kocyki jeszcze, no i dwa rożki. Kupiłam też pieluchę bambusowa taka dość dużą także też mogę wykorzystać jako bardzo cienki kocyk na lato.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    ALA Dja kupilam tylko jeden cienki bo mam 3 z czego 1 grubszy po chlopakach i 2 rozki tez po chlopakach tylko wywalilam te usztywniane wkłady z nich i sa mieciutkie teraz bez usztywnien. Wydaje mi sie że wiecej Ci nie potrzeba ale decyzja należy do Ciebie.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej..
    Ja mam chyba z 5 kocykow .. Dwa duze w czym jeden chudy drugi gruby ocieplany.. 1 maly cieniutki, 1 maly sredni ani gruby ani cienki taki sredni i ostatni z takiego mieciutkiego materialu.. Wszystkie nalezaly do Nati a teraz na Martynke przejda
    Rozka zadnego nie mam ale nie bede potrzebowac bo zaraz cieplo to wystarczy kocyk do wozka..

Dzis bardzo pieknie na dworzu bylo.. Czuc wiosne

Robilam na obiad rurki makaronowe z miesem mielonym w sosie pomidorowym to jeszcze na kolacje mielismy

Yza super ze wszystko w porzadku Odpoczywajcie sobie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Pogoda rozpieszcza nawet w szpitalu przyjemniej się leży, jak słońce za oknem świeci

Kocyków troszkę mamy - dwa grube polarowe, dwa bawełniane, dwa średnie - ni to cienkie, ni to grube i bawełniany z Minky moja teściowa ma hopla na punkcie ręczniczków, kocyków i pamiętam, że była niereformowalna jeśli chodzi o kupowanie tych rzeczy Uli
    Rożki mam dwa.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Wczoraj było masę porodów lekarze uwijali się, że hoho. W piątek znowu był spokój, nie wiem od czego to zależy, że jednego dnia rozpakowują się na potęgę.
    Czekam do jutra aż będzie mój gin, zobaczymy co wymyśli
    Inni, też wydaje się kompetentny, mówi, że nie jest źle, że brzuszek się nie napina i najważniejsze, że dobrze czuję ruchy, a to, że trochę jest mniej wód - najważniejsze, że Małej nie przeszkadza, a to może już tak być.
    Jutro pewnie USG będę miała, zresztą innej opcji nie biorę pod uwagę. Jeśli po tej ilości wypijanej wody, nie zwiększyła mi się ilość wód, to ja nie wiem. Ponad 3'5 litra dziennie, a może i do 4 dobijam. Przecież ledwo się położę na łóżku, zaraz muszę wstawać i lecieć do kibelka by zdążyć.
    Ale nie wiem od czego to zależy - ja wypijam bardzo dużo i wód jest średnio lub mało, a inne ciężarne tu mówią, że może pół litra piją bo więcej nie mogą i wszystko mają w normie. Eh....

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    No i jeszcze ciekawostka - więcej chłopców się rodzi u mnie w szpitalu

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie.

Yza dobrze że jesteś pod kontrolą specjalistów.

Dziewczyny super, że maluszki zdrowo rosną oby do wiosny, hihi

Ja pasa poporodowego nie używałam i teraz też nie kupuję, po pierwszym porodzie brzuch szybko wrócił do swojego wyglądu sprzed 9 miesięcy i teraz liczę na ten sam efekt a poza tym nie wierze w cuda które rzekomo ten pas powoduje

U mnie szczepienia będą zgodnie z kalendarzem obowiązującym w kraju plus rota. Syna szczepili w szpitalu po kilku dniach mimo że był okazem zdrowia a mój GBS był ujemny, wcześniej jednak przyszła (bodajże) pielęgniarka zapytać czy wyrażam zgodę i musiałam to potwierdzić podpisem.

GBS miałam pobierany z pochwy i odbytu, wynik ujemny, teraz też będę robić koło 35 tyg. Wiola to badanie nie jest refundowane i pamiętam, że niewiele kosztuje, chyba koło 10 zł. więc może warto powtórzyć by mieć psychiczny spokój.

O ubraniach z pepco już pisałam, jak dla mnie porażka a jakość znacznie odbiega od tych kupionych w smyku czy h&m.

To chyba tyle z wątków które nadrobiłam, przynajmniej tyle zapamiętałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów