Strona 697 z 1005
Pokaż wyniki od 6,961 do 6,970 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Dopiero siadam do kompa dziś. Piekna pogoda za oknem, minus jak się wyjdzie to wiatr straszny.
    Umówiłam się z córka w centrum aby kupić jej biustonosze bo wyszły hiihih Cała eskapada wyszła, bo młoda wybredna W trzech sklepach po jednym uff mam ją z głowy na jakieś 3-4 miesiące, oby się jej już nic nie powiększyło bo ma większe niż ja
    Przy okazji dokupiłam jeszcze jeden kolrowy do karmienia i śliczną koszulkę w sowy
    Teraz odpoczywam po obiadku, ogółnie zmęczył mnie ten wypad. Jutro pojade jeszcze kupić jej kurtkę, bo cały nastepny tydzień odpada.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Też planuję kupić ten pas. Nigdy nie miałam pięknego brzuszka nawet mimo intensywnych ćwiczeń i basenu. Cóż chyba taki mój urok, mało elastyczną mam skórę widać. Mam nadzieję, że ten pas coś pomoże

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, mi się dziś dzień tak dłuży, że już zjadłam wszystkie posiłki przewidziane na dziś i piję jak smok, chyba z nudów.

Posiew na GBS lekarz pobrał mi w 32 tygodniu, ze względu na ryzyko wcześniejszego porodu, pobierał z pochwy i odbytu na raz. Na szczęście wynik ujemny.

Nie myślałam wcześniej o tym pasie, ale może warto rozważyć przy mojej flakowatości przy tym całym leżeniu.

U mnie posiew na GBS pobiera ginekolog podczas badania na fotelu, szybko sprawnie z okolicy pochwy i odbytu nawet sie nie spostrzegłam a już było po pobraniu. Ale to dopiero w okolicy 36tc tzn tak było podczas pierwszej ciązy.
    U mnie czeka pralka ciuszków do prasowania jest tego stanowczo za dużooo, rożki się suszą zostanie pościel i ochraniacze na łóżeczku ale to jeszcze trochę bo boję się że moja Julka może strzelić focha i będzie chciała spać dalej w łóżeczku.
    Myślałam że uda i sie zmienić termin wizyty u dentysty ale nie ma nic wolnego, mam dzwonić w poniedziałek;/
    Yza odezwij się co tam u Was...

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny! na szkole rodzenia położna odradzała nam pas po porodzie w okresie połogu. Wiele dziewczyn zakłada go jak najszybciej, a może spowodować "rozleniwienie" macicy pod wpływem nacisku, że macica przestanie się sama obkurczać i będzie problem. Ja nie będę go nosić na pewno, wolę nie ryzykować

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Witajcie po dłuższej przerwie!

Nie jestem biegła we wszystkich wątkach poruszanych ostatnio.

Yza - trzymam kciuki!

GBS - już miałam. Pobierany podobnie, jak u Paliny.

Przeprowadzka trwa.
    Jutro sprawna ekipa (rodzeństwo mojego m.) ma dokończyć dzieła.
    W zeszłym tygodniu moje rodzeństwo stawało na wysokości zadania.

Ja po poniedziałkowej wizycie wylądowałam na oddziale patologii ciąży.
    Pytałam dr o moje mokre i dość intensywne upławy i ona stwierdziła, że to mogą być wody.
    Na szczęście ilość wód w normie, ale lekarz na oddziale zdziwił się, że mój bakteriomocz nie jest leczony.
    W ostatnim badaniu leukocyty 500 w p.w.
    Powtórzyli badania, zrobili posiew, dali antybiotyk i dopiero dziś wypisali mnie do domu.
    No i jeszcze KTG i USG miałam do bólu.
    Mała przekręciła sie główką do dołu, waży ok 2200g, serduszko pracuje miarowo.
    Jak nie chodzę to skurczy brak.
    W pn i wt (jak byłam jeszcze bardziej aktywna) to wychodziły takie po 60%, ale nie kazali sie nimi martwić.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Za mną intensywny dzień. Spotkałam się o 11 z koleżanka i małe zakupy uskutecznilysmy. Ale jestem zadowolona bo kupiłam dwie pary butów - na wiosnę jestem już odkupiona. Do domu wróciłam o 17 dopiero.
    Potrzebuje jeszcze jakaś kurtkę ale to po rozładunku raczej .

O tych pasach trochę czytałam kiedyś i to ponoć więcej szkody ńiz pożytku. Ale nie pamietam dokładnie omco chodziło . Doczytajcie zanim kupicie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Nareszcie i u mnie słonko. Tzn teraz to już ciemno za oknem. Ale calusieńki dzionek był słoneczny i ciepły.
    Dostałam takiego powera że poprasowałam 2 wsady pralki - wszystko Oliwki
    Jutro ostatnia tura i zostanie tylko pościel która jest przygotowana.

Po antybiotyku nareszcie przestała boleć mnie głowa, katar jeszcze mam, ale swobodnie mogę ruszać głową.

U mnie paciorkowce pobrane na ostatniej wizycie - oba ujemne.
    Lekarz kazał zrobić mi alloprzeciwciała i niby zrobione, niby, bo na stronie Diagnostyki pisze - wynik zastrzeżony. Ani ja, ani mój lekarz nie mamy do niego wglądu. Chyba trzeba go odebrać osobiście, zrobię to w poniedziałek

Pasa nie kupuję. Jak dla mnie zbędny wydatek. Wystarczy dobry krem i masaże
    W pewnym wieku skóra już nie jest taka elastyczna i się nie poddaje.

Nasza yza dziś milczy... Mam nadzieję że u nich wszystko w porządku. Sciskam kciuki żeby tak było.

Jestem trochę zmęczona, więc dziś liczę na przespaną noc

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej

GBS u nas też pobierany z dwóch miejsc, na fotelu, szybciutko, na szczęście ujemny

Boli mnie taka "niesprawiedliwość świata", u Was dzieciaczki się nie chcą obrócić, żeby można było rodzic naturalnie, a moja Mała już pięknie ustawiona, główka niziutko, a i tak muszę mieć cc...

O pasie też się naczytałam, że rozleniwia mięśnie i bardziej szkodzi niż pomaga, więc nie kupuję

Ostatnio mam takie parcie na słodkie... wszystko bym słodziła. Właśnie wsunęłam prawie całą tabliczkę czekolady, co nie było dobrym pomysłem, bo muszę iść spać, gdyż pobudka o 4

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, odnośnie kondycji brzucha po ciąży to koniecznie poczytajcie o rozejściu mięśni brzucha po ciąży. Przez to schorzenie wiele kobiet mimo starań i ćwiczeń nie może dojść do ładu z brzuchem, a zwykle brzuszki tylko pogarszają sytuacje. Są na to ćwiczenia i można to zlikwidować tylko trzeba wiedzieć jak .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów