Strona 694 z 1006
Pokaż wyniki od 6,931 do 6,940 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko zrobiłam tartę z kremem, malinami i borówkami. Mrożone owoce nie są reprezentatywne ale smak wynagradza
    Zapraszamy z Julą

Zrobiłam już pranie i siadam do prasowania tych maleństw

Yza - cały czas trzymam kciuki!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Drzewko zrobiłam tartę z kremem, malinami i borówkami. Mrożone owoce nie są reprezentatywne ale smak wynagradza
    Zapraszamy z Julą

Zrobiłam już pranie i siadam do prasowania tych maleństw

Yza - cały czas trzymam kciuki!
    Ja się specjalizuje w tarcie z mrożonymi jagodami . Będzie w weekend!

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez katarzynka1982 Zobacz posta
    Meg doczytałam, że paciorkowce w Polsce badanie na nie plus metody zapobiegania im są od 2008 roku. Podejrzewam, że kuzynka nie miała wtedy jeszcze jak się więc zbadać w tym kierunku. I doczytałam, że nadal nie wszystkie szpitale w tym kraju to rezpektują. Mój naszczęście tak.
    Dziewczyny więc jeśli lekarz nie zlecił tego badania lub trafimy wcześniej do szpitala nie zapomnijmy poprosić o podanie antybiotyku.
    Historia Meg twojej kuzynki jest niestety - współczuje przez co przeszła- dla nas wszystkim przykadem aby nie lekcewarzyć tego badania. Podobno aż 70% z nas może być nosicielami tej bakterii.
    To że boję się bardzo tych szczepionek w pierwszych dobach to może dlatego że za dużo było niekorzystnych zdarzeń u nas w rodzinie... i ja już się bardzo przewrażliwiona zrobiłam... bo chciałabym aby tak jak pisała chyba palina że u jej kuzynki zrobili badanie a że CRP było podwyższone to zaczekali 2 doby... chciałabym zminimalizować ryzyko bo wiadomo że ono zawsze jest...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Asia, nareszcie się pokazała

Yza, trzymajcie się, już ten etap, że dzieciątko jest bezpieczne

My też po wizycie, mimo, że skończony 35tc, to Mała ma tylko 2kg, ale jest to w normie i po prostu będzie taka nasza Kruszynka ja od początku przytyłam 8kg, nie wiem jakim cudem, bo diety żadnej nie trzymalam, a pizzą czy colą to ja nie pogardzę
    ale nie będę narzekać

ciągle się nie mogę za torbę zabrać, żeby spakować, a to już coraz bliżej...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    A z tymi szczepionkami to mam sieczkę w głowie, z każdej strony inne informacje, rady, sama nie wiem co robić, a kompletnie się na tym nie znam...

Szczepienia sprawa indywidualna i temat rzeka, każdy robi jak uważa. Dla mnie tylko głupota jest nie szczepienie dzieci w ogóle, ale to moje zdanie.
    Ja dopakowalam torbę do porodu i jest naszykowane tylko wodę do picia muszę wziąć.
    Ubranka dla malej się susza. Jeszcze odświeżenie wózka i nosidełka i łóżeczka.
    Byłam z Julia u lekarza bo ma straszny kaszel i temp, dostała jakieś syropy i chyba obędzie się bez antybiotyku.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Maminka, Drzewko ale na robiłyście mi smaka na te tarty... Jezyk wisi prawie do podłogi... a tu dietka u nas....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Za mna chodzi tarta z budyniem i owocami. Kurcze jak bym zjadla ale nie moge.

Co do szczepien ja bede szczepic napewno. Mam nauczke z młodszym synem brakowało mu jednej szczepionki bo zagranica jej nie dawali i on mi cały czas chorował a jak go doszczepilam według polskiego kalendarza szcepien to chorobska odeszły. Tam zagranica to szczepienie bylo w pozniejszym czasie w wieku 4-5 lat a my juz sie na to nie załapalismy bo wróciliśmy do Polski i caly czas mu brakowalo tego szczepienia .

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Kurcze a ja dalej nie ogarnełam mojej torby a w dodatku chodzic nie moge bo kregoslup boli nadal. Dzis wkońcu była u mnie połozna i sluchalismy tetna Nikosia. Super i dzieci miały okazje usłyszec tez. Za tydzień kolejna wizyta jej. Juz do porodu ma przychodzic co tydzień.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Mozna jesc ser mozzarella w ciazy? A jesli tak, to czy przy cukrzycy mozna?

Szukałam czegoś na necie ale nie znalazlam nic konkretnego.

Ja bede szczepic tymi podstawowymi bezplatnymi tak samo jak starsza corke. Szczepienia na pneumo boje sie najbardziej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów