Strona 689 z 1002
Pokaż wyniki od 6,881 do 6,890 z 10016

Kwietniówki 2017

yza trzymam mocno kciuki za Ciebie i Lucynkę grunt że będziecie pod opieką lekarzy, bedzie dobrze

Asia gratulacje

ja dziś siedzę w fotelu z nogami w górze, piję wodę i trochę pracuję na kompie. Wczoraj przegięłam z łażeniem i się mocno źle czułam coś mnie bolało z lewej strony pod brzuchem. Wzięłąm wczoraj prysznic, uzupełniłam płyny i trochę lepiej mi się zrobiło, acz dziś momentami też czuję to miejsce - nie wiem co to może być. Dziewczyny czy Wy też nie możecie się napić? Naprawdę piję bardzo dużo (ok 3l/doba), a ciągle mi sucho w ustach - nie ogarniam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Yza wszystkiego dobrego wam życzę. Trzymaj się oby jak najdłużej dzidziuś był w brzuszku. Dobrze, że lekarz podjął szybką decyzję o obserwacji Cię na oddziale. Ty też myślę będziesz spokojniejsza, że jesteś pod kontrolą 24 na dobę i nic złego stać sie nie może. Córeczka wiadomo będzie przeżywać roztanie z Tobą, pewnie nigdy nie zostawała bez Ciebie choć na kilka dni.

Asia super wieści po wizycie.

Coś mi ostatnio stopy zaczeły puchnąć wczoraj wieczorem przypominały te u Hobbitów - tylko nie takie owłosione.
    Zaraz idę na spacer po pieczywko i biorę się za prasowanie.
    Chyba też skróce i zrobie nowe hybrydki, takie już wiosenne. W szpitalu przy porodzie mogę mieć byle w miarę krutkie- zresztą takie teraz modne, nie szpiczaste położne ze szpitala tylko u stóp kazały zostawić nie pomalowane. Bardzo się z tego cieszę.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Ja też bardzo dużo piję szczególnie wody z cytryną, dobrze gasi mi pragnienie ale też 3 litry na spokojnie tego wychodzi. Przy przeziębieniu nawet po nocy doiłam, a potem chodzę i siusiam hiihi

Ja potrafię przez noc butlę 1,5l wypić....

Krew pobrana w środę dopiero wyniki. Dentysta dopiero za tydzień bo nie ma wolnych miejsc ale jak coś się zwolni to zadzwonia że przyjmą mnie wcześniej.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Yza trzymam za was kciuki, cokolwiek lekarze teraz postanowią na pewno zrobią wszystko dla waszego dobra, wiec dobrze ze będziesz pod obserwacją, posieszające jest to ze to juz 34 tydzień
    ania kawał dziewczynki ci rośnie, super

ja miałam koszmarną noc budziły mnie skurcze, bolesne nieregularne, takie miesiączkowe, co sie zestresowałam ze sie zaczyna, pewnie to te przepowiadajace, jejciu no ale pewnosci nie miałam bo w sumie w poprzedniej ciazy odeszły mi pierwsze wody, jakos tak do mnie nie moze dotrzec ze w kazdej chwili moze to byc juz, oczywiscie nie chce jeszcze, bede najspokojniejsza jak dzidz posiedzi jeszcze 2 tygodnie, za 2 dwie godziny mam endykronologa i chyba poprosze męża zeby ze mną pojechał bo moze z 3 godz spałam w sumie

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Krew pobrana w środę dopiero wyniki. Dentysta dopiero za tydzień bo nie ma wolnych miejsc ale jak coś się zwolni to zadzwonia że przyjmą mnie wcześniej.
    nie dosc ze w ciazy to jeszcze z bólem i każą czekać ???

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza dobrze ze bedziesz na oddziale wsrod fachowej opieki. Lekarz wie co robi. Niestety rozstania z dziecmi sa najgorsze sama to nie dawno przechodzilam i caly czas sie zastanawiam jak to bedzie jak pojde rodzic ja nie potrafie długo lezec w szpitalu bo wpadam w depresje niestety zaraz.
    Napewno dasz rade i bedzie dobrze.

Wiolcia kurcze ty juz 36 tydzien to juz jakby niebyło lada chwila może nastapic. Uważaj na siebie i daj znać jak sie coś zacznie dziać.

A tak a propos to ciekawa jestem która z nas rozpocznie nasze rozpakowywanie . U kogo maleństwo pokaze sie pierwsze na tym świecie bo tak naprawde to różnie może być.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Ja tez duzo wody pije i dzieki temu tak naprawde calkiem inaczej sie czuje jednak dobrze było przejść na tą diete cukrzycowa. Kurcze tak naprawde to fajne jest jedzonko takie zdrowe i mam nadzieje ze po porodzie uda mi sie utrzymac ta diete to moze szybciej wroce do formy sprzed kilku lat.

ja własnie wypilam koktajl z kiwi pomaranczy i pietruszki pycha. I do tego na drugie sniadanie warzywka grilowane i cukier po tym mam super.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Asia gratuluje coreczki wkoncu sie ujawnila.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów