Strona 685 z 1002
Pokaż wyniki od 6,841 do 6,850 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    A dzieczyyny powiedzcie mi co jecie na kolacje i na druga kolacje przy diecie cukrzycowej bo jak sniadania i obiad i podwieczorek wiem co zjesc tak kolacja nie mam czasami zielonego pojecia co zjesc.
    Ja przeważnie jakieś kanapki z szynką i szczypiorkiem, albo z twarożkiem, do tego czasami pomidor a przeważnie ogórki kiszone... które u nas w tym roku wychodzą słoikami... czasami parówki z szynki... czasami sucharka bez cukru...

A co do Pepco to też jakieś bluzeczki i koszulki dla Pawcia kupuję jakaś bluza się zdarzy... Ale o leginsach słyszałam że marna jakość... Body dla pawełka miałam kilka i powiem że albo 6 lat temu była inna jakość albo na dobre trafiłam bo teraz dla córci wyprałam i są ok. Ja ogólnie lubię dotknąć do ubrania i wtedy widzę jaka jest jakość... Czasami nawet na ryneczku kupię jakąś super i nie drogą bluzę... albo dresy...

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Palina no niestety różne rzeczy się zdarzają... Mi dwa lata temu pod komendą policji ktoś stuknął w bok samochodu. Nawet jakaś pani widziała wszystko ale była daleko a wtedy trochę padało i niestety nie widziała kto?? ani numerów rejestracyjnych???

Nawet monitoring tego nie uchwycił... sprawca nie wykryty a samochód potłuczony nam został do reperacji...

Także nie stresuj się kochana bo różne rzeczy się zdarzają... na niektóre nie mamy wpływu...

za głupotę innych szkoda cierpieć... ale człowiek niestety się denerwuje.
    Dobrze, że tylko przetarty zderzak...
    Nam ostatnio na parkingu ktoś pięknie wjechał też swoim zderzakiem w boczne tylne drzwi... i to chyba cofając wjechał, a potem poprawił... więc mamy ładne wgniecenie na całej szerokości... szczęście, że nie poszedł lakier... i że to stare auto, a nie to nowsze, bo większy żal by był... a co zrobił sprawca? zapewne odjechał... chamstwo i tyle... ale może jego coś takiego też spotka, to sobie wtedy przypomni...

O mnie
    To my lepszy numer mieliśmy w Lublinie pod Auchan... wychodzimy ze sklepu a facet na naszych oczach zaparkował swoje auto tylnym zderzakiem na naszym przednim zderzaku... Mąż do niego co Pan robisz???? A on oczy otworzył że zdumienia że normalnie zaparkował i że mu chyba czujniki parkowania nie zadziałały... Na szczęście u nas nawet ryski nie było więc mąż machnął ręką...

Złożyłam zamówienie w Bonito wyszło jakieś 10 zł taniej niż w Aros więc jakby przesyłka gratis

W Pepco kupowałam bodziaki i kaftaniki - nic się nie rozlazło, wszystko jest ok. Prane były przynajmniej dwa razy i do tego suszone też maszynowo. Nie rozlazły się ani nie zbiegły.

Proszę mnie tylko nie pociągać do odpowiedzialności za wydane pieniądze na Bonito
    Nie wiem czy wiecie, ale te książeczki kontrastwe, karty itp. też są na Bonito

No dobrze że nie ma wgniecenia tylko rysy, no ale cholera jasna mimo wszystko. Ludzie powinni uważać albo głupia kartkę z nr telefonu zostawić. Ja wiem ze wtedy człowiek myśli tylko i ucieczce ale bez przesady. Mąż trochę to wypolerowal i bardzo tego nie widać ale ma buca na mnie jakbym to ja gdzieś przytarla i nie chciała się przyznać. Cóż ja daje sobie na luz a że on będzie to by przeżywał rok to jego sprawa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Auto to rzecz nabyta i takie rysy to ... cóż, wliczone w ryzyko. Na nowym tez zaraz nam ktoś przerysował w jednym miejscu drzwiami, niedużo... przykro, ale cóż.. to tylko kawał blachy...oby tylko takie rysy się pojawiały ...
    A że faceci niektórzy mocno przeżywają... ...taka ich natura hehe... nie przejmuj się

O mnie
    Dobrze Cattie mówi że auto to rzecz nabyta... nie ma się co przejmować... mój m inaczej do tego podchodzi...
    Bo wtedy pod komendą ja z synkiem byliśmy w sklepie. To się cieszył że nam nic nie jest bo akurat uderzenie było w tylne drzwi przy których siedzi Pawełek...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wróciłyśmy ze spaceru. Już buty wiosenne założyłam bo łatwiej mi jest po prostu.
    Plac zabaw zaliczonyw, Ula wybawiona, a ja dotleniona.

Palina, ludzie to czasem z zazdrości potrafią szkodę drugiemu wyrządzić. Nam kiedyś wszystkie opony poprzebijali jak zmieniliśmy auto, wszędzie gwoździe były powbijane - dziadostwo! Niestety nie mamy wpływu na niektóre rzeczy więc się nie przejmuj Palina. Facet jak to facet, musi swoje pomarudzić
    Fajnie, że zakupy udane i tej pozytywnej myśli się trzymaj

Ja te książeczki kontrastowe w empiku kupiłam

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów