Strona 683 z 1005
Pokaż wyniki od 6,821 do 6,830 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Ja już po drugim śniadanku - zalety diety cukrzycowej i w cale sobie nie krzywdzę. Pożeram michę sałatki śledziowej z majonezem plus duża kanapka też swojej roboty chleba orkiszowego, duży pomidor i cukier po godzinie 100
    Wczorajsza wizyta super udana waga moja stoi na poziomie, lekarz zadowolony, że cukry dobre. Zlecił tylko krew i mocz na następną wizytę i wtedy zrobimy te paciorkowce. Nie wspomniał na razie o powtórce hiv, hpv, itp. Może wystarczą te co robiłam na początku.
    Synek pięknie przybrał dwa tygodnie temu było 1800 a teraz 2336g w dokładnie zakończonym 33 tygodniu. Wszystko jest prawidłowo za duży też nie jest mieści się ładnie w siatce centylowej. Buźki tylko nie widzieliśmy bo był nią skierowany w stronę mojej kości ogonowej. Główka jest do dołu, może się już akrobata nie obróci.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Katarzynka fajnie że się pojawiłaś... proszę podaj przepis na pizzę to dietetyczną którą robisz... bo ostatnio smaka mi narobiłaś a do tego synek o pizzę męczy...
    Co dorzuciłaś do sałatki śledziowej?????

Ja też jestem zadowolona nawet z tej diety cukrzycowej bo waga zatrzymała się na poziomie 10 kg... a tak to nie wiem ile na końcówce by było????

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Następna wizyta 21 marca, jak sobie pomyślę, że niektóre mogą już rodzić w tym terminie to mam schiza Chyba bym po nocach już w cale nie spała hhihi

W końcu idę do fryzjera na 13 w końcu będę wyglądać jak człowiek W sumie tylko planuję skrócenie i jakieś podcięcie ładne przodu by się fajnie układały. Farbować nie muszę u mnie nadal 0 siwych, ale to genetycznie tak u nas w rodzinie. Dziadek mój ma 87 lat i nadal czarne włosy, tata blondyn i też nie ma. Więc dla mnie oby tak najdłużej się dało.

Yza, Catti pisałyście, że jesteście molami książkowymi ja również i w sumie cała moja rodzina- prócz brata. Ja czytam papierowe, mąż ma czytnik i bardzo jest z niego zadowolony. Córka czyta na wszystkim co się da, również ściąga na telefon jak nie może dostać papierowej. Jak się przeprowadzaliśmy to część jej książek oddaliśmy do biblioteki miejskiej bo już nie było co z tym robić. W nowym domku już zapowiedziałam, że musi być dużo miejsca na książki, na szczęście innych bibelotów nie lubię.
    Dla Konradka też już mam całą torbę książeczek.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Mój przepis na pizzę:
    ciasto- 500g mąki orkiszowej pełnoziarnistej Gdańskei Myny
    drożdże 10 dag-mokre
    około 300-400 ml ciepłej wody, zależy ile ciast zabierze, dodaję po trochu, tak żeby się nie kleiło
    oliwa z oliwek 5 łyżek, olej rzepakowy 4 łyżki
    szczypta soli i cukru
    -mąkę przesiewam przez sito, drożdże rozpuszczam w ciepłej wodzie, wszystko mieszam i zagniatam, zostawiam do wyrośnięcia w ciepłym miejscu

wychodzi z tego cała blacha taka do zapiekanek płaska

sos robię z kartonika plus przyprawy, czosnek, zioła, pieprz to co lubi

blachę skrapiam olejem lub oliwą rozwałkowuje na nią ciasto, na surowe daję sos - całkiem sporo, ser mozzarella- na jedną pizzę około 30-40dag
    na wierzch kto co lubi ostatnio kurczak-pierś w cury, brokół , oliwki i papryka, można przykryć resztą startego sera.
    wkładam do zimnego piekarnika na 180 góra dół piekę około 20 minut- sprawdzam po serze czy fajnie się rozpuścił i spieka

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Mąkę kupuję w Tesco i Auchanie .
    Pizzę kroję na 16 kawałków 2 do 3 zjadam na spokojnie i cukier mam do 120. A daję też łososia wędzonego na zimno o i tak się upiecze na pizzy, dawałam też szynkę dojrzewającą i kabanosy drobiowe.
    A do sałatki dałam 6 filetów śledziowych matjasów-wymoczonych
    puszkę groszku konserwowego
    3 jajka na twardo
    cebula czerwona
    2 małe jabłka
    4 ogórki konserwowe średniej wielkości
    pół średniego majonezu kieleckiego

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Dzięki kochana za przepisy....

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    To narobiłyście mi smaka na pizzę
    Muszę zrobić w weekend. Ostatnie chwile takiej rozpusty, później karmienie więc już delikatniej będzie

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    my dzisiaj sałakę z pomidorami i fetą zrobimy... ciągle za mną chodzi...

Dobra, obiad przygotowany, dom ogarnięty... więc teraz fotki... musze to wreszcie zamówić, bo 400 zdjęć ułożyć też chwilę czasu będzie potrzebować

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    A dla mnie dieta cukrzycowa to katorga...

My tez nie mamy wybranego imienia. Albo Zuzia albo Ola. Mąż nic nie mówi, raz jedynie powiedział że imię w ostateczności wybierze sie samo jak się urodzi.

Ja za tydzień mam gina. I wtedy tez mam zamiar poprać wszystko i spakować torbę. Z końcem marca mąż wózek przywiezie do odświeżenia. Łóżeczko tak samo. Taki mam plan

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ale tu się dzieje od rana .
    Ja ubranek na 56 to mam może ze 3 pełne zestawy. Reszta na 62. Jak będą bardzo za duże to na szybko dokupimy coś.

U mnie w domu od wczoraj manufaktura kosmetyczna . Wczoraj po 22 kręciłam Niemężowi olejek do brody, dziś rano olejek do mycia twarzy dla siebie i będę się zabierać za robienie kremów do twarzy. Ciekawa jestem czy mi lico po tych eksperymentach nie odpadnie .
    Mój K patrzy na mnie jak na nienormalną ale widziałam, że olejku używa

Chętnie bym spróbowała upiec własny chleb bo przepis faktycznie nie przeraża, ale jednak się boje . Nie mam chyba ręki do tego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów