Strona 681 z 1006
Pokaż wyniki od 6,801 do 6,810 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Co do ubranek to na 56 mam 3 kaftaniki,5 body krotki rekaw,2 body dlugi rekaw, 3 pajace, 3 spiochy,4 polspiochy. Na 62 mam 4 kaftaniki, 4 body krotki,4 body dlugi, 4 pajac, 3 polspioch.
    Do tego jakies sweterki,spodnie ale to pojedyncze rzeczy.

Pierwsza corka urodzona w czerwcu, bylo cieple lato wiec wiele z krótkim rekawem mam. Wiekoszosc po niej, pare nowych. Nic nie kupuję. Choc nie powiem ze korci. Ale starczy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    My dzis mielismy dzien zalatwiania.. Jestem padnieta :/

Ja kupywalam wiekszosc na 62.. Pamietam ze te 56 to chyba miesiac Nati pochodzila i koniec.. Pare doslownie mam na 56 z lumpka..
    Ka sobie spakowalam torbe .. Zostaly jescze drobne rzeczy typu moje tabsy i smoczek wezme chociaz wiem ze dostane ochrzan ale jak bede musiala bobasa naswietlac jak bedzie miala zoltaczke to w nocy smoczek bardzo pomoze bo niewiem czy Martynka bedzie ze spokojnych dzieci A nie chce zeby sie wila tam i plakala :/ Smoczek uspokoi jakby cos ja troche..Pamietam jak Nati naswietlalam to tak sie balam niewiem czemu Ale jak ja tam mialam wsadzac to plakac mi sie chcialo
    Laktator jeszcze spakowac.. Ale to na koncu bo trzeba wyparzyc ..

Fajnie ze wizyty udane CattBrie Jeju tylko 3 tyg az niewiarygodne.: D Tak ten czas leci

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dobrze, że na wizytach wszystko w porządku

Ale ta wiosenna pogoda mi kopa dała! Od wczoraj wyszorowalam wózek, fotelik, dokończyłam pranie, wszystko poprasowane (K się śmieje, że będziemy Małą ubierać i ubranka wyrzucać, bo przy tej ilości pranie nie będzie potrzebne ) i nawet auto posprzątałam!

Ubranek też miałam większość na 62, więc pokupowałam parę na 56, w f&f są teraz mega promocje na ciuszki, dorwalam z 6 par bodziaków, każda po 4zł, albo komplecik body+spodenki+czapeczka za 11zł, jakościowo też nie są złe

Catti, ja też wstępnie miałam mieć 22, ale przegadałam panią doktor, żeby pozwolić Małej jeszcze tydzień dłużej posiedzieć w brzuszku, więc cesarka 29, 4 tygodnie!

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Dopiero wstałam a już jestem padnięta i nie mam siły. Wczoraj byłam na nogach poza domem od 9 do 23. Kupiłam ostatnie rzeczy do szpitala dla mnie a z wyprawki został mi tylko do kupienia ręczniczek. Dziś spakuje torby. Że nie była taka zła pogoda to zrobiliśmy sobie z mężem wycieczkę do Krakowa i do kina. I czuje, że cały dzień będę ledwo chodzić. Dziś mam wizyte. Może w końcu płeć poznam moje stopy wyglądają jak u hobbita. Tak mi spuchły! Żadnych butów na wiosne nie mogę ubrać czas na śniadanko.
    Miłego dnia

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Oj szybko sie zbliza ja mam termin po Wielkanocy wiec jednak wciaz mysle ze to dosc duzo czasu
    Wlasnie ubranek 56 mam malo ale wiekszosc w uniwersalnych kolorach i czekam na przesylke od siostry i tesciowie maja przywiesc od szwagierki ktora urodzila kruszynke ponizej 50 cm ( w Skandynawii mieza inaczej bo wiekszosc dzieci ma miedzy 49-51cm, o Benie powiedzieli ze jest dlugi a mial ok. 50,5cm). Nie wiem jak bedzie a szkoda mi wydawac pieniedzy, bo moga sie nie przydac. Ben po tygodniu uzywal polskiej rozmiarowki 62, bo rozmiarowka tez sie rozni a ja duzo kupilam polskich ubranek. Dokupilam tylko jedno body kopertowe 56 i kombinezonik welniany na wyjscie ze szpitala i maz stwierdzil, ze duze. W sumie polskie 62 jest mniejsze lub podobne do szwedzkiego 56.
    Ja nie mam problemow z dziadkami, tesciowa jest higienistka dentystyczna wiec i meza mi wyedukowala i synkowi jak jemy u nich deser przygotowuje specjalne bezcukrowe "slodycze". Tesc czasmi lody albo krem waniliowy da malemu po obiedzie, ale jak jestem to najpierw pyta W domu gozej odmowic bo maz uwielbia slodycze i czesto w piatki je cukierki, ale synkowi nigdy nie dal, lakomczuch Moja mama tez nie daje a wrecz zwraca uwage mojej siostrze i jej mezowi, ze niestety u nich slodycze sa non stop pod reka i szwagier daje, na razie starszej, na zawolanie, bo on niestety tez lakomczuch. Ja tez nie wytrzymakam jak bylam u nich w wakacje przez kilka dni, bo mala nie chce jesc ani sniadania ani obiadu, bo cos dostala slodkiego wczesniej albo czeka ze dostanie, a szwagier stwierdza o 4latce, ze ona to pewnie tega bedzie. .. masakra, wiec powiedzialam, ze uwazam ze zle robi dajac jej tyle slodyczy, czesto jako nagrode.
    milego dnia... u nas brzydko, slonca brak, snieg sie topi i czasami nawet pada deszcz.

Który termin mi pasuje? ...taki żeby był bezpieczny dla synka... dlatego zdam się tu na lekarkę i czekam na kolejne badania.
    Gdybym sama miała na to wpływ to wolałabym żeby cięła mnie moja lekarka... żeby była dostępna jakby co... no ale zobaczymy co będzie.

Idę na śniadanie...
    Rano było słoneczko, a teraz po prostu...ciemno. :/

W szafie mam naszykowane te najmniejsze... 62 w większości, chociaż 56 tez się trafia... ale mało. Jeśli się urodzi odpowiedni do 56 a w 62 będzie wyglądał jak sierotka to wtedy po prostu się dokupi coś...
    Wkurza mnie ta rozmiarówka... każda, dosłownie każda firma inna... tego nawet w szafie się nie da rozdzielić...

Dzisiaj w planach mam wywołanie zdjęć, bo muszę skończyć wreszcie to zamówienie... obiecałam sobie, że przed narodzinami synka będę na czysto z fotkami w albumach
    No i pewnie Bonito już dzisiaj ogarnę, żeby prezenty dla Ani już czekały...
    Potem prasowanko...
    Na nic innego nie mam ochoty, bo szaro, buro i ciemno... dobrze, że chociaż ciepło i nie wieje, to dom się wietrzy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Padłam wczoraj. J zrobile mi masaż stóp i nóg bo myślałam, że z bólu wyć będę.
    Terminy macie poumawiane, chociaż wstępnie, ja podobnie, ale dziś wizyta i pewnie dowiemy się coś więcej. Ogólnie też się zdaję na gin, a z drugiej strony chciałabym by Malutka jak najdłużej posiedziała w brzuszku. Mnie dwie daty chodzą po głowie 21.03 i 28.03. Bardziej skłonna jestem do tej drugiej bo to będzie już 37.5 dzień ciąży więc już ładnie ale decyzję zostawiam dr.

Ostatnio chodzę niczym bomba, ledwo co, a ja wpadam w złość, płaczę i narzekam. J się obrywa za każdym razem, dobrze, że on taki wyrozumiały jest i widzę, że tylko zęby momentami zaciska by mi nie odpowiedzieć. Eh... ale jak tu tryskać optymizmem jak kręgosłup boli, ledwo chodzę przez te biodra (a myślałam, że gorzej być nie może - myliłam się ), kość ogonowa dokucza, że ani siedzieć, ani leżeć, opuchnięta jestem strasznie - palce jak serdelki, nogi szynki, a stóp tak wielkich i rozlanych jeszcze nigdy nie miałam, plus zgaga, brak sił etc... noooo to sobie ponarzekałam

Na śniadanie dziś bułka sojowa z dżemem truskawkowym a na obiad zrobię rybkę, tylko poczekam aż Ula przyjdzie z przedszkola, to razem zjemy

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

No to w tych samych obszarach dat się poruszamy
    Czekam teraz na wizytę 9.03.. ale i tak decydująca będzie ta 20ego lub 21ego... także do wtedy nie będę na 100% wiedzieć co i jak...
    Badań już żadnych nie musze dorabiać... (poza moczem i morfologią przed wizytą) ...
    U mnie 22ego byłoby 38 i 2 dni...ale kwestia jak Mały i jego otoczenie...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Właśnie nie wiem jak do tego dr podejdzie. Z Ulą leżałam przed porodem w szpitalu bo ruchy Małej słabły, później okazało się, że wód nie ma - praktycznie z dnia na dzień i była decyzja o wywoływaniu. Cały czas przed akcją miałam ktg, usg i w ogóle dużo badań. Teraz nie wiem czy będzie chciał mnie wcześniej położyć i monitorować by Mała jak najdłużej była w brzuchu? Mnie jest jakoś bez różnicy, oczywiście wolałabym iść dzień przed i zaraz po wyjść, ale myślę o tym by z Lucynką było dobrze. Ja przetrwam pobyt w szpitalu, Ulcia będzie mnie odwiedzać, damy radę
    Już tak niewiele zostało. Wszystko mamy gotowe - oprócz wybranego fotelika - a zaczynam czuć chaos i nieprzygotowanie!!! Pewnie stres zaczyna robić swoje.

Wstaję na śniadanie, czas się ogarnąć, a nie użalać się nad sobą

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów